Jump to content
Dogomania

Bazyliszek

Members
  • Posts

    1863
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bazyliszek

  1. [quote name='AgnieszkaO']Podsumujmy- mamy 3dt: - moja znajoma Agnieszka jak długo będzie potrzebny - moja znajoma Beata ( gdyby naprawdę nic się nie znalazło) od soboty do 30 sierpnia - Ladygreen suczka nr 5 [/QUOTE] - sunia nr 2 przyjedzie do mnie razem z sunią która będzie u mnie tydzień do przewiezienia do Pinezk@ -Sunia po 17 pojedzie do Pinezk@ Jeśli wszystko dobrze zrozumiałam ;) Czyli zostanie tylko mamusia i dla niej trzeba znaleźć miejsce tak? A który to ten może piesek?
  2. No więc tak jeśli będzie karma to mogę zaproponować DT dla suni nr 2 i przetrzymać tą drugą przez 6-7 dni ;) Co do szczepień i odrobaczeń to niestety sama też nie mogę zapewnić ale miejsce tak jak pisałam mogę dać na 6 dni do czasu przewiezienia do DT tej jednej suni i suni nr 2 tak długo jak długo będzie trzeba ;) Przyda się taka pomoc?
  3. Która z suczek ma DT? Jeśli udałoby się zapewnić karmę i weta to postaram się przekonać rodziców na DT dla jednej sama do siebie nie wezmę bo biorę sunie hyskiego na DT
  4. Widzę że wyraziłam się nie jasno na tamtym wątku wcześniej miałam na DT owczarka i amstaffa a w tym momencie mam tylko psa który mieszka u mojej matki kundelka do kolan ;)
  5. No cóż tymczas mogę zaoferować jedynie w inowrocławiu i za koszty karmy i weta nic więcej zaoferować nie mogę. To że mam psa jak pisałam na wątku zgadza się jednak psy mieszkałby w osobnych mieszkaniach jedynie wspólne miałyby spacery :)
  6. anawa zgłosiłaś go do mnie na wątku w którym proponowałam DT za karmę i weta jednak jak widzę nie ma on deklaracji stałych więc jeśli zdecydowałabym się dać mu DT kto pokrywałby koszty?
  7. A jak pies się zachowuje w stosunku do innych zwierząt?
  8. Skoro pies jest chudy bity i zaniedbany to dłużej tam zostać nie może przydałby mu się chociaż jakiś DT. A kontaktowałaś się z kimś od adopcji husky?
  9. Kinga a czy ktoś doda to zdjęcie które dostałaś od koleżanki?
  10. Można wtedy umieści je w hoteliku czy płatnym DT.
  11. [quote name='Natalisko']Pieniadze na dt dla szczeniat ?? Boze , co to sie porobilo !!! Kinga , poprosilam kolezanke o pomoc we wstawieniu zdjec . Mam nadzieje , ze sie wkrotce pojawi.[/QUOTE] Myślę że bez pieniedzy na choćby karmę czy weta ciężko będzie znaleźć DT a bez DT skoro szczeniaki robią się nieufne znaleźć DS będzie trudno zwłaszcza że teraz tyle szczeniąt...
  12. Może udałoby się zebrać pieniądze na DT dla małych? bo na ulicy nie ma dla nich szans skoro teraz boją się ludzi to są mało adopcyjne :roll:
  13. Jejku jakie one są śliczne zwłaszcza feler zawładnął moim sercem niestety nie mogę za bardzo pomóc :roll: Ale jeśli ktoś napisałby tekst do ogłoszeń to mogę zrobić kilka
  14. Nie reaguje na Gwiazda bo u mnie była nazywana Gabi
  15. Ze sterylizacją trudno powiedzieć bo w schronisku na życzenie nowego właściciela jest robiona sterylizacja jak zaraz po zabiegu zabiera ją do siebie
  16. No więc tak zdjecia postaram sie jeszcze jakies dodac później a kontakt to do weta [COLOR=Red][SIZE=3][B]Lekarz Weterynarii[/B][/SIZE] [B]Wiesław Borkowski tel. 501-37-37-35, 603 03-57-19[/B][/COLOR]
  17. [IMG]http://i53.tinypic.com/r93fiv.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i51.tinypic.com/317cpx0.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i56.tinypic.com/35aoivd.jpg[/IMG]
  20. Co do kudłaczy na festynie był super piesek ale nie wstawiałam go tutaj bo nie pamiętam jego numeru w schronie ale zdjęcia mogę wstawić jak ktoś będzie zainteresowany to proszę dzwonic do weta :cool3: Kiedy oddawali mi tego psiaka (ponieważ ja miałam go na smyczy) powiedzieli że jest nieprzewidywalny. No cóż ja powiem tak na smyczy średnio umie chodzić jednak wszystkie hałasy go denerwowały gwałtownie się odwracał wycofywał. W stosunku do ludzi jest ok do do innych zwierząt wolałam nie sprawdzać bo kiedy widział gdzieś psa zaczynał się strasznie ciągnąć ciężko było wyczuć czy to chęć zabawy czy ataku a pracownicy schroniska kazali nie zbliżać się z nim do innych psów [IMG]http://i54.tinypic.com/r7ly5c.jpg[/IMG]
  21. A o której godzinie mogę się was spodziewać? :)
  22. Martiko a mogłabyś mi na maila wyłaś tą ankietę o której wczoraj mówiłaś? :)
×
×
  • Create New...