-
Posts
52040 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Przygruba, przygruba. To tak po sterylce:cool3:
-
Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))
Tola replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Do góry Huzar na dobranoc! -
Czarusia-z DT u Dagi 27 wprost do wspaniałego domku!!!!
Tola replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Do góry maleńka na dobranoc! -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Tola replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Biedna sunia. Co to stworzenie musi przeżywać:-( -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Tola replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ale wiadomość:loveu: Bardzo sie cieszę; panienkom życze szczęścia! -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
Tola replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']To już będzię piątą , ledwo odstającą od ziemi istotą w moim domu :evil_lol: . A jak doliczę koty to 7 .:lol: . Jedynie na Rokim się nie potykam , bo on waży 50 kg.:razz: . Mnie też się wydaje , że Kropka jest młodsza. Ale w schronach to jacyś wybitni specjaliści od określania wieku psów pracują.:crazyeye: .Mojego poprzedniego tymczasa Wiórka w schronie określili nawet na 14 lat . Weci , do których ja i Poker z nim chodziłyśmy (profesorowie też) nie byli w stanie określić jego wieku tak precyzyjnie :diabloti: . Raczej nie chcieli się wypowiadać co do tego . Mówili , że wiele czynników powoduje , że pies ma starte , polamane zęby. Złe odżywianie , brak witamin , ogólna zla kondycja powoduje , że pies wydaje się starszy niż jest . Wiórek jak troszkę odżył to biegał jak szczeniak :loveu: . Myślę , że z Kropką może być podobnie.:lol:[/quote] Bianka - jesteś niesamowita z tymi zwierzętami:lol: -
Wedelkowa droga do szczęścia. Vanilka biega za TM[']
Tola replied to Olesia.b's topic in Już w nowym domu
A moze własciciele wcale jej nie szukali tylko to ich znaleziono; na stronie Kundla pisze, ze "odszukalismy dom Vanilki"...Biedna sunia:-( -
[quote name='LALUNA']Przy okazji, znalezione na stronce wet. może sie przyda;)[/quote] Przyda się na przyszłość, dzięki że pamiętasz:lol: U nas dzisiaj piękna pogoda, więc pracowaliśmy na działce. A psice nam intensywnie pomagały: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/589/dscn4409gj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2017/dscn4410iq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/6642/dscn4413ts2.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/1808/dscn4415ob3.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3211/dscn4417bg6.jpg[/IMG]
-
Nasze wiecznie głodne suki już po śniadaniu, a Pańcio w trakcie:mad: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5962/dscn4402jv8.jpg[/IMG]
-
Zadra jest cudem wyrwana śmierci, przeszła metamorfozę:loveu: i myslę, ze to wszystko dzieje się nie bez powodu; wierzę, gdzies tam jest ten jej człowiek i trzeba czekać, az dojrzy to cudo:lol: Życze Zadrusi, aby tylko miał w sobie duzo miłosci i cierpliwości, a wszystko będzie dobrze. Juz ja cieszyłam się, ze Zulka to szczęsciara, bo po tygodniu jechała do Warszawy i wiecie, jak to sie skończyło:shake: Trzymam nieustannie za dobry domek dla dla tej cudnej zadziornej Kluseczki:lol:
-
Czekamy, czekamy:lol:
-
Dziękuje bardzo za ogłaszanie Zulki:lol: To wspaniała sunia:lol: I taka przytulaśna:lol: Wiele musiała przejść; na poczatku wątku pisałam, ze mieszkała kiedys w domu; teraz jak obserwuje malenstwo, to chyba jednak nie. Kupiliśmy jej szeleczki, bo ma na szyi w jednym miejscu bardzo wytartą sierść, jakby kiedyś nosiła cos ciężkiego lub szerokiego. A dzisiaj Zulka mówi już dobranoc [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4323/dscn4400qm9.jpg[/IMG]
-
Ok Aga:lol: - wstaw Zulkę kiedy będziesz miała czas, poczekamy, a własciwie ja poczekam, bo ona zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, co jej tu szykujemy. U nas czuje sie coraz pewnie i nieustannie walczy o pozycję w stadzie; zajmuje do spania ulubione miejsca Tolki, przepycha się pierwsza do pieszczot, do zakladania obroży, z zazdrosci podgryza Tolki nogi. A Tolka...nie wiedziałam ze to taka d...a, stoi i macha do Zuli ogonem albo schodzi jej z drogi.
-
Dziewczyny - dzięki :calus:
-
Domowych pieleszy cd;) [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1286/dscn4381rx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5664/dscn4384kg5.jpg[/IMG]
-
[quote name='wanda szostek']Zulka jest na eOfertach.[/quote] Dzięki:lol:
-
No tak...Tylko nie moge ich zmniejszyć jak wchodze w swój podpis:oops:
-
Ach ci ludzie:mad: Trzymam kciuki za kochający domek i odpowiedzialnego człowieka dla suni. Tylko tak mogę w tej chwili pomóc
-
Kto wie jak ustawic banerki jeden obok drugiego?:roll:
-
Wedelkowa droga do szczęścia. Vanilka biega za TM[']
Tola replied to Olesia.b's topic in Już w nowym domu
Jak cicho u Wedelka:roll: -
Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))
Tola replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Zrobiłam mu plakacik na allegro :lol: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=184119123[/URL] [/quote] No no, tylko podziwiać:lol: Super plakacik dla super psiaka:lol: -
Czarusia-z DT u Dagi 27 wprost do wspaniałego domku!!!!
Tola replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Jeśli Czarusi nie uda się znaleźć domku do końca wakacji, to ja solennie obiecuję zabrać ją po wakacjach na tymczas!!! Zbyt fajna z niej sunia, żeby siedziała w schronie!!! A ja mam czas na popracowanie nad rodziną, żeby się zgodziła, bo teraz mąż, ani się ruszyć nie da!!![/quote] To cudowna wiadomość, ale moze Czarusi uda sie wczesniej wskoczyc do jakiegos fajnego domu:lol: Aga - ona jest tak podobna do Jetki i do Zulki:lol: