Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. :multi:Tak juz wiem, dziekuje:) Teraz juz tylko relacja I.:multi:
  2. Przelalam dla Mandarynki 30 zl...
  3. [quote name='KWL']Jagusia pojechała do domu :-)[/QUOTE] Czy dobrze zrozumialam, ze Jagusia ma juz wlasny dom?
  4. Wszystkie zdjecia sa swietna ale najbardziej podobaja mi sie te z rozdawania smakolykow:):):)
  5. [quote name='mmd']Albo dzwonił z Twojego allegro, a jeszcze jeden się czai:) Ale to już byłby szał.[/QUOTE] dobrze niech bedzie ...SZAL !:)
  6. [quote name='RenW']Co żeś nagrabiła?:razz::evil_lol:[/QUOTE] Przeczytam odpowiedz jak wroce:)
  7. :evil_lol:[quote name='RenW']Takim żywicielom mówimy zdecydowanie [B]nie[/B] !!! :shake::angryy::angryy:Wszelkim dzikim lokatorom, niemeldowańcom !!:mad:[/QUOTE] Dobrze, dobrze przywal jemu mocno:mad::eviltong::evil_lol:
  8. [quote name='furciaczek']Swieta pol biedy....mnie czekaja odwiedziny tesciow...a ja ich tak strasznie mocno kocham i wielbie...oni mnie zreszta tez:diabloti:[/QUOTE] To ja nie wspolczuje zgodnie z nasza dzisiejsza konwencja :evil_lol: Po raz drugi od dwoch lat mam tzw, sniadanie swiateczne z glowy, zaprosil mnie syn :p Musze sie zastanowic czy jego dziewczyna mnie lubi :evil_lol:
  9. :evil_lol:[quote name='RenW']Lepszy miewam...;) Ciotka [B]mmd[/B] proponowała zamurować kilka... tez niezła alternatywa.:roll::crazyeye::razz:[/QUOTE] Musze sie zastanowic myc czy murowac:evil_lol::crazyeye::shake:
  10. [quote name='furciaczek']Widze ze ciotki cos dzisiaj pesymistycznie do zycia nastawione:diabloti:[/QUOTE] No, przeciez Swieta sie zblizaja:)
  11. [quote name='RenW']No chyba że...to witaj w klubie!!:lol:[/QUOTE] tylko prosze takich klubow nie zakladac....zaraz wracam....
  12. [quote name='mmd']KaWunia bez Wuni... żal aż d... ściska Wunia wędzi, w południe dzwoniła, że w wirze szynek i schabów Ellig, to ile masz okien - jak można mieć tyle okien, ja się pytam? Zamuruj kilka i luz;)[/QUOTE] Musze zamurowac, bo to jakis koszmar / 25/:evil_lol: Wunia wedzi i pedzi:drinking:
  13. No to moze ja pojde i nakarmie Jage:)
  14. [quote name='mmd']Ciotka, ale ja w 38 wskakuję, tylko cicho siedzę, żeby zawiści nie było:evil_lol:[/QUOTE] dwa lata temu nosilam 36:evil_lol: dopoki taki jeden co chodzi do tylu nie zrobil sobie ze mnie zywiciela :evil_lol:
  15. [quote name='RenW']Coś mi kawa dzisiaj nie smakuje i humor do doopy mam..:shake::roll:[/QUOTE] Dlaczego kawa Ci nie smakuje:mad:to wiadomo :evil_lol: Ale humor do doopy?:p Umylam wczoraj 8 okien (mniej niz polowa) i nawet nie wiem co slowo humor oznacza :shake:
  16. Co u Saby?
  17. Tak , Mandarynka, straszne, Lennon skonczyl by podobnie:( Nadal brakuje deklaracji stalych na hotel dla Lennona, zajrzyjcie na bazarek plytowy na rzecz Lennona, same rarytasy, czesto juz nie osigalne w sklepach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.dogomania.pl/threads/181978-MEGABAZAR-MUZYCZNY-na-hotel-Lennona-do-31-III
  18. [quote name='RenW']Prościej ; geografem jestem..:razz:Podobnie ja Szarotka przez chwilę pracowałam w zawodzie, przez rok uczyłam młodzież w szkole, potem moja kariera potoczyła się inaczej..:roll::evil_lol:[/QUOTE] Wunia robi dzis bardzo smakowite rzeczy i wpadnie wieczorem, pewnie jest gdzies w "przestrzeni geograficznej":)
  19. [quote name='casiopea53']W ten sposób osoby takie jak ja na przykład nie mające konta w żadnym banku za pomocą sms-a zbierają pieniązki dla danego zwierzaczka...Nie wiem jak sie to załatwia!:(:(:(:![/QUOTE] Trzeba miec umowe z operatorem telefoni komorkowej i zgode na zbiorki.
  20. Droga Pani Aniu, dobrze bedzie.On Pania bardzo kocha a kogo ma kochac jek nie Pania:) Wiadomo,ze im dluzej bedzie u Panstwa tym bardziej bedzie sie przyzwyczjal szczegolnie ,ze czuje Wasza milosc. Ma poczucie bezpieczenstwa. Dziekujemy Pani Aniu i Pani Rodzinie za wszystko co robicie dla Luckiego:) Milej swiatecznej niedzieli:) Palmę Ci daję: -aby prawdziwy świat był pełen miłości; - aby szczęście przychodziło i długo, długo gościło; - aby zdrowie dopisywało oraz spotkania umożliwiało; - aby ciepłe słowo pomagało odważnie uzupełniać radości brak; - aby zachować wartość, czy wielkość w postawie. இڿڰۣ "Największe źródło szczęścia - prawdziwi przyjaciele..." /S. Rick/
  21. [quote name='belka123']maluchy juz zjadly te karme[/QUOTE] W takim razie musza poczekac na dostawe nowej............poprosze Wunie, moze zorganizuje transporcik do Lodzi na cito:)
  22. [quote name='AlfaLS']Czy Cioteczki gotowe na oglądanie Punciaka? Jeśli tak to proszę bardzo. Dostaliśmy 4 fotki od Punciaka i mejla treści: [B]witam!oto kilka dzisiejszych zdjec. punto jest wspanialy. pozdrawiam[/B] A oto i on: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/272/7533ef5487645b5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/273/521e818472698848med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/273/950bc4e9ec5a4750med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/272/3f0004f2fb15fa41med.jpg[/IMG][/URL] Czekamy na więcej fotek i na więcej opowieści z nowego domku, prawda? Dziękujemy za te fotki, które już dostaliśmy:lol:[/QUOTE] cudowne zdjecia, wspaniala Rodzina:)
  23. Jestem , czy Mandarynka opiekuje sie Fundacja?
×
×
  • Create New...