Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. Monika z wątku Brunera kontaktuje się z fundacją spanielową w niemczech, może ma też inne dojścia...?
  2. On mnie miałby zjeść?:crazyeye: Nigdy, nie ma takiej opcji Kompletnie już nie wierzę w tą wersję o rzekomym pogryzieniu:shake: chyba że powstała jakaś naprawdę sytuacja, która sprowokowała. A normalne że ja takich sytuacji nigdy nie stworzę Misiaczek wszystko pozwala zrobić, i u weta, i w wannie Pies-miodzio:loveu:
  3. Samego szczęścia Szeluniu!!!:calus: Czekamy na wieści, jak się niuni nowy domek podoba
  4. Co tak się wszystkie ciocie dziwią............?:eviltong: Najważniejsze że Montek wreszcie czyściutki:laugh2_2: A cel uświęca środki:cool2:
  5. Szeleczko do domku jedziesz...? :) Zazdroszczę komuś, kto będzie z nią siedział na tylnim siedzeniu... Ona tak się rozkłada, całuje i w oczy zagląda... Kochana suńka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Geruś....... Myślę o Tobie Zawsze będę myśleć i kochać...
  7. Kapselek, ja Ci dam Kłopot:mad: Puszek jest kochany i tyle:loveu: A wlazłam, bo raz próbował wyjść i ledwo go utrzymaliśmy... W wannie miałam nad nim większą kontrolę... No i w pianie sama przyjemność:evil_lol: Zdjęć nie ma, bo pierwsza to kąpiel u mnie, i nie wiedziałam, jak się będzie zachowywać Ale nie boi się wchodzić do łazienki:evil_lol:
  8. Montek zmienił imię na Puszek:megagrin: Dziś wreszcie wykąpany Rany się ładnie goją, to już wiedziałam że możemy kąpieli zażywać bez obaw o pieniący szampon Raz tylko bardzo chciał wyjść z wanny, :scared:poza tym kąpiel przebiegła spokojnie... stał jak to malowane cielę...;) On taki spokojny i grzeczniutki Jak próbował wyjść - sama wlazłam do niego i tyle:evil_lol:
  9. Nawet nie mogę spokojnie wiadomości napisać, bo jak Montek przyjdzie do głaskania i się na chwilę przestanie, to szturcha rękę pychem i się domaga pieszczot:megagrin::loveu: Kupiłam mu taką gumową rękawicę z wypustkami, i do czesania i do masażu, uwielbia... ;)
  10. [quote name='beataczl']no, ja to sie zdziwilam jak pokazal sie w moich watkach ;)[/QUOTE] Czyli niby działa... tylko nowych ciotek nie widać...:shake:
  11. Mogę kupić, jak Ty Kora wszystko tam wkleisz... A czemu mają się ukazać dopiero za 2 tygodnie? Agata ja poczekam, czyli PM z przypomnieniem nie muszę wysyłać...? ;)
  12. Wreszcie jakieś możliwości i konkretne pomysły na horyzoncie się pojawiają Bo ja już zaczynałam załamywać ręce... Kasiafiona: jeśli to by się udało z Tomkiem, byłoby ok, bo potrafi postępować z Brunerem. Nie tylko taniej niż w hotelu, ale i praca z psem... Kontakt z Tomkiem miała Kizimizi, Ty Kora też masz? Spytajcie Monika: myślisz że są szanse za granicą mu pomóc? Jak pies gryzący? Ciekawe kiedy będzie odpowiedź... i jaka... Trzymam kciuki żeby się udało... Super że próbujesz to załatwić, i znasz takie kontakty
  13. Kupię, jeśli Ty tam wszystko dodasz co trzeba A jakiemu tam rezerwowałaś pakiet? Może i Mopikowi też tam mam kupić?
  14. Idealnie by było za darmo ;) ALe jak coś - niech mi śle na PM konto
  15. No proszę... :) A do Bilbka kiedy dzwonisz? Są wogóle szanse na jakieś zdjęcia od pańciostwa?
  16. Patrzyłam już, dzięki :) Dobrze widzę na tym jedynym małym zdjęciu, że to ma karabińczyk? W sumie 35zł to naprawdę niedużo... Jeżeli miałabym wybrać linkę, to wolałabym tą lonżę Tylko jeszcze myślę, czy nie wolałabym flexi, samo się to zwija i nie ciągnie za psem po ziemi, muszę się zastanowić, no i przede wszystkim poczekać, czy mi w sklepie przyjmie tą co kupiłam
  17. Myślę o tym, myślę.................:PROXY5: Tylko raz myślę tak, potem znów że lepiej nie, i tak, i nie, i tak w kółko Myślę, że musi po prostu nadejść "ten właściwy" moment, że jak wymyślę i poczuję gdzieś tam w środku, że to idealna decyzja, i to będzie to (sama nie wiem czy rozumiem swoją wypowiedź);) Tą flexi, którą kupiłam, i tak spróbuję oddać, bo mi się jakaś cienka wydaje, w sklepie nie wyciągałam z opakowania. Lord rodziców ma jakąś szerszą i mocniejszą mi się wydaje, a ta niby do 35kg, a może spaniela by na niej prowadzać Mam nadzieję, że przyjmie, to sklep przy wecie i on nas pamięta jak z Gero przychodziliśmy i teraz Montek, więc zniżki już mi robi i próbki za darmo podrzuca:lol: I może on też ma w sklepie jakieś linki, a do marketu też się przejadę, zrobię rozeznanie Coś muszę kupić na pewno, żeby sobie spokojnie polatał, bo ta smycz co mam to może z 2,5m ma, to mało, też mi się marzy 8mb
  18. Ja o Astulu myślę baaaaaardzo, on taki podobny do Larci.......... jak rodzeństwo............. Astuś :( znajdź się no............
  19. Oby jej "psiapsióła" Sonia z miski nie wyjadała ;) Chyba już czas zebrać kaskę na hotelik, lada dzień muszę wysłać Zuzi Narazie wpłaciły bez przypominania: Calineczka (już dawno temu), Berta i Tamaryszek
  20. Hmmm........... Cytuję swoją własną wypowiedź.......... Choć wolałabym na nią nie patrzeć... ani jej nigdy nie napisać, ale niestety już ją napisałam Nie należę do osób kręcących, więc piszę prawdę Ktoś mi tu na PM otworzył oczy, zgadnijcie kto, Kora... ;) Dziękuję Ci za to Kora Psy na świecie cierpią, na dogo tyle wątków, a ja chciałam smyczkę kupić... Może mam już lekko "klapki na oczy" na Montka... chciałam dobrze, ale nie mogę i nie chcę wydawać pieniędzy wysłanych przez Was wszystkie ciocie na takie pierdoły jak smycz, bo inne bidy ich bardziej potrzebują... :( Pisałam, że zapewnię mu normalne warunki, i tak będzie Za zabieg zapłaciłam 200zł, w środę poproszę o rachunek za całe leczenie, i pozostałą kwotę wyślę jakiemuś bardzo potrzebującemu boksiowi, lub na konto sos Głupio mi...:ices_bla: Najlepiej tego nie komentować...
  21. Już dziś pod wpływem impulsu kupiłam, bo wiedziałam że idziemy na dłuższy spacer, chciałam, żeby sobie pobiegał... 72zł, do 35kg, ale jak ją wyciągnęłam z opakowania, taka cienka mi się wydała, a Monter silny jest... :) Pewnie tak jest, że cienka ale mocna, skoro do 35kg, ale jakoś tak nie czułam się pewna i nie użyłam, pójdę oddać chyba... Kupiłabym może na allegro jakąś, do 100zł się na pewno zmieszczę
  22. A Ty rozsyłasz Kora? Ja niestety do niedzieli kompletnie nie mam czasu, a wiem ile to zajmuje... Ja nawet nie mam czasu obiadu sobie ugotować:shake: Czasu ani siły....... Och ta praca:angryy: W niedzielę przysiądę do Brunka
  23. [quote name='Amit']Na tą chwilę są chętni do transportu w przyszłą sobotę. Ale szukamy dalej. Szkoda, by dziewczynka siedziała tydzień w schronie...[/QUOTE] Zawsze może poczekać tydzień u Kory :) Ale by się ucieszyła... I Kora i Szelcia :) Jak się inny transport szybciej nie trafi - przemyślcie To zawsze nie będzie boks... Giselka zazdroszczę, że ją codziennie widzisz:lol:
  24. I jeszcze jedno pytanie: Czy z podarowanych pieniążków mogę kupić flexi? On tak lubi spacerki, a na smyczy to żaden spacerek... a na pewno nie mam zamiaru go puszczać, bo na wołanie nie reaguje... Mogę? :)
  25. Tak, taką kupuję, to dobrze? Najpierw jadł ryż z kurczakiem, w razie jakbym nie zdążyła ugotować kupiłam trochę puriny senior Teraz kupiłam fitmin senior, bo małe granulki, żeby łykał a nie gryzł Narazie kupuję na wagę w sklepie zoo, ale zamierzam zamówić normalnie cały duży worek, i myślę nad tym jaką... Z tym jego wiekiem... Kto wie tak naprawdę ile ma lat... Fakt, zęby ma bardzo starte, ale to nie zawsze świadczy o wieku... A mi się wydaje, że z Montiego taki staruszek, jak z koziej dupy trąbka;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: Proszę ciocie o fachową pomoc w wyborze karmy
×
×
  • Create New...