Jump to content
Dogomania

izabela1234

Members
  • Posts

    747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izabela1234

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/288/b6437f9d4555954f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/292/6d76420485ecac27.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/146/625b1417e89aa059.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/7fd00a0b193f2be3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/287/ed2a82ba75c7404a.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/287/e6374193aa010050med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/288/708012c35c7b39c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/ef93c42ed5e21792.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/291/0f11d26ba8808061.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/292/25b0d31e98b22452.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/287/67f49f1fd0112d6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/288/76545504541dedba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/287/74bb76257ec9ba81.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/288/e861460201e8d66a.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/292/aa1e3e241ab39af4.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/288/3e4d186da3797cb7.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/ac44937c840cdceb.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/204/420bc6cd2f38621e.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/287/10014f20e4c0d4f9.jpg[/IMG][/URL]
  10. Nasze kotki [COLOR=#222222][FONT=Arial][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/292/5f4f43b8cca0b977.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR]
  11. Dziewczyny wysyłajmy linka gdzie się da. Ja dokładam do stalej deklaracji 35 zł czyli na stałej będe miala 50 zł nie jestem w stanie dac wiecej :( . Pani Tereso gdzie mozna jeszcze wysylac Barego kto może dać dodatkowych pare groszy ??
  12. Brysio daje 15 zł stałej deklaracji :) i wrazie czego dokładam + 50 zł jednorazowo
  13. [quote name='Brysio']Iza ile dokładnie kosztuje ogłoszenie?[/QUOTE] Piatkowe ok 90 zeta ale Ninka1 mo jeszcze jeden kontakt z inna Gazeta poczekaj ustale to
  14. [quote name='Brysio']Ninka1 nie mogę się na to zgodzic, chcę chociaż dołożyc połowę pieniążków[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] Brysio ja przypominam ze dałas mi pieniążki na ogłoszeszenie wiec trza tylko nazbierać różnicę do piatkowego wydania
  15. Witam serdecznie dzieki za zaproszenie. Niestety na tą chwilę nie mogę wspomóc finansowo :( Będę zaglądać do suni
  16. [quote name='NINKA1']Iza dzieki za uśmiechniętego Bumecika może przełamiesz tymi zdjęciami złą passę zeszłego tygodnia. A ja muszę jeszcze popracować nad wklejaniem zdjęć.[/QUOTE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ninka mam nadzieje że zła passa sie skończyła :) Ninka moje gratulacje udało sie wkleić zdjęcia naszych chłopców :) to teraz lecimy odrzutowcem ... hihihi :)[/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='Ola la']Mam wiesci z Guciowego domku.Dal sie bez problemu wykapac.Czysciutki sypia na kanapie i w wyrku.Jest kochany i wesoly.Niedlugo beda zdjecia :-D[/QUOTE] Jak tam zdjęcia z nowego domeczku Gucia
  18. [quote name='zerduszko']Czy to jest Bumet o którym myślę?? Świetny :)[/QUOTE] Tak to ten sam :) Zresztą poznasz go niedługo osobiście
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/289/8c7e5e133e2f483dmed.jpg[/IMG][/URL] Aga dziekujemy za zdjęcia
  20. Pamiętacie Bumecika ??? Teraz mieszka sobie u Wspaniałych ludzi i ma się całkiem nie źle :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/286/f8b7e894b330ecaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/144/d9efa34b69bfc55fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/290/83f4355e14e21717.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/290/1110428558d66605med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/285/36995f4f62ae45e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/289/bd69a058bb1ef7cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/289/8aa49f9acd289cbemed.jpg[/IMG][/URL]
  21. Basia Dorota Anetka jesteście WIELKIE. Super akcja :) Szkoda że dopiero dzisiaj dowiedziałam się o niej. Najważniejsze że sunia się znalazła
  22. [quote name='Nikus']Gucio już w domku:) "mała dziewczynka bardzo się cieszyła z Gucia"....[/QUOTE] A jak Gucio reagował na całą rodzinkę i jak rodzinka reagowała na niego ?? wiemy już coś :)
  23. [quote name='Nikus']Gucio powinien teraz dojeżdżać do domku:) Tarzanka przebijała się przez zakorkowany Wrocław 1,5 godz.:( Samo życie...ale Gucio to wspaniały psiak..domek będzie miał wiele radości z niego:)[/QUOTE] Czekamy na wieści z Poznania :)
  24. [quote name='zerduszko']Macie jakaś wolontariuszkę/pracownicę Ize, która wiozła psa Bumeta do Bytomia??[/QUOTE] Witam cię serdecznie jestem wolontariuszką i to ja byłam na wizycie przedadopcyjnej Bumeta
×
×
  • Create New...