izabela1234
Members-
Posts
747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izabela1234
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']Powtórzę si.ę :)[/QUOTE] Oczywiście, że można ogłaszać. Dziewczyny możecie pomóc w teksciku -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Basiu kiedy babka ma iść do tego szpitala mówiła o jakimś konkretnym terminie -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/174/1fa3bf8f03ca0a99.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Inka vel Zuzia w nowym domku :) [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/174/b524015523ddd31f.jpg[/IMG][/URL][/IMG] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Basiu czy Maja jest jescze ?? -
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
izabela1234 replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
Rozsyłam wątek na PW - tyle jestem w stanie na razie zrobić :( -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']ej, to dwajcie znac, jak za moimi plecami cos kombinujecie :D to JA sie najbardziej o benki martiw! Ja! o! :D:D Super, czekam na wiesci ;) nie moge sie doczekac,.... ehh, jakbym chciala, zeby ona juz byla u Anji :)[/QUOTE] Odezwe się:) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']Napisalam juz na transportowym. Nikus w środe jedzie do Wroclawia-wiec to juz spora czesc drogi. Teraz potrzebny bylby transport na odcinku Wroclaw - POznan. Panstwo zwracaja koszty paliwa. Bardzo czekaja na wizyte i na Gucia...w domu nie ma dzieci.Sa dwa chomiki ;) Niestety osoba na wizyte mi odpadla.Porozsylalam PW do osob z Poznania.Moze ktoras odpisze.[/QUOTE] Ola la wizyta musi być koniecznie :) Oby sie udało -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']a moze ktos nie zauwazyl :p[/QUOTE] Madallena oczywiście że zauważyłyśmy :) patrz wyżej :) Jestem z Anja2201 w kontakcie. Podalam również telefony do schronu. Jutro bede wiedziala co i jak :) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[FONT=Tahoma]Witam serdecznie Anja2201 [/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]Maja to cudowna psina. Jeżeli chodzi o stosunek do innych psów to ma "delikatny charakterek" czyli zdarza jej się warknąć ale to prawdopodobnie wynika bardziej z lęku. Chociaż obecnie siedzi w kojcu z rotkowatym i dogadują sie bez problemów. Maja była trzymana na dworze a dokładnie na działce. Całymi dniami była sama. Pomimo tego lgnie do ludzi jest przyjacielsko nastawiona do nas. Anju2201 zadzwoń proszę do schroniska tel: 323050943 tam kierownictwo udzieli Tobie wszystkich potrzebnych informacji. [/FONT] -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
izabela1234 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Książki od Agnieszki103, Brysio izabela1234 -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
izabela1234 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Proszę o zaglądanie na bazarek (autorka Brysio) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184133-Książki-dla-każdego-na-Binga-do-30-kwietnia-Zapraszamy[/URL]!! -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
izabela1234 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]i jeszcze jedno do akcji Bingusia władcza się Brysio. Brysio zrobiła bazarek książkowy dla pisaka czekam na link aby go przesłać dalej :)[/FONT][/SIZE] -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
izabela1234 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Po rozmowie z Tolą przelałam 50 zł tyle ile brakuje żeby Bingo został w hoteliku. Pieniązki przekazał mój przyjaciel Darek K. :) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
izabela1234 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
przelicze kase i wieczorkiem sie odezwę -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
izabela1234 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Bingusiowi dalam juz 15 zeta stałej deklaracji ale jestem jeszcze w stanie zmontować wplate jednorazową czy to Wam pomoże zeby Bingo nie trafil do schronu ?? -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
izabela1234 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ile kasy jescze barkuje ?? -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysio']o tak super dziadzio jest niesamowity :D:D:D w sobote slyszalam bardzo dziwne odglosy, ktore zaprowadziły mnie do kuchni i okazało się, że to własnie Dziadzio wydaje z siebie tak niemożliwe do porównania do czegokolwiek dzwięki, które powinnismy nazwac szczekaniem ;p więcej zdjęc Dziadzia ma Ninka1 musimy poczekac na fotki:):)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziadzio jest nie tylko niesamowity ale do tego ma w schronisku swoją miłość hihihi - Sunia od 12 szczeniaków. Razem z Agą która wyprowadzała suńkę nie mogłyśmy uwierzyć jak dziadzo bryka w podskokach za nią niesamowite hihihi[/FONT][/SIZE] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
izabela1234 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Hej [FONT=Arial][COLOR=#222222]Madallena :) z chęcią się się przyłacze do Tereski - posprawdzamy domki :) [/COLOR][/FONT] -
Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!
izabela1234 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Pieniążki przesłane :) -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
izabela1234 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
przelew wyslany trzymam kciuki z Misia :) -
Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!
izabela1234 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich Moge zaoferować 15 zl stalej deklaracji podajcie konto na ktore mam przelać kwotę -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
izabela1234 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny prosze o nr konta na przelew