Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dzisiaj pani Renata przysłala zdjecia Taszy, bardzo ciepło mówi o niej, o tym co lubi, co je, czego się boi, jak powoli sie przyzwyczaja, co robią... Mówi o niej - plasterek miodu <3
  2. Dzisiaj: "Dzwoniła do mnie Pani Magda. Mówi, że Lawi jest cudowna, grzeczna. Już wskakuje na łóżko do Marka. Słuchają razem muzyki relaksacyjnej. Zapowiada się piękna przyjaźń. Smakuje jej nowa karma, zwiedza mieszkanie, wychodzi na balkon." Lawi była też w psim spa :)
  3. Ewunia napisała do pana Fionki i taka otrzymałysmy odpowiedź: "Dobry wieczor. Milo, ze pyta Pani o Fionke ogolnie wszystko ok u niej, zadomowila sie na dobre we Wroclawiu. Jest zdrowa, bardzo chetna do zabawy i towarzyska. My jestesmy bardzo zadowoleni, ze trafilismy na tak fajnego psa. Pozdrawiam, Maciek."
  4. Lawi pojechała do domku, do Wrocławia :) więcej napisze Ewunia, teraz zdjecia.
  5. Juz przyjechały, malutka brązowe totalnie przerażona, wymaga dużo pracy, cierpliwości i spokoju. Ta jamniko podobna ma na imię Lusia, jest bardzo spokojna i miła. trochę zdjęc u Anecik.
  6. Pierwsze ogłoszenie Lawi. https://www.olx.pl/oferta/lawi-piekna-sunia-CID103-IDFRXTJ.html?fbclid=IwAR1wLzvtX8iNA7qoAdai86Ca1pEk2WEmmDyAcWZOdCItD1z_vZ5iJPIbk6Y
  7. Serdecznie dziekujemy, Ewunia potwierdzi za jakąs chwile ... Edit: Potwierdzamy, ze 191 zł doszło dla Lawi, jeszcze raz serdecznie dziękujemy, Ewunia jutro wpisze w rozliczenie. Dzisiaj zmarł Teść Ewuni, stąd Jej nieobecnośc na Dogo.
  8. Taka bardziej z niej jest Lejdi :) albo Luka, Lusia, Lula, Lorcia :)
  9. Jeszcze kilka ładnych zdjęć Lawy...jakos to imię mi do niej nie pasuje.
×
×
  • Create New...