izabela1234
Members-
Posts
747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izabela1234
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ile tu nowych psiaków Kurcze tak żałuje że mnie nie było :( -
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Oki jutro dzownie do Figu czy dadzą radę odebrać jak coś Snapiego z Rawy odezwę się dziewczyny tylko to by musiało być w sobotę wtedy maż Figu jedzie do Katowic [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mshume masz pełną skrzynkę:) [/FONT][/SIZE]
-
Widze że brak jakiegokolwiek odzewu w sprawie transporty Snapieko kurcze smutne
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Jetek w sprawie Amelki jutro zadzwonie do Ciebie jestem w ciągłym kontakcie z Wawą. Co do Katowic mślę że też nie będzie problemu :) -
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziewczyny mówiłyście że macie kogoś kto działa w Głownie moze ta osoba podziała. A ja dzisiaj o 6 rana mam tel od babki u której mamy naszego psiaka ze schronu. Kobita jedzie do szpitala w związku z czym pies ląduje u mnie jestem uwalona nie moge dojechac do łodzi bo to cały dzień. Najbliżej moge do Katowic Działajcie proszę to wielka szansa dla Snapiego [/FONT][/SIZE]
-
[quote name='mshume']Mnie nikt nie dziekuje. No trudno ;) Ale najważniejsze: TRANSPORT SNAPIEGO: Snapi na 99% pojedzie bezpłatnym transportem do Katowic w tą sobote, dokąd wraca Figu. Niezbędne jest podwiezienie psiaka na trasę, np do Rawy maz, Piotrkowa Tryb lub ostatecznie do Wwy. BARDZO prosze o pomoc,nie mozemy zaprzepasic tej szansy dla staruszka ...[/QUOTE] Ja Tobie dziekujeeeee Kochana :) bez Ciebie nie było sukcesu ja nadal slabo poruszam sie po wątkach wiec Snapiego bym prawdopodobnie nie odnalazła :):eviltong:
-
OKi jestem Jutro dzwonie do Figu i dowiem sie co i jak w zależności od tego co Figu powie bedzieny dalej działać :)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
izabela1234 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
podeślij mi proszę wątek :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
izabela1234 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
myśle że jest to do zrobienia Czyli ja bym odebrala w łodzi??? -
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
izabela1234 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
co tam nowego u sunieczki -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
izabela1234 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
też sie cieszę oby wszystko sie udało -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
izabela1234 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
a gdzie jest Lowicz hihi koło jakiej większej miejscowości :oops: -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
izabela1234 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Jestem po wizycie u Pani Ewy zakochała sie w Snapim z Głowna. mshume podesłała mi link na maila. Juto będzie dzwonić do przytuliska. Oby sie udało. Serduszko jej również zabiło do Borniaka, którego pokazywałam już 3 raz :( ale zdecydowala ze ten staruszek to ma napewno ma marne szanse na adopcje. Dziewczy działajcie z transportem ja moge dojechać najdalej do Łodzi. Dalej nie dam rady. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
izabela1234 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
ile piesio ma latek ???to jest dość istotne bo babka chce starszego -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
izabela1234 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Myślę że dałoby się zorganizować jakoś. Tylko dokładnie trzeba by było dopytać jak on do tych dużych psów, czy do suczki się przekona, czy mógłby zamieszkać z nią[/QUOTE] ok bede miala to na uwadze -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='mkgce']Witam serdecznie, proszę o zwrócenie uwagi na taką sunie:[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7807/cid200907293170.jpg[/IMG] zagineła w Łabędach, może trafić do schroniska w Sośnicy.Na obroży miała identyfikator ale możliwe że w tej chwili już go nie ma.Zagineła 10.06.Wabi sie Mrówka, wiek 1 rok. Telefon kontaktowy : 502 043 567. Dziekuję![/QUOTE] Basiu (Jetek) czy nie ma tego maluszka u nas ??? Ja dzisiaj nie widziałam Czy zostały zrobione ogłoszenia to niekiedy działa -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
izabela1234 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Witaj. Mnie martwi jeszcze że Borniak taki kawał drogi jest bo aż nad morzem :([/QUOTE] To fakt daleko a jak by wyglądała sprawa z ewentualnym transportem mamy tam kogoś ?? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
izabela1234 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Hej wszystkim jestem na wątku. Jutro jade do babki pokazuje: Borniaka (chociaż martwi mnie to że czuje strach do dużych psów ale rzeczywiście jest to suczka wiec pogadam), Joko, 18 sznaucuś, i nowego psiurka od Leni 18 letni Puszek do tego dochodzi jeszcze jeden nasz pienio Ok trzymajcie kciuki. Chyba żadnego psiurka nie przegapiłam [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Bryśka jesteś najlepsza :) :) :) a ja w sobotę buziaka dołączę :)[/FONT][/SIZE] -
Dzięki za zaproszenie na wątek niestety finansowo w czerwcu nie jestem w stanie pomóc ale w lipcu napewno Proszę przypomnijcie się w razie czego chociaż będe sie starać śledzić wątek. Trzymam kciuki za sunieczkę
-
Nero - teraz Diego - cudny collie - już w nowym super domku!!!
izabela1234 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki aby Neruś znalazl kochający domek :) -
GOŁA prawie łysa mała sunia,WYCIEŃCZONA,zabiedzona-MA DOM
izabela1234 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Co tam słuchaću sunieczki na jakim etapie jest leczenie ?? Justyna jak sunia odnalazła sie w schronie ??