Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. A ile lat ma dziecko pani, która Mopka zabrała, a potem wyniosła się od rodziców?
  2. Zimek, przez Ciebie moje książki Chmielewskiej zakupione na bazarku leżą odłogiem... ;)
  3. Jak może być jej źle, jak na spacerek fajny sobie pójdzie ;)
  4. Idź na żywioł, zadzwoń ;) Taka szansa dla Dianki...
  5. Ja daję 15zł stałej, trochę mi się kasa uszczupliła jak wzięłam Montka... A może na wątku u Bilba poprosić ciotki o przeniesienie deklaracji na Czacziego?
  6. Od jakichś dwóch dni Montek - jak wchodzę do domu - stoi już pod drzwiami... Jakby słyszał, że już jestem... Bo chyba nie czeka tak 4godziny...? ;) Sama nie wiem, bo na inne dźwięki nie reaguje nadal Może jak nie śpi to po prostu mnie "wywąchuje"... Nie wiem:niedowia:
  7. I proponuję zmianę tytułu wątku ;)
  8. Sońka już szczęśliwa w ds...:multi: Jakiś miesiąc zakochania w swoich dt chyba, bo mój dt też zostaje u mnie :) Czekamy na fotki przybranej na wadze suńki:loveu:
  9. [quote name='andegawenka']I się poryczałam ale z radości. Martuniu miałaś tyle wydatków na Montiego...SOS zrozumie:smile:[/QUOTE] E tam... ;) Widziałaś zdjęcie zadowolonego Montka, który zawładnął moją kanapą ;) Teraz kolej na następne, by miały równie różowo :)
  10. [quote name='andegawenka']Ja się chyba w końcu poryczę, bo jechałam na emocjach. Tak strasznie bałam się że zostaniemy sami. Gupek ze mnie:splat::flaming: :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Ano gupek:eviltong: Nie zostaniecie sami, nigdy, choćbyście chcieli...:eviltong: Ja już lecę do 1 postu wysłać choć 30zł dla ... B/S/Tofika:cool3:
  11. [quote name='Kapsel']Zapraszam na opijanie, jak Szczylek pojedzie do domku ;););) Ale będzie biba, ho, ho!!!! Oczywiście że możesz przeznaczyć na chudzinkę Tofika, bardzo dziękujemy, bardzo! Też się zastanawiam nad tym, gdyż teraz Tofik bardzo pieniążków potrzebuje, bo wyszły mu bardzo złe wyniki badań niestety :shake: Malwi Kochana zdecydowałam, że moja i Andegawenki kaska, czyli 160 zł, pójdzie na szkieletorka boksia Tofika/Saszkę/Barona[/QUOTE] Ja też już zmykam na wątek B/S/T ;) Ale jak ciocie będziecie opijać nowy domek Szczylka to zajrzę na pewno:evil_lol: Nareszcie Szczylek dostał to, na co czekał...:loveu:
  12. Wysłałam sobie linki z plakatami do pracy... Co prawda drukarka za darmo ale tylko czarno-biała, ale jak z Montkiem spaceruje to trochę porozwieszam...
  13. Kora to ma zawsze skłonność do pisania epopei... ;) Wiadomo że wszystko chciałoby się opisać i każdy psiak to "temat rzeka", ale potrzebne są przede wszystkim suche fakty i na koniec coś z uczuciem... Za długi tekst nie pociąga do czytania Ale jak napisać coś mniej... Bella tyle faktycznie przeszła...:-(
  14. O to niedobrota... doktor chciał dobrze a piesio focha miał... Może wstał lewą nogą?:eviltong: Niewdzięcznik ma charakterek...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Asia Ty nie uciekaj, bo kto się podejmie opieki na wątku? Rób to co robiłaś, a różnica będzie jedynie w większym nacisku na ogłaszanie psiaków Podałam linka, bo ogłoszenia są bardzo tanie. Niestety nie mam zbyt wiele czasu, a tam trzeba wklejać wszystko na wątku, zdjęcia, tekst... I jak najszybciej, bo kolejka jest. Ja mogę to zasponsorować [url]http://www.dogomania.pl/threads/193140-35-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-og%C5%82o%C5%9B-swojego-psa!-Na-Joy-i-Megi-do-8.10[/url]
  16. A Buńka sobie grzecznie poczeka ;)
  17. Kurcze, Dianka............ Tak blisko Oby zadzwonili Ja trzymam kciuki bardzo!!!!! Suniu piękna, musisz wreszcie wyjść ze schronu
  18. Czyli uważamy już że Mopik jest szczęśliwym psem i nie wysyłamy go do Justyny...??? Wybaczcie, wiem że jest wiele psiaków w potrzebie, ale to wątek Mopa, jemu miała nadejść pomoc... Mi się jego dom nie podoba, Kora tam trzeba jechać, pojadę z Tobą
  19. I najgorsze to, którego do pomocy najpierw wybrać... :( Oba tak na to zasługują!
  20. Zimek Twoje relacje czyta się jednym tchem! I powtarza od poczatku po sto razy:evil_lol: Chyba się zaczytujesz w Chmielewskiej, a jak nie, to musisz zacząć sama książki pisać, wszystkie kupię:cool3::cool3::cool3:
  21. Tak widać właśnie na zdjęciach, że małe zainteresowanie osobą trzymającą aparat... Ale Majqa była dla Belli nowa, a jakby z nią posiedziała sama parę godzinek, pewnie by reagowała normalnie jak na Sylwię Niezłe ma pokłady energii, przydałoby się miejsce bez psów, by mogła się wyciszyć i poczuć po prostu u siebie, a teraz tak jakby tego nie czuła, za duzo się dzieje wokół, no i brak małych.......
  22. Pewnie akurat Mopika chciała, bo bardzo w potrzebie... A jak ze schronu to woli ze swojego, taka solidarność lokalna ;) Ja bym dalej obstawała za wizytą u Mopka, zanim innego podeślemy na dt... To ta "pańcia":roll: która wzięła Mopa ze schronu - z powrotem mieszka z rodzicami, czy tylko mówi to co tam widzi jak ich odwiedza? Bo jeszcze jest opcja że wzięła psa i jej teraz głupio, że tak wyszło... i tak mówi by się wybielić:shake: Sprawdzić trzeba
  23. [quote name='kora78']marta napisala,ze da tylko kase, a ja mam wszystko wyslac sama ale teraz mnie szlag trafi. ogloszenia juz niepotrzebne" 1. dzownil dzis ta pani i mowila,ze psa nie oddaja. mieszka sobie on na wielkim przedpokoju, matka babcia juz w miarte go toleruje, pozwala mu tam siedziec. czasem wejsc na pokoje. ojciec go zawsze bierze, jak matka jest w pracy. juz go kocha i nie odda. na poczatku go nie lubil, bo mop na niego jedynego szczekal strasznie, gdy wchodzil do domu, ale teraz mop go kocha, a facet mopa tez juz kjocha i nie chce oddac. 2. mialam dzis bardzo sensowny telefon, od dziewczyn yz wroclawia, ktora mieszka samotnie, szua teraz pracy i moze mu dt dac. nie ds, a dt. i chciala psa, ktory w domu sam potrafi zostawac. rozsadna i sensowna, wie, ze moze ci ludzie zadzwonia za tydzien, ze jednak go chca oddac i co ja mam robic????????[/QUOTE] Po pierwsze mnie tu nie oczerniaj, bo to że jesteśmy siostrami i mówimy coś sobie prosto w oczy nie znaczy że masz to wykorzystywać I pisałam że mogę zapłacić, nie tylko za te ogloszenia, ale i innych psów (Belli, Brego) a nie kolejne nie wiem ile czasu siedzieć i zdjęcia wklejać, bo mam pracę, a dzięki "dogo" nawet nie mam czasu obiadu sobie ugotować Nie mam czasu, pomagam finansowo ile mogę... A może wizyta by się znów przydała? Bo przez telefon można różne rzeczy mówić... Oni coś kręcą, raz może siedzieć "na pokojach" raz nie... raz kochają raz nie... Ja bym go zabrała, jak bedzie dokąd Tylko pytanie, czy on umie sam w domu zostawać... Narazie ta dziewczyna szuka pracy... czyli siedzi w domu... A jak pracę znajdzie to pytanie jaką i ile Mop bedzie siedział sam, i czy umie sam siedzieć...?
  24. [quote name='kora78']marta widze ze na martynep nie ma co liczyc. musisz wiec wyslac do ladyswallow, z bazarku. koszt 5zl nr konta podaje na pm ty juz tam miejsce rezerwowalas, wiec napisz pm o nr konta i wplac szybko. gdy kasa dojdzie, ona zrobi ogloszenia ale czytaj dokladnie, jak te foty maja byc zmniejszone. wez foty z watku i je zmniejsz odpowiednio, a jak nie umiesz to wyslij mailem do osby, ktora sie tam deklarowala,ze zmneijszy. robi to od reki, gdy jest na dogo maila ma jakos soz@pomocdlazwierzat czy jakos tak tekst z 1 strony plus sklec jakis krotki do 100znakow. napisz,e kastraat, szczepiony i czipowany i tytul i to wyslij do lady swalolow na maila tylko migiem, bo pies juz za dlugo czeka. skonczy sie tak,ze zima wroci do schronu allegro sie skonczylo. 2 dni temu ktos moze zaoferuje kaske na wyroznienie allegro Mopa???????????????? jakies 15zl, koncowke doplace[/QUOTE] Korusiu kochana ja deklarowałam wpłatę za ogłoszenia, nie siedzenie i wklejanie zdjęć, tekstów i nie wiadomo co, bo czasu na to nie mam Wiesz gdzie co i jak to wysyłaj, ja nr konta dostałam
×
×
  • Create New...