Jump to content
Dogomania

izabela1234

Members
  • Posts

    747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izabela1234

  1. [quote name='Rybka_39']Powtórzę si.ę :)[/QUOTE] Oczywiście, że można ogłaszać. Dziewczyny możecie pomóc w teksciku
  2. Basiu kiedy babka ma iść do tego szpitala mówiła o jakimś konkretnym terminie
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/174/1fa3bf8f03ca0a99.jpg[/IMG][/URL]
  4. Inka vel Zuzia w nowym domku :) [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/174/b524015523ddd31f.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  5. Rozsyłam wątek na PW - tyle jestem w stanie na razie zrobić :(
  6. [quote name='Madallena']ej, to dwajcie znac, jak za moimi plecami cos kombinujecie :D to JA sie najbardziej o benki martiw! Ja! o! :D:D Super, czekam na wiesci ;) nie moge sie doczekac,.... ehh, jakbym chciala, zeby ona juz byla u Anji :)[/QUOTE] Odezwe się:)
  7. [quote name='Ola la']Napisalam juz na transportowym. Nikus w środe jedzie do Wroclawia-wiec to juz spora czesc drogi. Teraz potrzebny bylby transport na odcinku Wroclaw - POznan. Panstwo zwracaja koszty paliwa. Bardzo czekaja na wizyte i na Gucia...w domu nie ma dzieci.Sa dwa chomiki ;) Niestety osoba na wizyte mi odpadla.Porozsylalam PW do osob z Poznania.Moze ktoras odpisze.[/QUOTE] Ola la wizyta musi być koniecznie :) Oby sie udało
  8. [quote name='Madallena']a moze ktos nie zauwazyl :p[/QUOTE] Madallena oczywiście że zauważyłyśmy :) patrz wyżej :) Jestem z Anja2201 w kontakcie. Podalam również telefony do schronu. Jutro bede wiedziala co i jak :)
  9. [FONT=Tahoma]Witam serdecznie Anja2201 [/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]Maja to cudowna psina. Jeżeli chodzi o stosunek do innych psów to ma "delikatny charakterek" czyli zdarza jej się warknąć ale to prawdopodobnie wynika bardziej z lęku. Chociaż obecnie siedzi w kojcu z rotkowatym i dogadują sie bez problemów. Maja była trzymana na dworze a dokładnie na działce. Całymi dniami była sama. Pomimo tego lgnie do ludzi jest przyjacielsko nastawiona do nas. Anju2201 zadzwoń proszę do schroniska tel: 323050943 tam kierownictwo udzieli Tobie wszystkich potrzebnych informacji. [/FONT]
  10. Książki od Agnieszki103, Brysio izabela1234
  11. Proszę o zaglądanie na bazarek (autorka Brysio) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184133-Książki-dla-każdego-na-Binga-do-30-kwietnia-Zapraszamy[/URL]!!
  12. Zdjecia super filmik super aż serce szybciej bije jak widzi się Gasparka brykającego. :) Cieszę się ze akcja się udała
  13. [SIZE=3][FONT=Times New Roman]i jeszcze jedno do akcji Bingusia władcza się Brysio. Brysio zrobiła bazarek książkowy dla pisaka czekam na link aby go przesłać dalej :)[/FONT][/SIZE]
  14. Witam Wszystkich Akrum dzięki serdeczne za zaproszenie na ten wątek. Tak jak odpisywałam na razie nie jestem w stanie pomóc finansowo ale będe śledzić wątek. Cieszę sie ze Gaspar uzbierał pieniązki trzymam kciuki za akcje
  15. Po rozmowie z Tolą przelałam 50 zł tyle ile brakuje żeby Bingo został w hoteliku. Pieniązki przekazał mój przyjaciel Darek K. :)
  16. przelicze kase i wieczorkiem sie odezwę
  17. Bingusiowi dalam juz 15 zeta stałej deklaracji ale jestem jeszcze w stanie zmontować wplate jednorazową czy to Wam pomoże zeby Bingo nie trafil do schronu ??
  18. Dziewczyny ile kasy jescze barkuje ??
  19. [quote name='Brysio']o tak super dziadzio jest niesamowity :D:D:D w sobote slyszalam bardzo dziwne odglosy, ktore zaprowadziły mnie do kuchni i okazało się, że to własnie Dziadzio wydaje z siebie tak niemożliwe do porównania do czegokolwiek dzwięki, które powinnismy nazwac szczekaniem ;p więcej zdjęc Dziadzia ma Ninka1 musimy poczekac na fotki:):)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziadzio jest nie tylko niesamowity ale do tego ma w schronisku swoją miłość hihihi - Sunia od 12 szczeniaków. Razem z Agą która wyprowadzała suńkę nie mogłyśmy uwierzyć jak dziadzo bryka w podskokach za nią niesamowite hihihi[/FONT][/SIZE]
  20. Hej [FONT=Arial][COLOR=#222222]Madallena :) z chęcią się się przyłacze do Tereski - posprawdzamy domki :) [/COLOR][/FONT]
  21. Pieniążki przesłane :)
  22. przelew wyslany trzymam kciuki z Misia :)
  23. Witam wszystkich Moge zaoferować 15 zl stalej deklaracji podajcie konto na ktore mam przelać kwotę
  24. Dziewczyny prosze o nr konta na przelew
×
×
  • Create New...