Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Sunia jest juz dwa tygodnie w swoim Domku. Była na wycieczce i ma się doskonale.
  2. Fiduś wręcz odmłodniał :)
  3. Taszeńka ma się dobrze :)
  4. https://www.olx.pl/oferta/kto-pokocha-smyka-CID103-IDFz0AK.html
  5. Poprosze zdjecia psa na adres mailowy: [email protected] Obecnie nie mozna skopiować zdjęć z olx Imię osoby do kontaktu, wystawiajacej ogłoszenie dodawać mozna nie tylko z automatu. zdjeć niestety nie tym bardziej jak zostały dodane z telefonu przez aplikację a tak jest w tym ogłoszeniu.
  6. Dziękuję, jeszcze jedna sprawa w ogłoszeniu jest podane ,żeby dzwonić do pani Julii, a tekefon jest podany do Wolontariuszki Oli?
  7. "Taszka teraz była na dworze i wcina resztę śniadania."
  8. Siku zrobiłam śniadanie zjadłam pozdrawiam z domku.
  9. Tasza odpoczywa już w domku :) Cyt."Bardzo grzeczna zaraz jak przyjechalismy zrobila siku na trawie i ladnie weszla do domu po schodach to jest 10 kilo cukru w cukrze jeszcze raz bardzo dziekuje."
  10. Tasza pojechała do domku, pierwszy raz tak się nam zdarzyło, że pierwszy telefon i pierwszy domek jednocześnie. Myślimy z Ewunią, że to imię wybrane na bazarku, przyniosło Suni szczęście <3 Ja osobiście nie lubię pisać, wiec wiecej jutro napisze Ewa. powodzenia Taszeńko!
  11. i jeszcze jeden filmik https://youtu.be/68yNovzqWjA
  12. Kulka dzisiaj była w SPA, Wrzucam kilka zdjęc i filmik, a Ewunia później opowie jak było.
×
×
  • Create New...