Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. Na Astorka pieniądze jak najbardziej... Szkoda że słodziak do Zimek nie pójdzie... a może jednak...?:saint1::modla::modla::modla: Ale by była impreza, co ciotki?:evil_lol: Kochany Toffiku, pakujesz walizeczki, żeby Ci tylko królika nie zapakowali, po co Ci stresy w nowym super domku;):cool3::cool3::cool3:
  2. Kochane te staruszki......... bardzo............. I tak się "ludzie" bez wyobraźni, bez serca pozbywają........:shake: :-( Ale Zeusek też dom znajdzie, a w tej chwili najważniejsze, że ma wspaniały dt:loveu:
  3. [quote name='marta0731']Dzwoniłam Nie wiedziałam o czym rozmawiać i jak zacząć, bo wogóle nie w temacie i nie wiem gdzie ten pies znaleziony przebywa ani do kogo ten numer telefonu... Ale za wiele się nie dowiedzialam Ta dziewczyna, która odebrała - zdążyłam się dowiedzieć, że jakiś jej znajomy wziął psa do siebie, z ogłoszenia ze szkoły, w której (pod którą) się Asti znalazł Nie wie, czy pies jest u niego nadal ani żadnych szczegółów o psie Ma się postarać jutro dowiedzieć cokolwiek, czy wykastrowany itp, jesteśmy umówione na telefon wieczorową porą[/QUOTE] Dzwoniłam Pies był u Tego chłopaka tylko dwa dni, i poszedł gdzieś do adopcji, ma dobrze Chłopak się nie zna, więc nie zauważył czy wykastrowany, ale wiedzą na pewno, że niezaczipowany No i wiek określony do 1roku Poza tym jest w Częstochowie, chyba daleko.............
  4. [quote name='kora78'] przejrzalam tez finanse belli, czekam na przelew od marta0731 z bazarku robionego z darow od agniechyx82. jeszcze nie wszyscy wplacili, wiec czekamy na pelen przelew do mnie. [/QUOTE] Już niedużo brakuje, niedługo pewnie będę wysyłać :)
  5. [quote name='kora78']juz pisalam, ze 2 dni temu. usun belle, bo ona kase ma na razie i jest w miare spokoj[/QUOTE] Wyślij mi sms lub pm z hasłem to Ci zmienię
  6. [quote name='kizimizi'] edit: Marta czy moja deklaracja i siostry juz doszła?[/QUOTE] Doszły, doszły, dlatego pisałam, że za ten miesiąc jestem "na czysto" ;)
  7. [quote name='tripti']przez rok czasu to chyba da się opanować z każdym psem, a Grina wyglądała na kontaktową psinkę nawet na fotkach w zimie, nie było to skulone psie dziecię w najciemniejszym rogu budy. [/QUOTE] Też tak myślę, rok to sporo czasu, stąd moje pytanie jak u Leny z warunkami i czasem na pracę z psem. Dużo psów Lena ma u siebie na hotelu?
  8. [quote name='monika083']poszlo 20zl na mlodego.[/QUOTE] Już doszły, dzięki :) Kora a do kiedy mam kasę Tomkowi wysłać? Coś mi się tylko kojarzy, że to miało być w połowie października...? Bo nie wiem czy już się zacząć na pm znów przypominać Asi i Majku
  9. [quote name='Kapsel'] Z jednym tylko zgodzić się niestety nie mogę. Jaki z niego staruszek, co??? :mad::mad::mad::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Święte słowa Kapsel:lol: Jak staruszek może biegać jak szalony, żaden z niego staruszek:crazyeye: Toż to młodziak prawie:cool3::loveu:
  10. [quote name='fiorsteinbock']Mozemy pokombinowac, tylko tekst musi byc krotki zeby bylo widac psiaka. Jutro cos popracuje, a jak macie pomysl to piszcie :)[/QUOTE] Mniejsze literki ;) I nikt mnie weną twórczą nie wsparł, to może: ogolony, ładniejszy, ale zimno... Kurcze, nie da się tego skrócić:angryy: Milion pomysłów, i wszystkie za długie
  11. Hopaj Belka do góry :) Dobrze Sylwia że nie jesteś sama z psiakami, tylko inne ciocie pomagają :)
  12. [quote name='kasiafiona']Tak cieszył się. Brego cieszy się z każdego kto wejdzie do domu. Jednak widać różnicę w reakcjach Brega na osoby, które zna i te, które są dla niego obce. Do obcych jest bardziej czujny - choć merda ogonem i chce być głaskany. Widać więź między Tomkiem a psiakiem - Brego od razu zerwał się do wyjścia jak tylko Tomek zaczął się zbierać. A co do zwięzłości wypowiedzi - no cóż nie ma o czym pisać. Pies sprawował się super, mnie jest ciężko, że nie ma go z nami - jednak nie mamy na to warunków. Brego jest wspaniałym psem i chciałabym aby trafił na mądrych przewodników stada.[/QUOTE] Amen ;) Oby tak było... O to ciocie na wątku się starają jak mogą...
  13. Telefony, choćby nawet dwa na początek, to i tak po takiej ciszy super wieści:multi: Może akurat z któregoś coś będzie, a najlepiej jak będą następne! Asia a jak u Leny warunki z pracą z psem? Jest czas? Bo Grina już prawie rok tam jest, i nadal nie nauczona smyczy?
  14. [quote name='kora78'] marta daj mi baner smutasa proszacego o hotel[/QUOTE] A który Ci usunąć, skoro mogą być tylko dwa.......:shake:
  15. [quote name='kizimizi']Czy moge poprosic kogos o kontakt w sprawie tego wyzej znalezionego psa? ja nie moge zadzwonic bo przebywam za granica. Chciałabym tylko,zeby ktos sie zapytal czy to moze byc Astul. A pozanc go mozna po braku jajek i po tym, z ejest zaczipowany. czipa mogli ludzie u weta nie sprawdzac ale czy ma jajka widac od razu. Kontakt w sprawie psa: [COLOR=#333333][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2]502-780-120[/SIZE][/B][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/QUOTE] [quote name='kizimizi']Czy moge poprosic kogos o kontakt w sprawie tego wyzej znalezionego psa? ja nie moge zadzwonic bo przebywam za granica. Chciałabym tylko,zeby ktos sie zapytal czy to moze byc Astul. A pozanc go mozna po braku jajek i po tym, z ejest zaczipowany. czipa mogli ludzie u weta nie sprawdzac ale czy ma jajka widac od razu. Kontakt w sprawie psa: [COLOR=#333333][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2]502-780-120[/SIZE][/B][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Dzwoniłam Nie wiedziałam o czym rozmawiać i jak zacząć, bo wogóle nie w temacie i nie wiem gdzie ten pies znaleziony przebywa ani do kogo ten numer telefonu... Ale za wiele się nie dowiedzialam Ta dziewczyna, która odebrała - zdążyłam się dowiedzieć, że jakiś jej znajomy wziął psa do siebie, z ogłoszenia ze szkoły, w której (pod którą) się Asti znalazł Nie wie, czy pies jest u niego nadal ani żadnych szczegółów o psie Ma się postarać jutro dowiedzieć cokolwiek, czy wykastrowany itp, jesteśmy umówione na telefon wieczorową porą
  16. To ja tylko dodam, że dzięki Agacie mam komplet wpłat za ten miesiąc czyli 25.IX.-24.X. bo wyższa wpłata pokryła 15zł (za Lucyfrecję 10zł i Olge 5zł) I nadpłaty zostało 5zł na poczet zaległych 40zł, czyli tak jak mi obiecano (ktoś tam) ;) z bazarku powinnam dostać 35zł na pokrycie moich nadpłat Ktoś rozumie? Ja mam wszystko policzone jak jakaś księgowa ;)
  17. [quote name='kasiafiona']Tomek zabrał dziś Brega do siebie. Pobyt psa u nas bez zastrzeżeń. Mała cała i zdrowa. Bardzo żywo reagowała na Brega a on lizał ją po rączkach lub trzymał się w bezpiecznej odległości. Myślę, że pies znając nas wiedział, że nie musi u nas walczyć o miejsce w stadzie - bo je już zna. Mając autorytet u psa mogliśmy dbać o to aby nie próbował dominować dziecka.[/QUOTE] Wyjątkowo skąpa wypowiedź jak na Kasiafionę ;) Ale dobrze że wszystko ok było A Brego cieszył się bardzo jak zobaczył znów Tomka?
  18. [quote name='monika083']coteczki, wyslijcie mi jeszcze nr konta ,bo chcialam zrobic przelew ,a nie moge znalezc nr konta,:([/QUOTE] Już wysyłam
  19. A z tym jego zachowaniem to ja nie wiem... W schronie gryziony, a tu taki bojownik z niego...:-x:evil_lol: Może sobie odbija cierpienia schroniskowe, jak ma pańcię-sojusznika-obrońcę przy sobie:hmmmm: Najgorsze jest, jak ktoś sobie swoje pieseczki puszcza, pewny bo niegroźne, i one podbiegają. Kagańca mu kupować nie będę, bo go trzymam, niech inni się martwią o swoje Ze smyczy na pewno puszczać nie będę, na flexi sobie pięknie biegamy:lol:
  20. [quote name='andegawenka'] Marta michę i butlę wody bierz na takie długie wyjazdy, zamiast miski moze być szczelny worek foliowy, dołek zawsze jakiś znajdzesz. Boksery piją więcej niż długonose... Oczywiście że i micha i woda były z nami :)
  21. Narazie zapisuję maluszka, jutro doczytam Dziś go widziałam, słodziaszek grzeczniutki :)
  22. Montek ogólnie nie lubi psów chyba.................. :roll: Jak są daleko - lekceważy, jak w niedalekiej odległości - zwraca uwagę ale ignoruje Ale nie cierpi, jak BLISKO koło niego jakieś latają czy podchodzą do wąchania, i wtedy nieważne czy małe pyrtki, czy większe, czy pies czy suka. Na wszystkie, które znajdą się w pobliżu reaguje agresywnie:crazyeye: Myślałam, że tylko na samce jest "cięty", ale na suki też... Dlaczego? Jak reagować?
  23. A teraz już tylko pokażę, jaki jestem piękny Trochę się zasapałem Jestem boski:loveu:
  24. Dziś byliśmy na dłuuuuuuuuuugim spacerze, nie marnowaliśmy pięknej pogody :) Zadowolony :) Pobiegałem, co bardzo lubię...:cool3: tylko moja pani szybko zaczyna sapać:evil_lol: i takie miałem widoki estetyczne;)
  25. Jeden dzień bez dogo, i takie nowości:crazyeye: Wspaniałe nowości:lol: Ja nigdy Belli nie widziałam "na żywo" a teraz jakbym zobaczyła:cool3: Dziękujemy za filmy!!!:loveu:
×
×
  • Create New...