Jump to content
Dogomania

izabela1234

Members
  • Posts

    747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izabela1234

  1. Dziewczyny ile tu nowych psiaków Kurcze tak żałuje że mnie nie było :(
  2. [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Oki jutro dzownie do Figu czy dadzą radę odebrać jak coś Snapiego z Rawy odezwę się dziewczyny tylko to by musiało być w sobotę wtedy maż Figu jedzie do Katowic [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mshume masz pełną skrzynkę:) [/FONT][/SIZE]
  3. Widze że brak jakiegokolwiek odzewu w sprawie transporty Snapieko kurcze smutne
  4. Jetek w sprawie Amelki jutro zadzwonie do Ciebie jestem w ciągłym kontakcie z Wawą. Co do Katowic mślę że też nie będzie problemu :)
  5. [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziewczyny mówiłyście że macie kogoś kto działa w Głownie moze ta osoba podziała. A ja dzisiaj o 6 rana mam tel od babki u której mamy naszego psiaka ze schronu. Kobita jedzie do szpitala w związku z czym pies ląduje u mnie jestem uwalona nie moge dojechac do łodzi bo to cały dzień. Najbliżej moge do Katowic Działajcie proszę to wielka szansa dla Snapiego [/FONT][/SIZE]
  6. [quote name='mshume']Mnie nikt nie dziekuje. No trudno ;) Ale najważniejsze: TRANSPORT SNAPIEGO: Snapi na 99% pojedzie bezpłatnym transportem do Katowic w tą sobote, dokąd wraca Figu. Niezbędne jest podwiezienie psiaka na trasę, np do Rawy maz, Piotrkowa Tryb lub ostatecznie do Wwy. BARDZO prosze o pomoc,nie mozemy zaprzepasic tej szansy dla staruszka ...[/QUOTE] Ja Tobie dziekujeeeee Kochana :) bez Ciebie nie było sukcesu ja nadal slabo poruszam sie po wątkach wiec Snapiego bym prawdopodobnie nie odnalazła :):eviltong:
  7. OKi jestem Jutro dzwonie do Figu i dowiem sie co i jak w zależności od tego co Figu powie bedzieny dalej działać :)
  8. podeślij mi proszę wątek :)
  9. myśle że jest to do zrobienia Czyli ja bym odebrala w łodzi???
  10. też sie cieszę oby wszystko sie udało
  11. a gdzie jest Lowicz hihi koło jakiej większej miejscowości :oops:
  12. Jestem po wizycie u Pani Ewy zakochała sie w Snapim z Głowna. mshume podesłała mi link na maila. Juto będzie dzwonić do przytuliska. Oby sie udało. Serduszko jej również zabiło do Borniaka, którego pokazywałam już 3 raz :( ale zdecydowala ze ten staruszek to ma napewno ma marne szanse na adopcje. Dziewczy działajcie z transportem ja moge dojechać najdalej do Łodzi. Dalej nie dam rady.
  13. ile piesio ma latek ???to jest dość istotne bo babka chce starszego
  14. [quote name='leni356']Myślę że dałoby się zorganizować jakoś. Tylko dokładnie trzeba by było dopytać jak on do tych dużych psów, czy do suczki się przekona, czy mógłby zamieszkać z nią[/QUOTE] ok bede miala to na uwadze
  15. [quote name='mkgce']Witam serdecznie, proszę o zwrócenie uwagi na taką sunie:[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7807/cid200907293170.jpg[/IMG] zagineła w Łabędach, może trafić do schroniska w Sośnicy.Na obroży miała identyfikator ale możliwe że w tej chwili już go nie ma.Zagineła 10.06.Wabi sie Mrówka, wiek 1 rok. Telefon kontaktowy : 502 043 567. Dziekuję![/QUOTE] Basiu (Jetek) czy nie ma tego maluszka u nas ??? Ja dzisiaj nie widziałam Czy zostały zrobione ogłoszenia to niekiedy działa
  16. [quote name='leni356']Witaj. Mnie martwi jeszcze że Borniak taki kawał drogi jest bo aż nad morzem :([/QUOTE] To fakt daleko a jak by wyglądała sprawa z ewentualnym transportem mamy tam kogoś ??
  17. Jaka szkoda ze malutkiej nadal nie ma Całuski dla Loni
  18. [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Hej wszystkim jestem na wątku. Jutro jade do babki pokazuje: Borniaka (chociaż martwi mnie to że czuje strach do dużych psów ale rzeczywiście jest to suczka wiec pogadam), Joko, 18 sznaucuś, i nowego psiurka od Leni 18 letni Puszek do tego dochodzi jeszcze jeden nasz pienio Ok trzymajcie kciuki. Chyba żadnego psiurka nie przegapiłam [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]
  19. [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Bryśka jesteś najlepsza :) :) :) a ja w sobotę buziaka dołączę :)[/FONT][/SIZE]
  20. Dzięki za zaproszenie na wątek niestety finansowo w czerwcu nie jestem w stanie pomóc ale w lipcu napewno Proszę przypomnijcie się w razie czego chociaż będe sie starać śledzić wątek. Trzymam kciuki za sunieczkę
  21. [quote name='WIGA']Konta chyba jeszcze nie podano-brak stałych deklaracji.Zaczniemy chyba wpłacać jak będzie komplet.[/QUOTE] Oki to czekam jak coś na PW
  22. Trzymam kciuki aby Neruś znalazl kochający domek :)
  23. Sunieczka jest prześliczna ale martwie się o jej córeczkę że nie można jej namierzyć:(
  24. Co tam słuchaću sunieczki na jakim etapie jest leczenie ?? Justyna jak sunia odnalazła sie w schronie ??
×
×
  • Create New...