izabela1234
Members-
Posts
747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izabela1234
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='gliwice']To fajnie, dziękuję.[/QUOTE] Gremlinka jest po udanym zabiegu wszystko poszło zgodnie z planem:) Piesio czuje sie dobrze. Jak na razie musimy poczekać z jakimikolwiek deycyzjami adopcyjnymi aż sunia dojdzie w 100% do siebie. :) Będziemy w kontakcie -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='gliwice']Witam, od niedawna przeglądam to forum i żałuję, że dopiero teraz zobaczyłam biedną Gremlinke. Mam już około półtora roku pekińczyka ze schroniska w Bytomiu, chłopczyk ma dominujący charakterek, ale jest kochany. Gdyby była taka możlwość i pieski by się "dogadały",może mogłabym przyjąć Gremlinkę,oczywiście pokrywając koszty sterylizacji. A może mogę jej pomóc w inny sposób? Proszę o info.[/QUOTE] Jutro jestem w schoronisku bede rozmawiac w sprawie Gremlinki odezwiemy sie jak najprędziej :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwona213']zaaktualizowałam, czyżby Sabinka trafiła do Ciebie? :) czekam aż Basia poleci dalej z opisami, zatrzymała się na poscie 2158 godź 23:27 dodany przez izabela1234, na stronie 216, a jest jeszcze sporo psiaków, bede zaglądała, jak tylko sie pojawią opisy od razu uzupełnie.[/QUOTE] Tak Iwonko nasza Basia zaadoptowala Sabinke to niesamowita kobieta zresztą jej mąż tez miał w tym udział :) -
*FPR-ZwP* - Roxi - za TM [*]
izabela1234 replied to Niewiasta_21's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co tam u pisinki jakie wieści -
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
izabela1234 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zaproszenie niestety na ta chwilke nie jestem w stanie pomóc finansowo ale zapisuje wątek będe do Was zaglądać -
Mandarynko jesteś cudowna piękne zdjęcia :)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
izabela1234 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Tola ja wpłacałam a te 50 zeta dał mój kolega jednorazowo prócz tego co miesiąc wpłacam 15 zeta stałej -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Basiu superrr ciąg dalszy sesji zdjęciowej w kolejną sobotę :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/288/574e5640f675a265.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/287/d611759d7a1a581b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/288/bc19c1fbac793e2amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/fb71da924e10fbf4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/288/16d5488e4cf89bf8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/2ed066fc04f74090.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/292/a10406f737731787.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
a to nie ta sama ??? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/292/f9d71565b036181a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/f7a6439558d18f0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/292/048063d97191f93dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Niezwykle delikatna sunia bardzo wystraszona [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/288/21b038ff28dfce72.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/292/ade0e784af1d8f05.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/292/de38e0109da0ff7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/204/e86e7c6b23019002med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/292/f49360706e6e5ac7.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/292/57c947728d264200.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/292/db6bd20b9e38cb42.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/292/8ceee968c3ce4f4emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/292/c55323354b9ffb24.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/146/5fc22fadcfb5ad6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/288/82fb8c88158d0033.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/e65df82b3a2a2b2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/292/aa85312277c67c15med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/288/29d775284f8e4081.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/179/b30c8e0cc598689f.jpg[/IMG][/URL] nieufny ale bardzo kochany [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/2dce7c562673954c.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/204/fa4b5450164ba496.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/288/6fede73a19c979de.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/2eee5666b666362b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/292/109a9cb03cecea53.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/288/b817d68b253e1f0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/287/8ca668b6e08835bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/288/019a40dd60b019ab.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/292/46bd189d82b8e129med.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
A to dwie kumpelki bardzo się lubią [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/179/0a2d75508ee16daa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/287/89a112bb442facca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/292/54789f7100e06dee.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/291/1f85ce7478c301femed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/179/3dec6c19f6e0a1eb.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/288/1d67ebf165d226f3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/146/9e690beb38e9fa13.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/292/f62fc9b5f0ad358c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/288/18c0d73b68a980ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/292/a30284ecd8bc7d84.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/287/e3bd332c76ed0eb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/292/6942125d4b70b631.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/b28635dca2c295c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/292/31c33dbd641438d7.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/287/b6d24765020a9e14.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/c88504f56157bded.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/292/d768fa12789af659.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/de661a753d27f9d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/288/b4a1fb5d7a4109cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/288/cc25b4f951181e15med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/179/b7044e71d82c800e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/146/0144abc29795c928.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/288/16707fe72a90e292.jpg[/IMG][/URL]