Niestety nie znam żadnego Dt, który by chciał wziąc sunię, sama mmialam klopot z Sunia i szczeniakami wyrzuconymi do lasu, od konca kwietnia szukałam dla nich DT i DS.
Robiłam ogłoszenia, na szczęście maluchy już są w DS, matka lada chwila powinna też pojechac do domu, jeszcze tylko muszę sfinalizowac sterylizację, już nawet wątku na dogo nie zakladalam, bo mamy z Ewa Marta i tak duzo podopiecznych w tym dwa bardzo chore.....
Przykro mi ,ale cos żle się dzieje....