izabela1234
Members-
Posts
747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izabela1234
-
Trzymajcie kciuki żeby wizyta behawiorysty pomogła :( Czy może ktoś zapytaćp. Zosie odnośnie zabiegu który miał. Napiszcie mi proszę na wątku. A ile Snapi był w schronie kiedy został znaleziony
-
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
izabela1234 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Co tam u Suni -
mshume dzięki prześlęna PW :(
-
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
izabela1234 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam 30 zeta na lipiec :) -
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Cześć Wszystkim. Dzisiaj odwiedziłam Waszego Sznaucusia staruszka Snapiego. Snapi czuje się super bardzo szybko się zadomowił. Ale jest niestety problem. Snapi panicznie boi zostać sie sam a dokładnie bez Ewy. Jak tylko mu znika z widoku np. idzie do kuchni zaraz drepta za nią sprawdza czy jest. Ale to by było ok bo znaczy że Snapi ją bardzo pokochał Jak tylko p. Ewa wychodzi np. do sklepu zaczyna się szczekanie i to bardzo głośne bez przerwy do tego P. Ewa 2 razy w tygodniu dorabia sobie w Katowicach wiec pozostawienie Sanpiego w tych okolicznościach jest niemożliwe Snapi jeździ z nią. Na razie jest lato i ciepło co będzie później ?? To jest starszy pieno :( Już w tej chwili sąsiedzi P. Ewy uprzykrzają jej życie co to za szczekacza sobie sprawiła. Słuchajcie w następny poniedziałek tj. 12.07 zamówiłam P. Ewie behawiorystkę/szkoleniowca. Wizyta będzie kosztowała ok 50 zł. Panie Ewa żyje z cienkiej emerytury (stąd musi sobie dorobić w tych Katowicach) Ma 2 psy i 4 koty czyli dość pokaźna rodzinka. Ja sama mam sporo psiaków na utrzymaniu. Czy mogę skromnie poprosić o wsparcie finansowe jakiekolwiek na tą wizytę. Mam nadzieje że wizyta coś da [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jeszcze mam jedno pytanko. Snami miał jakąś operację. W książeczce nie ma nic o tym napisane a wete P. Ewy potrzebuje tych informacji bo z pyszczka jak przyjechał ciekła ropa [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] Już teraz jest dobrze dostał antybiotyk. Opiszcie mi proszę na czym poległa zabieg. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]A teraz sesja zdjęciowa Snapiego [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/312/6b3379721d1b66famed.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/313/36c2b1a199701b4bmed.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/308/46538a19109f096emed.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/313/0a17dc3f6a3c5bd7med.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/308/574ff6e97cab0003med.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/312/d3456bce6bc614e6med.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE]
-
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
izabela1234 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o kurcze wiedzę małe zamieszanko Tereska chyba wpłaciła za mnie za czerwiec wiec w schronie jej oddam czyli wpłacam na ślepeczka za lipiec -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
izabela1234 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciotki z całego serducha przepraszam że dopiero teraz piszę Teresa Borcz wpłacała za mnie pieniązki a ja jej oddawałam. Nie będę zawracaćgłowy Teresce teraz co miesiąc będę wpłacać na konta pieseczka ślepeczka sama. Jak tylko podacie mi proszę konto bankowe na które mam wpłacić pieniązki to przeleję zaległą wpłatę za czerwiec :( :( ( jecze raz przepraszam za zaległość) i aktualną wpłatę za lipiec. Ciotka Iza -
Bunieczko niewiele mogę Tobie dać ale przynajmniej 10 zeta stalej. Bedę śledzić wątek kochana
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Julia wiecej takich wiadomości :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Poznajecie tą panienkę? Od wczoraj Warsiawiankę ;) [URL=http://img121.imageshack.us/i/amelka1.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4906/amelka1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Pańcia mi napisała:[I] Sunia jest fajna, rozbrykana, łakoma i wie gdzie jest kuchnia i jak brzdękają pokrywki. Chodzi na spacer bardzo się słucha, ale potrafi pogonić innego psa. Uczymy się jej zachowania, a ona uczy się nas.Proszę powiedzieć dziewczynom,że jest dobrze. Ma już kupione szeleczki. Lubi i umie jechać w samochodzie, przygląda się drodze.[/I] [IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Admin/Moje%20dokumenty/Pobieranie/amelka1.JPG[/IMG][IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Admin/Moje%20dokumenty/Pobieranie/amelka1.JPG[/IMG][/QUOTE] Kochana czy to na końcu to są jeszcze dodatkowe zdjęcia ?? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Kochana ja Cię dobrze widzieć -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Właśnie otrzymalam maila od rodzinki naszego Gucia z Poznania :):) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/312/bf9e789789cfdd16med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/311/59432e31138e12eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/312/1aa70aeee53b8f8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/311/a36eb55b55a12e95med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/307/05b12e46b47157d1.jpg[/IMG][/URL] Jak ja uwielbiam takie wiadomości -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
izabela1234 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ze tak wchodzę z nienacka Blood pełna skrzynka pilny kontakt w sprawie wizyty -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
izabela1234 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ile jeszcze pieniązków brakuje zeby zamknąc miesiąc ?? :( :( -
U Snapieko wszystko ok. Od swojej Pani nie odchodzi na krok. Gziekolwiek P. Ewa sie ruszy drepta za nią :). Czekam na ksiązeczkę zdrowia psiaka i jak tylko przyjdzie to jade do P. Ewy
-
Czytam i oczom nie wierze :( jakie to smutne. Będe śledzić wątek i trzymać kciuki za sunię
-
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
izabela1234 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cuda sunia :):):) -
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
izabela1234 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Co słychać u malutkiej :( coś cicho tutaj na wątku -
Nero - teraz Diego - cudny collie - już w nowym super domku!!!
izabela1234 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Matko jaki on jest cudny :):) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='bonsai_88']Tego chłopaczka sama znalazłam, niestety nie mógł u mnie zostać :-(... Jest przesłodki z charakterku, dobrze dogadywał się z moją suką, miał anielską cierpliwość do mojego 3-letniego dziecka i był grzeczny do kota :cool3:. Jak on sobie w schronisku radzi? Bo mi ten chłopczyk na sercu usiadł i zejśc nie chce :eviltong:...[/QUOTE] Cudny rzeczywiście byłam w schronie jak go chłopcy przywieźli. Bardzo kochany psiak Myślę że takie cudo szybciutko pójdzie do nowego domku -
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Właśnie dzwoniłam do P. Ewy. Snapi już sie zadomowił nie odchodzi na krok od P. Ewy :) Apetyt ma wspaniały wcina aż mu sie uszka trzęsą. Jest już wykąpany i pachnący. Na spacerkach to ideał psa zasuwa tak fajne że P, Ewa nie może sie nadziwić skąd u niego tyle energii. Pani Ewa szczęśliwa Snapi Szczęśliwy W przyszły tygodniu jadę na kawkę do Snapiego i oczywiście zabieram aparacik :) [/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Hejka wszystkim Snapi ma się dobrze, Jak przyjechaliśmy do P. Ewy do domciu dostał poweru obwąchiwał wszystko zaglądał w każdą dziurkę i trochę obsikiwał hihiih P. Ewa stwierdziła że chyba znaczy teren. Cyknęłam fotki komórką jak zdążę to dzisiaj wkleje. W najbliższym czasie podjadę do P. Ewy cyknę fotki i będę na bieżąco wklejać:) [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jeszcze raz szczególne podziękowana dl Figu i męża :) - Jesteście Wspaniali :) [/FONT][/SIZE]