Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Rokuś dzisiaj na spacerze! :)
  2. Dostałam wiadomości od Ewy o Misiu: "Przesyłam zdjęcia Misia z ostatniej chwili. Opiekuję się nim dobrze, wyniki badań miał dobre i mogliśmy wrócić na karmę bytową. Niestety schłudł. Doktor mówi, że to dobrze, bo on ma krótkie łapki i na kręgosłup lepiej. Ja niestety zauważyłam, że to za dużo w tak krótkim czasie (3,5 kg w niecałe 2 miesiące) więc w tym tygodniu powtórzę mu badania i mocz też muszę zanieść. Tak ogólnie to nie ma żadnych oznak, ale chudnie. " Ewa powtórzy badania Misiowi, kupiła też jemu od siebie nową suchą karmę Royal Canin Medium 10+, 15 kg, za 166,80 zł. Wizyty kontrolne kosztowały 20 zł.
  3. Kulka i to co Ewunia z niej wyczesała :)
  4. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1228209587251681&id=100001879535152
  5. Bardzo jest mi smutno i przykro, biegaj kochana i bądź szczęśliwa za TM [']
  6. Szczęśliwy Rokuś.
  7. Jak dobrze jest zobaczyć Ovolinkę, jak zawsze rozbawioną i szczęśliwą, Filip ma wspanialą pomocnicę :)
  8. Pako, powodzenia! :)
  9. Serdecznie dziękuję w imieniu Ewuni i swoim za ogromne wsparcie dla Ewy i Semiczka, tyle dobrych słów, myśli...Ewunia nie może teraz osobiście odpowiadać na Wasze wiadomości, ale bardzo je ceni i z serca Wszystkim dziękuję. <3
  10. Serdecznie dziękuję w imieniu Ewuni i swoim za ogromne wsparcie dla Ewy i Semiczka, tyle dobrych słów, myśli...Ewunia nie może teraz osobiście odpowiadać na Wasze wiadomości, ale bardzo je ceni i z serca Wszystkim dziękuję. <3
  11. "Moje serce zgasło o 16:20. Jedziemy na cmentarz." "A kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy Tobie jest psie niebo Z Tobą zostaje jego dusza." Semiczku...byłes wyjatkowym psem,psem pełnym dobroci, takim poczciwym , bedzie mi cię brakowało, Jagusia już czeka na ciebie... Ewuniu, przytulam Cię mocno...
  12. "Semik lezy juz tylko i patrzy przed siebie. Maciek bedzie po 15. Elus Semurek nie chce przyjac tabletki.wlozona do gardla zwymiotowal specjalnie. Calym soba mowi dosc. To koniec chocbym nie wiem jak zaklinala los moge mu tylko ulzyc i pomoc odejsc. "
  13. Semiczku kochany....odpocznij....❤
  14. Z całego serca proszę Wszystkich o dobre myśli dla Semiczka i Ewuni...
  15. Semiczek.....odchodzi....proszę Wszystkich o dużo dobrych myśli dla Semurka , Ewuni...kocham Was <3 i Jacka.
×
×
  • Create New...