Jump to content
Dogomania

izabela1234

Members
  • Posts

    747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izabela1234

  1. PIĄTKOWA AKCJA :) Uroczy Piesio przed strzyżeniem :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/296/b0667e840f5e773amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/188/288ec1d61c30391a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/301/f1422eeba348e998med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/213/2521ee5a65f83306med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/296/f05a8cc551ddc420.jpg[/IMG][/URL] W trakcie ...... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/297/239d860635734207med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/213/30d2153800621058.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/155/97e2e1bb0d77a7a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/301/92eef56f03484bb8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/301/16775d28036db25d.jpg[/IMG][/URL] i po ....... :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/296/3b3a7376cd9336efmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/301/f750e91129c544dcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/302/597e388cdff731femed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/300/a20bd8961de4daccmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/296/0f533418a998a67amed.jpg[/IMG][/URL] Ten piątek to strzał w dziesiątke !!!!! Basiu (Jetek) napisz proszę ile pienio ma latek to cudny bardzo towarzyski psiak :) zrobimy ogłoszonka
  2. Bez problemu otworzyłam prezentacje. Zapisz sobie plik na twardzelu i później otwórz
  3. [quote name='jetek']Dzisiaj zadzwoniła miła pani z Warszawy w sprawie Maji, w związku z tym potrzebna jest wizyta i ewentualny transport np. do Łodzi ( w połowie drogi )[/QUOTE] Jetek mam kontakt telefoniczny z dwoma wolontariuszkami z Wawy podaj wiecej szczegółów. Do tego jedna z wolontariuszek jest zainteresowana Kropeczką Wiec można by Maję i Kropeczkę ewentualne zgrać
  4. [quote name='jetek']Moje drogie, potrzebuję waszej pomocy w piątek na festynie i imprezie szkolnej w Łabędach o 10.30, czy ktoś jest wolny w tym czasie?[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ja niestety też odpadam jestem w pracy szkoda że wcześniej nie było sygnału inaczej bym sobie to zorganizowała :([/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Basia czy piątek w schronisku w związku z festynem jest aktualny??[/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='Ola la'][B]izabela1234[/B] przecudne zdjęcia Bezimiennego vel. Gucia z nowego domku!:multi: Chlopak trafil do raju.A zdjecie z dzieckiem obezwladniające :loveu:[/QUOTE] Kochana i to Ty sie do tego przyczynłaś:)
  6. Z tego co wiem to domek na Staszica jest spalony (rozmawialam już o tym z Martą)
  7. zerduszko to poobcinamy :) i będzie jeszcze śliczniejszy
  8. Zobaczcie co to z cudoo (NINKA1 MÓWISZ I MASZ HIHIH) [U][COLOR=#0066cc][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/211/a6877cd841e4d536med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6877cd841e4d536.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/298/769010cff851a48fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/299/915992c80133df61med.jpg[/IMG][/URL]
  9. Kasa poszla :) J_ulia wysłałam Ci info na PW
  10. Kocham tą NINKE1 jest niesamowita czyli piesio jest na razie bezpieczny :)
  11. Jestem na zawołanie Julki mogę dać jednorazowo 100 zł a w przyszłym miesiący będe myśleć co dalej Ratujcie tego biedaka !!!!!
  12. Leni co z tą wizytą wysyłałaśmi coś na maila ???
  13. Maksio 73 też jest w nowym domku :) sorki że wprowadzam błędną numeracje hihiih
  14. Iwonko Śnieżka (30) i Franek 73 mają domki co do Franka musi to potwierdzić Basia
  15. Halo halo jakie wieści u naszej Bianeczki
  16. [quote name='leni356']Dzięki wielkie. Jest jeden problem - pani nie ma internetu, trzeba pokazać jej psiaki. Ja mogę wydrukować i wysłać pocztą pani, a jak zdecyduje to wtedy wizyta. Chyba że ktoś mógłby iść do pani z komputerem i pokazać psiaki które podeślę? To jest domek który został po kudłaczu, pani dzwoniła z ogłoszenia w gazecie papierowej[/QUOTE] Ja proponuje tak wyślijcie mi na maila zdjęcia psiaków z opisami ich charakteru ja z NINKĄ1 się dogadam z komputerem nie ma problemu :)
  17. [quote name='Energy']Mam prośbę, czy ktoś mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Gliwicach?[/QUOTE] Jasne nie ma sprawy proszę o info na PW gdzie i kiedy :)
  18. Drogie koleżanki i kolego (Chodzi o Kamila ) Dostałam wlasnie maila od nowej rodzinki Śnieżki poryczałam się ... pozwalam sobie wkleić tekst Kochani nie da się w słowach opisać co się czuje jak dostaje się taki list - a myśl o tym że Śnieżka mieszka w takim domu daje power do dalszego działania " [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Witam:)[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Pani Izo...:)..Śnieżynka ma ogromny apetyt i gustuje w potrawach mięsnych:)..dzisiaj zjadła mięsko,ale ryżem pogardziła:)))...puriną dla seniorka tez nie wykazała najmniejszego zainteresowania,ale rybą gotowaną taaaaaaak!!:))zjadła też gotowane brokuły:)[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]jutro spróbujemy jej zaserwować jajka na miękko..moze polubi..:)[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]wczoraj daliśmy jej swięty spokój z kąpielą i szczotkowaniem,ale to nie przeszkodziło nunać suni u boku mojej mamusi w łózku:)))..tatuś też jej dogląda i az się boję o jej psychikę, bo naparwdę zupełna odmiana w jej zyciu nastąpiła...wolałabym mniej emocji i zawracania jej kochanej łepetynki, ale naparwdę się nie da przy najlepszych naszych chęciach...:)))[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]dziś już okąpana w delikatnym szamponie dla małych piesków i alergików..dzielnie zniosła kąpiel, służyłysmy panience we trójkę w tej toalecie:)..bardzo grzeczna była, teraz jeszzce jest troszkę wilgotna i musi porządnie przeschnac zanim pójdzie na ostatni spacerek:)....ma ekologiczną(ziołową), całkiem bezpieczną obróżkę pzreciwinsektową, lubi przebywać na górze,ale na dole chyba nawet barzdeij, bo tam sie papu szykuje i zapachy sie rozchodza znakomitsze..:).....zaglada na stół, opiera na nim łapeczki i węszy zachłannie jakby chciała pochłonąć noskiem warzącą się strawę:)...wyczesałyśmy ją szczotką,ale nie chciałyśmy nadużywać jej anielskiej ;))cierpliwości i będziemy ją systematycznie po trochu wyczesywac..(miała ochotę podgryźć szczotkę..!:))...na polu jest bardzo ozywiona, węszy i pędzi jak szalona, choć z mamusią na spacerze ponoc nie była tak narowista:)))[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Perełeczka zaliczy weterynarza już może w piątek na wstępne oględziny...biedactwo nasze kochane ma slady chyba po bójkach w róznych miejscach na ciele i poszarpane uszko(zastanawiamy się jak to jej zycie wygladało, co przezyła nim do nas trafiła)...troszkę kaszle i prycha wiec o to też zapytamy lekarza,ale Pani Izo jesli mogę zapytać..Czy ona u Was też pokasływala..czy moze dopiero tutaj klimat miejsca podziałał na nią w ten sposób?w domu węszy w każdym kącie,ale też jest bardzo grzeczna i śpi niemało..myślę,ze w końcu może się porządnie wyspać, odsypia pewnie wiele niepzrespanych, trudnych dni...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]będziemy ją powolutku rozgryzac..choć sądze,ze ta nasza kochana ślicznotka skrywa niejedno oblicze i wyczuwamy intuicyjnie jej zawadiacki charakterek!:DDDD..bardzo ją pokochaliśmy, teraz myślę tylko o tym, by jak najszybciej zaczęła o nas myślec jak o swoich od zawsze..:))jest tulona, głaskana i w kręgu naszego zainteresowania..nawet nie odkurzamy,coby marzeń sennych nie zburzyć naszej rybeńce....merda ogonkiem, wszedzie za nami podąża i myślę,że odzyska pełny spokój ducha juz niebawem:)))[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]jeszcze raz dziękujemy za kochaną Sniezynkę:)))))[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]p.s. a ja podziwiam takie osoby jak Pani i Pani Basia..Wy, wolontariusze i wszyscy ludzie pomagajacy zwierzakom obdzielacie sercem te wszystkie, udręczone boractwa,a one to czują..jeden usmiech, jeden spacer, jedno głasnięcie ..im już tyle wystarczy, by poczuć przedsmak psiego raju....Głęboko wierzę w sens Waszego posłannictwa, w sens Waszej cięzkiej i rozrywajacej serce pracy ..Franciszek jest z Was dumny[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]moc pozdrowień i do usłyszenia:))))[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Adela[/SIZE][/FONT] "
  19. Mała Śnieżynka (30) znalazła domeczek :)
  20. [quote name='GPooLCLD']Czy wiecie może coś o tych pudliczkach ? Wrzucę je na pudle w potrzebie .[/QUOTE] Są w schronisku od niedawna w przyszłą sobotę dowiem o psiurkach wiecej :)
  21. Kurcze ale bidulki jak na razie moge tylo śledzić wątek :( - cholera
  22. Gucio w domku jest idealny ale mają z nim problem na spacerach w kontaktach z innymi psami :) diabełek z niego
×
×
  • Create New...