Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Miała bardzo trudne życie, zwłaszcza Zelda, bo nie byla taka pokorna, jak Duszka. Z tego co wiem to panie konsultowały wyniki, miały podjąć decyzję, bo w jednym miejscu zalecają szybka operację, w innym odczekanie 3 miesiące i ponowne badanie. Guzki są dwa, niewielkie.
  2. No po takich informacjach to nie ma co liczyć na szybkie znalezienie domu. Od soboty zrezygnowały już 3 rodziny i to takie, gdzie wizyta PA najprawdopodobniej wypadłaby bardzo dobrze. Albinka jest młoda, więc najczęściej dzwonią też młodzi ludzie, najczęściej pracujący. Po informacji, że suczka nie może zostawać sama w domu, bo nadal gryzie wszystko jak szczeniak, wycofują się i to zrozumiałe. Wczoraj dzwoniła też para na emeryturze, ale po tych informacjach również zrezygnowali. Albinka podoba się, zapytania są, ale moim zdaniem dopóki się nic nie zmieni w jej zachowaniu, nikt świadomie nie zdecyduje się na adopcję. Do starszych osób nie nadaje się, bo młodziutka, energiczna, wymaga poświęcenia czasu, wytrwałości, siły, pomysłów. Młodzi pracujący nie wezmá, bo nie może zostawać sama w domu. Ni pozostaje nic, chyba że cud nagłej, samoistnej przemiany.
  3. To raczej tęsknota za człowiekiem, zabawami, niż lęk, ona raczej bez leków... Młodość ją roznosi Może z czasem wyrośnie z gryzienia, tylko potrzebuje czasu, nauki.
  4. Z adopcją Albinki będzie trochę problem, bo nie nadaje się do domu, w którym będzie musiala zostawać 6 - 8 godz.sama., nie da rady. A to młodziutka suczka, więc dzwonią młodzi ludzie, pracujący.
  5. Rozmawiałam przed chwilką z p.Marcinem - w czwartek przed południem rodzina przyjeżdża do Jagny po Cudkę.
  6. W ramach socjalizacji na początku grudnia Śnieżka była w odwiedzinach u nowego prezydenta Zamościa, razem z kolegą zaniosła list do Św. Mikołaja:)
  7. Śnieżkę w schronisku odwiedził Św. Mikołaj i dostała min. szeleczki, w które dzisiaj zostanie wystrojona:) https://www.facebook.com/share/r/17sRfAcbRz/
  8. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć sunię, to poproszę wpłaty na konto ZEA Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 Z DOPISKIEM "Śnieżka" Śnieżka otrzymała pomoc, za którą bardzo dziękujemy 200 zł - Figunia (09.12.) Wydatki: 595 zł - hotelowanie, profilaktyka (faktura str.2) 275 zł - hotelowanie (faktura str. 3) 870 zł -200 zł = 670 zł (dopłata ZEA) 11.12. 24 Śnieżka zamieszkała w Zawierciu
  9. Śnieżka - suczka, która panicznie bała się ludzi; wraz z bratem trafiła do zamojskiego schroniska na początku 2024 r., pokazywałam ich na zamojskim wątku wtedy w zimie. Co musiał zrobić jej człowiek, że tak bardzo unikała wzroku, dotyku, a nawet broniła się przed kontaktem. W takim stanie suczka nie miała szansy na adopcję; obiecałam, że jeśli uda się pokonać jej strach przed człowiekiem, to zabiorę ją do hoteliku i będę szukać domu. Dzięki pracy Lidki, a potem innych wolontariuszek w schronisku, Śnieżka dzisiaj to zupełnie inna sunia, czas więc na kolejne nowe doświadczenia. Dzisiaj Śnieżka jedzie do hoteliku do Murki. Mam nadzieję, że niedługo i ona poruszy jakieś serce, że znajdzie się człowiek, który zechce się nią zaopiekować, otoczyć miłością, ciepłem i mówić o niej "moja suczka". Tymczasem teraz bardzo potrzebuje wsparcia, ludzkiej obecności, dodawania odwagi, by poczuć się jeszcze pewniej - zapraszamy do bycia tutaj z nami.
  10. Bardzo pracowity bazarek, podziwiam; piękne komplety, piękne kolory i nazwy włóczek. Zachęcam do zakupów - sama posiadam i jestem b. zadowolona
  11. Ta sunieczka to towarzyszka niedoli Cudki i Albinki; jest malutka, urodziwa - stały domek szybko ją wypatrzy.
×
×
  • Create New...