izabela1234
Members-
Posts
747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izabela1234
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/288/b6437f9d4555954f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/292/6d76420485ecac27.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/146/625b1417e89aa059.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/7fd00a0b193f2be3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/287/ed2a82ba75c7404a.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/287/e6374193aa010050med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/288/708012c35c7b39c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/ef93c42ed5e21792.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/291/0f11d26ba8808061.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/292/25b0d31e98b22452.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/287/67f49f1fd0112d6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/288/76545504541dedba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/287/74bb76257ec9ba81.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/288/e861460201e8d66a.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/292/aa1e3e241ab39af4.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/288/3e4d186da3797cb7.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/ac44937c840cdceb.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/204/420bc6cd2f38621e.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/287/10014f20e4c0d4f9.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Nasze kotki [COLOR=#222222][FONT=Arial][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/292/5f4f43b8cca0b977.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR] -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
izabela1234 replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny wysyłajmy linka gdzie się da. Ja dokładam do stalej deklaracji 35 zł czyli na stałej będe miala 50 zł nie jestem w stanie dac wiecej :( . Pani Tereso gdzie mozna jeszcze wysylac Barego kto może dać dodatkowych pare groszy ?? -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
izabela1234 replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Brysio daje 15 zł stałej deklaracji :) i wrazie czego dokładam + 50 zł jednorazowo -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysio']Iza ile dokładnie kosztuje ogłoszenie?[/QUOTE] Piatkowe ok 90 zeta ale Ninka1 mo jeszcze jeden kontakt z inna Gazeta poczekaj ustale to -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysio']Ninka1 nie mogę się na to zgodzic, chcę chociaż dołożyc połowę pieniążków[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] Brysio ja przypominam ze dałas mi pieniążki na ogłoszeszenie wiec trza tylko nazbierać różnicę do piatkowego wydania -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='NINKA1']Iza dzieki za uśmiechniętego Bumecika może przełamiesz tymi zdjęciami złą passę zeszłego tygodnia. A ja muszę jeszcze popracować nad wklejaniem zdjęć.[/QUOTE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ninka mam nadzieje że zła passa sie skończyła :) Ninka moje gratulacje udało sie wkleić zdjęcia naszych chłopców :) to teraz lecimy odrzutowcem ... hihihi :)[/SIZE][/FONT] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']Mam wiesci z Guciowego domku.Dal sie bez problemu wykapac.Czysciutki sypia na kanapie i w wyrku.Jest kochany i wesoly.Niedlugo beda zdjecia :-D[/QUOTE] Jak tam zdjęcia z nowego domeczku Gucia -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Czy to jest Bumet o którym myślę?? Świetny :)[/QUOTE] Tak to ten sam :) Zresztą poznasz go niedługo osobiście -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/289/8c7e5e133e2f483dmed.jpg[/IMG][/URL] Aga dziekujemy za zdjęcia -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Pamiętacie Bumecika ??? Teraz mieszka sobie u Wspaniałych ludzi i ma się całkiem nie źle :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/286/f8b7e894b330ecaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/144/d9efa34b69bfc55fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/290/83f4355e14e21717.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/290/1110428558d66605med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/285/36995f4f62ae45e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/289/bd69a058bb1ef7cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/289/8aa49f9acd289cbemed.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Basia Dorota Anetka jesteście WIELKIE. Super akcja :) Szkoda że dopiero dzisiaj dowiedziałam się o niej. Najważniejsze że sunia się znalazła -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
ok to czekamy na wieści -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']Gucio już w domku:) "mała dziewczynka bardzo się cieszyła z Gucia"....[/QUOTE] A jak Gucio reagował na całą rodzinkę i jak rodzinka reagowała na niego ?? wiemy już coś :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']Gucio powinien teraz dojeżdżać do domku:) Tarzanka przebijała się przez zakorkowany Wrocław 1,5 godz.:( Samo życie...ale Gucio to wspaniały psiak..domek będzie miał wiele radości z niego:)[/QUOTE] Czekamy na wieści z Poznania :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Macie jakaś wolontariuszkę/pracownicę Ize, która wiozła psa Bumeta do Bytomia??[/QUOTE] Witam cię serdecznie jestem wolontariuszką i to ja byłam na wizycie przedadopcyjnej Bumeta