Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52039
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Życzenia świąteczne od Szyszki i jej rodziny: Witam! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia , szczęścia, pomyślności, zdrowia i wiele udanych adopcji życzy Szyszka ze swoja nowa rodzinką
  2. Dzisiaj dzwonił p. Marcin - Cudka błyskawicznie przestawiła się na tryb życia rodzinnego:) Jest bystra, b. szybko wszystkiego się uczy i ani na spacerach ani w domu nie sprawia żadnych problemów. Drugiego dnia już ciągnęła ze spaceru do siebie do domu, znała drogę. W nocy śpi w łóżku, potrzeby załatwia na spacerach; ma już ulubionych sąsiadów, ulubione psy i własne zdanie na ich temat
  3. Albinka otrzymała pomoc, za którą bardzo dziękujemy 20 zł - mgog (06.12.) 300 zł DS Stefci (16.12.)
  4. Na koncie ZEA jest wpłata 550 zł (09.12. ) od Jo37 na hotelowanie Nemo
  5. Opłacona faktura za hotelowanie : 550 zł grudzień Faktura Jagna hotelowanie grudzien.pdf
  6. Wpłaty dla Zewa na konto ZEA 70 zł - Keyuta (09.12.) 60 zł - Ewa Marta (11.12.) 30 zł - Konfirm31 (12.12.) 40 zł - Tianku (12.12.) 20 zł - AlfaLS (16.12.)
  7. Wpłaty na koncie ZEA 20 zł - mgog (06.12.) 70 zł - Keyuta (09.12.) 20 zł - Ewa Marta (11.12.) 285 zł - Gabi79 bazarek (16.12.) 512 zł - elik bazarek (16.12.) 210 zł - Jo37 bazarek (17.12.) 50 zł - Livka (18.12.)
  8. Migotka vel Milusia jako złodziejaszek kapci (i skarpetek też) Pani Beata napisała, że jest w tym przesłodka, bo tylko wynosi na swoje posłanko i trzyma koło siebie. Nie gryzie, nie niszczy tylko lubi mieć.
  9. Miała bardzo trudne życie, zwłaszcza Zelda, bo nie byla taka pokorna, jak Duszka. Z tego co wiem to panie konsultowały wyniki, miały podjąć decyzję, bo w jednym miejscu zalecają szybka operację, w innym odczekanie 3 miesiące i ponowne badanie. Guzki są dwa, niewielkie.
×
×
  • Create New...