-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
marta0731 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Na Astorka pieniądze jak najbardziej... Szkoda że słodziak do Zimek nie pójdzie... a może jednak...?:saint1::modla::modla::modla: Ale by była impreza, co ciotki?:evil_lol: Kochany Toffiku, pakujesz walizeczki, żeby Ci tylko królika nie zapakowali, po co Ci stresy w nowym super domku;):cool3::cool3::cool3: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
marta0731 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Kochane te staruszki......... bardzo............. I tak się "ludzie" bez wyobraźni, bez serca pozbywają........:shake: :-( Ale Zeusek też dom znajdzie, a w tej chwili najważniejsze, że ma wspaniały dt:loveu: -
[quote name='marta0731']Dzwoniłam Nie wiedziałam o czym rozmawiać i jak zacząć, bo wogóle nie w temacie i nie wiem gdzie ten pies znaleziony przebywa ani do kogo ten numer telefonu... Ale za wiele się nie dowiedzialam Ta dziewczyna, która odebrała - zdążyłam się dowiedzieć, że jakiś jej znajomy wziął psa do siebie, z ogłoszenia ze szkoły, w której (pod którą) się Asti znalazł Nie wie, czy pies jest u niego nadal ani żadnych szczegółów o psie Ma się postarać jutro dowiedzieć cokolwiek, czy wykastrowany itp, jesteśmy umówione na telefon wieczorową porą[/QUOTE] Dzwoniłam Pies był u Tego chłopaka tylko dwa dni, i poszedł gdzieś do adopcji, ma dobrze Chłopak się nie zna, więc nie zauważył czy wykastrowany, ale wiedzą na pewno, że niezaczipowany No i wiek określony do 1roku Poza tym jest w Częstochowie, chyba daleko.............
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78'] przejrzalam tez finanse belli, czekam na przelew od marta0731 z bazarku robionego z darow od agniechyx82. jeszcze nie wszyscy wplacili, wiec czekamy na pelen przelew do mnie. [/QUOTE] Już niedużo brakuje, niedługo pewnie będę wysyłać :) -
[quote name='kora78']juz pisalam, ze 2 dni temu. usun belle, bo ona kase ma na razie i jest w miare spokoj[/QUOTE] Wyślij mi sms lub pm z hasłem to Ci zmienię
-
[quote name='kizimizi'] edit: Marta czy moja deklaracja i siostry juz doszła?[/QUOTE] Doszły, doszły, dlatego pisałam, że za ten miesiąc jestem "na czysto" ;)
-
[quote name='tripti']przez rok czasu to chyba da się opanować z każdym psem, a Grina wyglądała na kontaktową psinkę nawet na fotkach w zimie, nie było to skulone psie dziecię w najciemniejszym rogu budy. [/QUOTE] Też tak myślę, rok to sporo czasu, stąd moje pytanie jak u Leny z warunkami i czasem na pracę z psem. Dużo psów Lena ma u siebie na hotelu?
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']poszlo 20zl na mlodego.[/QUOTE] Już doszły, dzięki :) Kora a do kiedy mam kasę Tomkowi wysłać? Coś mi się tylko kojarzy, że to miało być w połowie października...? Bo nie wiem czy już się zacząć na pm znów przypominać Asi i Majku -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
marta0731 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel'] Z jednym tylko zgodzić się niestety nie mogę. Jaki z niego staruszek, co??? :mad::mad::mad::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Święte słowa Kapsel:lol: Jak staruszek może biegać jak szalony, żaden z niego staruszek:crazyeye: Toż to młodziak prawie:cool3::loveu: -
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Mozemy pokombinowac, tylko tekst musi byc krotki zeby bylo widac psiaka. Jutro cos popracuje, a jak macie pomysl to piszcie :)[/QUOTE] Mniejsze literki ;) I nikt mnie weną twórczą nie wsparł, to może: ogolony, ładniejszy, ale zimno... Kurcze, nie da się tego skrócić:angryy: Milion pomysłów, i wszystkie za długie -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Hopaj Belka do góry :) Dobrze Sylwia że nie jesteś sama z psiakami, tylko inne ciocie pomagają :) -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiafiona']Tak cieszył się. Brego cieszy się z każdego kto wejdzie do domu. Jednak widać różnicę w reakcjach Brega na osoby, które zna i te, które są dla niego obce. Do obcych jest bardziej czujny - choć merda ogonem i chce być głaskany. Widać więź między Tomkiem a psiakiem - Brego od razu zerwał się do wyjścia jak tylko Tomek zaczął się zbierać. A co do zwięzłości wypowiedzi - no cóż nie ma o czym pisać. Pies sprawował się super, mnie jest ciężko, że nie ma go z nami - jednak nie mamy na to warunków. Brego jest wspaniałym psem i chciałabym aby trafił na mądrych przewodników stada.[/QUOTE] Amen ;) Oby tak było... O to ciocie na wątku się starają jak mogą... -
[quote name='kora78'] marta daj mi baner smutasa proszacego o hotel[/QUOTE] A który Ci usunąć, skoro mogą być tylko dwa.......:shake:
-
[quote name='kizimizi']Czy moge poprosic kogos o kontakt w sprawie tego wyzej znalezionego psa? ja nie moge zadzwonic bo przebywam za granica. Chciałabym tylko,zeby ktos sie zapytal czy to moze byc Astul. A pozanc go mozna po braku jajek i po tym, z ejest zaczipowany. czipa mogli ludzie u weta nie sprawdzac ale czy ma jajka widac od razu. Kontakt w sprawie psa: [COLOR=#333333][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2]502-780-120[/SIZE][/B][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/QUOTE] [quote name='kizimizi']Czy moge poprosic kogos o kontakt w sprawie tego wyzej znalezionego psa? ja nie moge zadzwonic bo przebywam za granica. Chciałabym tylko,zeby ktos sie zapytal czy to moze byc Astul. A pozanc go mozna po braku jajek i po tym, z ejest zaczipowany. czipa mogli ludzie u weta nie sprawdzac ale czy ma jajka widac od razu. Kontakt w sprawie psa: [COLOR=#333333][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2]502-780-120[/SIZE][/B][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Dzwoniłam Nie wiedziałam o czym rozmawiać i jak zacząć, bo wogóle nie w temacie i nie wiem gdzie ten pies znaleziony przebywa ani do kogo ten numer telefonu... Ale za wiele się nie dowiedzialam Ta dziewczyna, która odebrała - zdążyłam się dowiedzieć, że jakiś jej znajomy wziął psa do siebie, z ogłoszenia ze szkoły, w której (pod którą) się Asti znalazł Nie wie, czy pies jest u niego nadal ani żadnych szczegółów o psie Ma się postarać jutro dowiedzieć cokolwiek, czy wykastrowany itp, jesteśmy umówione na telefon wieczorową porą
-
To ja tylko dodam, że dzięki Agacie mam komplet wpłat za ten miesiąc czyli 25.IX.-24.X. bo wyższa wpłata pokryła 15zł (za Lucyfrecję 10zł i Olge 5zł) I nadpłaty zostało 5zł na poczet zaległych 40zł, czyli tak jak mi obiecano (ktoś tam) ;) z bazarku powinnam dostać 35zł na pokrycie moich nadpłat Ktoś rozumie? Ja mam wszystko policzone jak jakaś księgowa ;)
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiafiona']Tomek zabrał dziś Brega do siebie. Pobyt psa u nas bez zastrzeżeń. Mała cała i zdrowa. Bardzo żywo reagowała na Brega a on lizał ją po rączkach lub trzymał się w bezpiecznej odległości. Myślę, że pies znając nas wiedział, że nie musi u nas walczyć o miejsce w stadzie - bo je już zna. Mając autorytet u psa mogliśmy dbać o to aby nie próbował dominować dziecka.[/QUOTE] Wyjątkowo skąpa wypowiedź jak na Kasiafionę ;) Ale dobrze że wszystko ok było A Brego cieszył się bardzo jak zobaczył znów Tomka? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']coteczki, wyslijcie mi jeszcze nr konta ,bo chcialam zrobic przelew ,a nie moge znalezc nr konta,:([/QUOTE] Już wysyłam -
A z tym jego zachowaniem to ja nie wiem... W schronie gryziony, a tu taki bojownik z niego...:-x:evil_lol: Może sobie odbija cierpienia schroniskowe, jak ma pańcię-sojusznika-obrońcę przy sobie:hmmmm: Najgorsze jest, jak ktoś sobie swoje pieseczki puszcza, pewny bo niegroźne, i one podbiegają. Kagańca mu kupować nie będę, bo go trzymam, niech inni się martwią o swoje Ze smyczy na pewno puszczać nie będę, na flexi sobie pięknie biegamy:lol:
-
Bingo w nowym domu! Kora-dziękuję za tymczasowanie malucha :)
marta0731 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Narazie zapisuję maluszka, jutro doczytam Dziś go widziałam, słodziaszek grzeczniutki :) -
Montek ogólnie nie lubi psów chyba.................. :roll: Jak są daleko - lekceważy, jak w niedalekiej odległości - zwraca uwagę ale ignoruje Ale nie cierpi, jak BLISKO koło niego jakieś latają czy podchodzą do wąchania, i wtedy nieważne czy małe pyrtki, czy większe, czy pies czy suka. Na wszystkie, które znajdą się w pobliżu reaguje agresywnie:crazyeye: Myślałam, że tylko na samce jest "cięty", ale na suki też... Dlaczego? Jak reagować?
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Jeden dzień bez dogo, i takie nowości:crazyeye: Wspaniałe nowości:lol: Ja nigdy Belli nie widziałam "na żywo" a teraz jakbym zobaczyła:cool3: Dziękujemy za filmy!!!:loveu: