-
Posts
52040 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Zulka wielkimi krokami zbliza się do szczepienia:lol: Jest zdrowa, radosna, ma ogroooooomny apetyt i zadnych problemów zdrowotnych. Kosteczki coraz mniej widoczne, brzuś juz nie zapadnięty. Przyjemnosc zwazenie Zulki zostawiamy sobie do szczepienia:lol:
-
Nosek Kulfon z Buku - juz po operacji, ma już własny dom!
Tola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze, nawet bardzo dobrze. Bo inaczej nie moze być:lol: -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
Tola replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Malagos zycze zdrówka, Foksi duzo, duzo szczęscia w szukaniu stałego domku -
Trudno tak radzić... Moze zrób to co dyktuje serce... Trzymam za szczęsliwe zakonczenie i szybki stały domek dla Meli, bo to taka cudna, wrazliwa sunia
-
Oj ta psia inteligencja, potrafią ją wspaniale wykorzystać...No a Zadra wyrażnie nie chce byc ostatnia w Waszym stadku:razz:
-
Tez obawiam sie tej ciszy:shake: I szkoda mi Natalii...
-
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Tola replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Wzruszająca psia miłość w jesieni zycia:loveu: Trzymam za szczęsliwe zakonczenie i kochajacy domek -
Tym razem to drugie:shake: Przydałoby się jeszcze jedno zycie... Zulka cywilizuje sie coraz bardziej:lol: mozna juz przy niej zjeśc normalnie posiłek, nie wskakuje mokra i brudna do mieszkania, czeka na jedzonko w swojej misce a Tolki własność zostawia w spokoju - pozwala sobie jedynie na wylizanie;) Nauczyła się też wskakiwać do auta, bo Zulka uwielbia auto!!! Nie rozumie tylko ze nie kazdy samochód jest jej;) Wczoraj trzeba było przywiązac panienkę do ławki, widac nie lubi ogrodowej monotonni no i postanowiła troszkę porozgladac się po okolicy. Odezwaly się w niej jakies niespokojne geny;)
-
Wczoraj byłam w schronisku. Rozpacz. Ta sunia pierwsza z prawej zupełnie jak Zulka:shake: A bidulki wszystkie:-( [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/5636/dscn4469lg4.jpg[/IMG] A tu maleńka trzęsąca sią jak galareta ratlerkowata sunia z chorą łapką [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4231/dscn4472fo7.jpg[/IMG] Przywieziono takiego smutasa [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/8043/dscn4454yu3.jpg[/IMG] i mix nowofunlanda [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4136/dscn4456qc6.jpg[/IMG] i ta rozpaczająca mała sunia [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/4192/dscn4451ch5.jpg[/IMG] i wiele innych :-( Czy to sie kiedys skonczy?
-
Czyli pojawia się i znika;) Temu Ciapkowi to dobrze - kolacja w towarzystwie 2 dziewczynek!
-
[quote name='BIANKA1']Marta , naprawdę chcesz ją oddać .?:roll: Zebyś potem nie płakala :shake:[/quote] Bianka, Ty mnie tu cioteczko nie rozczulaj:-( Pewnie ze bede płakać, ale mysle, ze powinnam dac Zulce szansę na nowy domek. Najgorze jest to, ze my tu wszyscy coraz bardziej przyzwyczajamy się do niej a ona do nas. Dzisiaj na spacerku pomagała mi kolezanka i prowadziła Zulę, a ja Tolkę. No i Zulka wcale tak chetnie nie wychodziła z domu, cały czas ogladała sie, czy tez wychodzę. A gdy w parku ten głodomór na chwile zniknął nam z oczu, bo wynalazł pod ławką resztki paluszków, to poczułam strach jak o kogos bardzo ważnego... Ktoś bardzo ważny obserwuje :lol: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4602/dscn4476wc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5269/dscn4474fl8.jpg[/IMG] Bo my jestesmy od rana do wieczora pod kontrolą;)
-
A mysmy wczoraj byli w odwiedzinach u Zadrusi:lol: ; nie dość, że śliczniusia, grzeczniusia, to jeszcze bardzo towarzyska z niej panienka:lol:
-
To dobrze ze wszystko dobrze:lol: Powolutku Mela nabierze ufności i przekonania, ze nic jej nie grozi
-
:multi: Ciesze się, ze Jetusia zdrowa i szczęśliwa
-
Szkoda. Tez cały czas o tym myslę i przyznam się, ze gdzieś tam mam maleńka nadzieję, ze ona wreszcie zrozumie, ze ten domek to cud!!! A domek potrzebny bardzo, bo jak Bianka znowu czepi się króliczka...
-
Cioteczki, spokojnie:lol: Pewnie ze nie oddałabym Zulki w nieznane ani do Niemiec ani w Posce, bo po tej Warszawie zrobiłam sie nieufna... Nie jestem doświadczoną dogomaniczką i niewiele wiem o adopcjach do Niemiec. Zamojska Jetka, która była na tymczasie u Agi trafiła bardzo dobrze, ale duzo zalezy tu od ludzi, którzy ją wzięli - chcą utrzymywac kontakt i piszą o suni. Wchodze tez na wątek Edny i Sahary i tez tam udało się. Ale z własnego doświadczenia wiem tez, ze nie zawsze jest tak, jakbyśmy chcieli. Do dzisiaj nie wiem nic o zamojskim bokserku, który został zabrany do Niemiec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30230[/URL] Nie byłam jeszcze wtedy na dogo, pomagala mi Magda, bokser marniał na naszych oczach i wtedy ten wyjazd był jedyna deską ratunku dla niego. Ale po zabraniu psa nie mamy żadnych wiadomosci, nie wiem co z nim, był chory. Nie ma dnia, abym o nim nie myślała; czy polepszyłyśmy mu mu los, czy żyje? Teraz jadę do schroniska:-(
-
Nosek Kulfon z Buku - juz po operacji, ma już własny dom!
Tola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ta ludzka bezmyślność:shake: A zawsze cierpię zwierzęta:-( Trzymamy za Noska! -
Nosek Kulfon z Buku - juz po operacji, ma już własny dom!
Tola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: Ja tez trzymam. Zeby wszystko dobrze się skończyło; zeby nosek zrósł się i zeby znalazł sie cudowny domek dla Noska...Goga - śpij i śnij słodko -
Ojej:crazyeye: wydawało mi się, ze przed chwilą widziałam tu zdjecie z kolacji dziewczynek:crazyeye: Chyba powinnam iść spać...
-
Na szczęsce to nie jest łózko moje i szanownego małżonka:evil_lol:
-
[quote name='AniaB']ja tez podejrzewam, ze sunia teskni za iwop i ze przywiazałą sie bardzo:roll: ale już nie chciałam iwop pogrązać bardziej w smutku i nerwach...[/quote] :-( Sunia tęskni, biegunka to prawdopodobnie wynik stresu...Te schroniskowe tak mają:-(
-
Czarusia-z DT u Dagi 27 wprost do wspaniałego domku!!!!
Tola replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='daga_27'][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3251/1000840qz6.jpg[/IMG][/quote] Same cudeńka:loveu: