-
Posts
1863 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bazyliszek
-
Oj zmęczona strasznie teraz śpi i nawet głowy jej się podnosić nie chce :evil_lol: A na 2 zdjęciu smutas bo nie spodobał jej się pomysł opuszczenia mojego łóżka:cool3: Bo kiedy wróciłyśmy o 6,30 ze spaceru łóżko miałam jeszcze niezłożone i piłam kawę siedząc na nim ona uznała że u mnie jest wygodniej i sobie przyszła :cool3:
-
Przepraszam że dopiero teraz piszę ale była na wystawie psów ponieważ fundacja miała stoisko i zbieraliśmy podpisy pod ustawą:cool3: Gwiazdeczka jest bardzo grzeczna u spałam dziś u ojca razem z nią i całą noc ładnie przespała na swojej sofce :lol: Dziś rano tylko miała małą wpadkę ponieważ zaraz po spacerku jak wróciła do domu załatwiła się na podłogę ale to nic ;) Była razem ze mną zbierać podpisy grzecznie siedziała obok stoiska nie zwracała nawet uwagi na kręcące się psy. Po wystawie poszłyśmy zapoznać Gwiazdeczkę z moją gromadką i bez większych konfliktów:cool3: Koty trochę przerażone jej wielkością jednak ona na nie nie reagowała z Bazusiem też się dogadała razem byli na spacerku ;) Wzięłam ją również na pole aby się wybiegała i godzinę biegała za piłeczką. Teraz dość ważne jest aby się dowiedzieć jak u niej ze szczepieniami odrobaczeniem i odpchleniem. Z pchełkami chyba ma problem bo zauważyłam że dość często się drapie. A tak poza tym wszystko super ;)
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Bazyliszek replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
No cóż zapytam w prost przyda się moja pomoc? Mam do zaoferowania DT w bloku w dość sporym mieszkaniu dla pieska który będzie miał zapewnione finanse na karmę i weta. Spacerki 3 razy dziennie w tym jeden około 2 godzinny;) Przydam się na coś? -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Bazyliszek replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
haszczaki u Kuny - te duze i te malutkie ... Malutkie? Jakie potrzebują tymczasu? Ja niedawno oddałam jeden tymczasik i mam wolne miejsce. :cool3: -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Bazyliszek replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Czy wszystkie pieski mają już DT ? -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Bazyliszek replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Kotka już po sterylizacji wet ma wysłać fakturę:cool3: -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Bazyliszek replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Jeśli to nie przeszkadza to sterylizacja kotki będzie wykonana w Zduńskiej Woli ponieważ w następnym tygodniu znalazł się transport a moja znajoma może ją wziąć do DT a może i nawet DS :cool3: -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Bazyliszek replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Sterylizacja kotki jest umówiona na następny piątek :cool3: Jednak w lecznicy nie wystawiają faktur jak już to rachunek pisany może być? -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Bazyliszek replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
tak kotka niczyja. Po zabiegu ja moge ja przetrzymać ponieważ jesli beda finanse na jej zabieg to i tak ja ja zawiozę do weta :cool3: -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Bazyliszek replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
[IMG]http://i56.tinypic.com/iny3p5.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/20fvk9v.jpg[/IMG] Jest to kotka dość młoda bo ma około 2 lat i już 2 razy miała małe, biega po wsi jest dokarmiana przez moją znajomą. Nie wiem co mogę jeszcze napisać:cool3: -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Bazyliszek replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Witam chciałabym zgłosić Kotkę mieszkającą na wsi niedaleko Inowrocławia. Oraz jeśli to możliwe to o kastrację kocurka ponieważ biega po piwnicy jednak jest pani która mogłaby go zabrać jednak nie chce bo znaczy teren a na kastrację niestety jej nie stać. -
Niestety nie wiem mówiłam tej pani o niej miała się zastanowić i w razi czego kontaktować ze schroniskiem. Ostatnio nie miała z nią kontaktu ale zapytam czy się zdecydowali :cool3:
-
Z tego co wiem to pani Agnieszka która jest członkiem zarządu poruszała temat schroniska. Mamy słowne pozwolenie na wejście do schroniska aby ogłosić koty jednak na pisemne czekamy bardzo długo choć stosowne pismo było wysłane. Jednak nie chce wprowadzać w błąd odnośnie rozmów na temat schroniska więc najlepiej kontaktować się z panią Agnieszką wtedy informacje są w 100% pewne :cool3:
-
Ja jestem wolontariuszką fundacji Kocia Dolina :cool3: