Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52032
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Ta suczka ma ok.11 lat ( wpisany 2015 rok urodzenia ), w schronisku 7 lat
  2. Dzisiaj też byłam w schronisku; przy okazji jeszcze takiego starutkiego owczarka pokażę, bardzo przyjazny (on w boksie wolontariackim).
  3. Jest wolontariat, psy są wyprowadzane. Rozpadł się ten pierwszy stary wolontariat, część wolontariuszy odeszła, pisałam o tym już dawniej. Ale nadal są boksy ogólne, a w nich psy, które z różnych względów nie wychodzą na spacery. Najczęściej są to te z wieloletnim stażem w schronisku, po traumie z tamtych czasów, stare.
  4. Sprawdziłam. Wtedy były pokazane dwie suczki - ta mniejsza bura, która teraz jedzie do mari23 i jeszcze ta, ale ona też już bezpieczna i zaopiekowana, wcześniej niż buraska. To był ten sam boks.
  5. Wieczorem jeszcze sprawdzę wątek
  6. Zapraszamy na bazarek imienny, pomóżcie malutkiej wybrać nowe, piękne imię i wesprzeć dziewczyny w opiece weterynaryjnej
  7. Poprosiłam agat23 o bazarek imienny, przyda się trochę funduszy na diagnostykę... W książeczce suczka na wpisane imię Bona, ale niech zacznie nowe życie z nowym imieniem tym bardziej, że tego starego wcale nie zna. Suczka jest wykastrowana, ma zaszczepioną wściekliznę
  8. Suczka w książeczce ma wpisany 2014 r urodzenia... Ma chyba cos z sercem; jakos dziwnie oddycha ( tak oddychała w schronisku Suvi), chrząka... Tutaj jeszcze dawne zdjęcia
  9. A to sunia, która jest w schronisku od prawie 10 lat; dwa lata temu były plany zabrania jej ze schroniska, ale nic z tego nie wyszło, pojechał chyba inny pies, w gorszym stanie. W ubiegłym roku umówiłam się z wolontariuszką, że zabierze ją do boksu wolontariackiego, ale nie zdążyła, bo wolontariat się rozpadł. Opowiadałam o tej suni. Wciąż miałam nadzieję, że może się uda, chociaż teraz tak trudno pomagać. A wczoraj przyszła wiadomość od mari23, że weźmie jakiegoś biedaka z zamojskiego schroniska ! To kolejny CUD dogomanii Mari23- DZIĘKUJĘ
  10. Suczki W środku to samiec, suczka po prawej ma łapki w złym wstanie, z naroślami, powykręcane Bardzo lgnie do ludzi
  11. Samce Ten Kudłaty pies jest nowy, tzn jest już trochę,.ale nie z tej Starej Gwardii... Owczarek w typie belgijskiego, sam w boksie, wychodzi na spacery
  12. Dzisiaj byłam w schronisku i w związku z tym mam wspaniałą informację, ale o tym za moment... Najpierw chcę pokazać wszystkie te psy z boków ogólnych, które są w schronisku od bardzo dawna, pamiętają jego złe czasy i prawdopodobnie większość z nich pozostanie w schronisku do końca swoich dni Chyba że zdarzy się kolejny cud...
  13. Na razie nie wychodzą z klatki...Jestem ciekawa, jak te u Murki?
  14. Cudne Dzisiaj rano te w DT w Zamościu Alaskan zastała tak:
  15. Dzisiaj do Zamościa dotarła przesyłka z Ocalonelapki.pl z karmą dla kotów za 596,2 zł.
  16. Fionka i Merida też na miejscu, Murka przysłała zdjęcia
  17. Dzisiaj 5 koteczek ze stodoły znowu odwiedziło gabinet wetki; zostały ponownie odrobaczone, wykonane zostały brakujące testy, a Merida i Fionka dostały antybiotyk ( Merida ma jeszcze powiększone węzły na szyi). Dzisiaj też dziewczyny rozpoczęły nowy etap w życiu - Fionka i Merida pojechały do Murki, a Siena, Sepia i Aura do DT w Zamościu pod opiekę Alaskan M.
  18. Mam nadzieję, że to oczko wreszcie ustatkuje się i nie będzie problemu, trzymam kciuki za Malinkę.
  19. Myślę, że w kwietniu lub w maju, żeby za czerwiec wpłaty nie przychodzily na konto fundacji.
×
×
  • Create New...