-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']:cool3: Nie pierwszy, nie ostatni... :eviltong: Karola spi, mialam sie dopieszczac przed weselem (nie swoim), ale co tam...przynajmniej cos pozytecznego zrobię. I bannerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180104-dwa-Smutasy-od-lat-w-schronie%21-ROZWIES-PLAKAT%21-dorzuc-na-hotel"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5437/banneruw.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Fiorsteinbock... A możesz zrobić taki żeby było Czacziego bardziej widać? Mniejsze litery... I np jakiś tekst, że on zamarznie jak ze schronu nie wyjdzie... np. zamarznę tu... ogolona sierść, coraz zimniej... zima, a ja bez sierści... ogolony przed zimą... ogolili mnie a zima idzie... Nie mam weny, ale coś w tym kontekście? Bo na hotel to prawie każdy psiak na dogo zbiera:-( -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Dodałam sobie banerek Czacziego :) Kora Ty się nie podłamuj, musi się udać! Żeby nie marzł.......... -
Kochane boksioły są zawsze kochane... do czasu, aż zobaczą, że jak ktoś może nie kochać ich pańciostwa i ich samych ;) Mają wtedy rację, że się "odzywają". Bo jak można po nich "jeździć" z oszczerstwami? To tylko ci tak robią, co się nie znają, nie tak jak boksiowe cioteczki :) Piękne fotki Kapselek :)
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Szkoda że nie Diana, bo już tyle czeka. No ale aż tak nie możemy się dołować, w końcu wzięli innego psa w potrzebie, a nie kupili sobie szczeniaczka.......... Jak pani tak Diana zapadła w sercu, może będzie skuteczniejsza od ogłoszeń i poszuka gdzieś u siebie w okolicy, wśród znajomych... -
Ale fotki naprawdę piękne... Ta zieleń trawki i ten piękny rudy kolor Buńci :) Trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń Laikini:modla: :thumbs::thumbs::thumbs:
-
To chyba będzie wspaniałe uczucie między tym dwojgiem:loveu: Niedługo bedziemy czytać o historii miłosnej:loveu:
-
[quote name='Ingrid44']Pewnie nie lubi jak mu lapa blyskowa daja po oczach :lol: Moj piesio do 2 lat obracal sie tylkiem jak tylko zobaczyl aparat fotograficzny albo odwracal glowe . Niektore pieski nie lubia robienia zdjec.:razz:[/QUOTE] Na dworze ma fotki piękne, aparat mu jakoś nie przeszkadzał... No ale to może rzeczywiście wina lampy...
-
[quote name='kizimizi'] [B]Kizi-mizi 30[/B] [B]Kora+ dziadek 60[/B] [B]Marta 30[/B] [B]Papryczka Chili 10[/B][/COLOR] [B]lucyfrecja 10zł Karolina (moja siostra) 25zł Agata51 30zł Koleżanka Marty 20 zł Olga 5 zł Calineczka000 30 zł Berta 30 zł Tamaryszek 20zł Aleksandra D 50zł [COLOR=red]Razem 350zł[/COLOR] [/QUOTE] Kizimizi wiem, że jesteś teraz rzadko na dogo, ale przydałoby się zmienić te deklaracje w 1poście na aktualne Agata51 50zł AleksandraD 50zł Calinieczka000 30zł Tamaryszek 20zł Gruba Berta 30zł PapryczkaChili 10zł Kizimizi 30zł Siostra Kizi 25zł Kora78 60zł Marta0731 50zł W sumie 355zł
-
A to niespodzianka ;) Piękne zdjęcia A Zuzia chyba dobrze gotuje :)
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
marta0731 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Ej, jeszcze ja zajrzałam i się muszę nacieszyć dobrymi wieściami:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :smilecol: -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ufffff... Kamień z serca ;) Cały dzień znów w nowej sytuacji bez konfliktów... Może Brego dzieciątka w domu potrzebuje?:evil_lol: Taki mały żarcik:evil_lol: Chciałabym nadmienić przy okazji, że nikt mi nie wpłacił obiecanej kasy dla Brego, bym mogła ją w połowie października wysłać Tomkowi... Ciocie czy Wujki się przypadkiem nie rozmyśliły? Asia, Monika, Majku...??? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiafiona']aaaaaaaa zapomniałam napisać - Tomek ma wyjazd na zawody i nie ma co zrobić z Bregiem. Ustaliliśmy, że pies mnie zna i lepszy jest pobyt psa u mnie niż hotel lub osoba, która nie wie co i jak - na 3 dni pies będzie u mnie. Zobaczymy jak będzie wyglądał kontakt z moją córą.[/QUOTE] Dobrze że jesteś Kasiafiona w pobliżu i się na dodatek zgodziłaś...... :) Swoją drogą ciekawe jak będzie, Ciebie już zna, i miejsce zna, ciekawe jak się bedzie zachowywał po takiej przerwie i pobycie w innym miejscu... A Ty Kora się ciesz z tego, że Brego ma gdzie te kilka dni spędzić, a nie..... -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
marta0731 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']S.O.S .... szukam wolontariuszek z prazmowa pod warszawa... w polu oszczeniała sie bokserka i tam koczuje ze szczeniakami mam namiary na osobe ktora pokaze miejsce błagam o pomoc....[/QUOTE] Ojoj:placz::placz::placz: Nie dość że boksinka w polu to jeszcze z maluchami...:-( Ktoś się odezwał z jakąś pomocą? -
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
marta0731 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Kochany śliczny Tofiku............. Ciocia Marta też trzyma kciuki za Ciebie baaaaaaaaaardzo mocno!!!:modla::modla::modla: :thumbs: -
Chyba że ma wMontowany ;) swój jakiś tajemniczy zegarek, i wie mniej więcej o której wracam, bo odkąd jest u mnie - skończyłam z nadgodzinami w pracy...:mad: przecież pies musi siii i to drugie...:cool3: Normalnie pies mi był potrzebny, by skończył się wyzysk mojego czasu i energii w pracy:evil_lol: Potrzebujemy się z Monteiro nawzajem:loveu:
-
My z Montim kochamy się oboje:loveu: Jak wychodzę z pracy i wsiadam do auta i jestem blisko to już mam skurcz żołądka, palpitacje serca itp;):razz: A ta winda na 9piętro się tak potwornie wlecze............:mad: No i powitanie w pełnej krasie, bieg, skakanie, podgryzanie rękawa w stylu "pańcia szybciej te szelki zakładaj, nawet łapy podnoszę by już mieć to z głowy i krzaczek podlać":cool3:
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Mogliby chociaż napisać nawet jeśli się rozmyślili... ale ludziom (niektórym) po prostu głupio... A może akurat nie ma czasu odpisać...? :) Zobaczymy Czy tylko my dwie Kora jesteśmy na wątku?:roll: -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']odnowilam mu znow allegro.[/QUOTE] Monika a ta fundacja niemiecka się odezwała? -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Zawsze coś na dobry początek :) Czekamy na następne ;) -
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
A co ciekawego ;) tam napisałaś? :-(