Jump to content
Dogomania

Bazyliszek

Members
  • Posts

    1863
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bazyliszek

  1. Czy już wiadomo czy Gwiazdka była szczepiona i odrobaczana?
  2. Kilka zdjęć dziewczynki z dzisiejszego spaceru:cool3:
  3. [IMG]http://i56.tinypic.com/300tls1.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/zk1isy.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2viov0i.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2q8youu.jpg[/IMG]
  4. Oj zmęczona strasznie teraz śpi i nawet głowy jej się podnosić nie chce :evil_lol: A na 2 zdjęciu smutas bo nie spodobał jej się pomysł opuszczenia mojego łóżka:cool3: Bo kiedy wróciłyśmy o 6,30 ze spaceru łóżko miałam jeszcze niezłożone i piłam kawę siedząc na nim ona uznała że u mnie jest wygodniej i sobie przyszła :cool3:
  5. [IMG]http://i53.tinypic.com/vhxkj.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/1rotba.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/fmqszt.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2diiywx.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/t8vt61.jpg[/IMG]
  6. Jakieś zdjęcia mam ale niestety z telefonu więc nie najlepszej jakości ale zaraz wstawię :)
  7. Przepraszam że dopiero teraz piszę ale była na wystawie psów ponieważ fundacja miała stoisko i zbieraliśmy podpisy pod ustawą:cool3: Gwiazdeczka jest bardzo grzeczna u spałam dziś u ojca razem z nią i całą noc ładnie przespała na swojej sofce :lol: Dziś rano tylko miała małą wpadkę ponieważ zaraz po spacerku jak wróciła do domu załatwiła się na podłogę ale to nic ;) Była razem ze mną zbierać podpisy grzecznie siedziała obok stoiska nie zwracała nawet uwagi na kręcące się psy. Po wystawie poszłyśmy zapoznać Gwiazdeczkę z moją gromadką i bez większych konfliktów:cool3: Koty trochę przerażone jej wielkością jednak ona na nie nie reagowała z Bazusiem też się dogadała razem byli na spacerku ;) Wzięłam ją również na pole aby się wybiegała i godzinę biegała za piłeczką. Teraz dość ważne jest aby się dowiedzieć jak u niej ze szczepieniami odrobaczeniem i odpchleniem. Z pchełkami chyba ma problem bo zauważyłam że dość często się drapie. A tak poza tym wszystko super ;)
  8. Ja również się cieszę :loveu: U ojca tak jak i poprzedni tymczas będzie miała własną kanapę no i balkon zawsze otwarty jak jest ciepło więc myśle ze bedzie zadowolona :cool3:
  9. Do mnie może przyjechać w każdej chwili miseczki czekają łóżeczko też jeszcze tylko smycz i będzie wszystko zabawkami zapewne bazi się podzieli :cool3:
  10. Nawet jeśli Gwiazdeczka się nie zgodzi z moją gromadką to będzie mieszkała u taty sama więc nie ma problemu :cool3: Ast którego miałam też mieszkał u taty bo nie tolerował kotów.
  11. No więc i ja pojawię się na tym wątku:cool3: cóż mam nadzieje że elinka nie będzie miała zastrzeżeń bo Gwiazdeczka jest cudowna ;) A nie ma mi za co dziękować opieka nad psami to dla mnie przyjemność :lol:
  12. No cóż zapytam w prost przyda się moja pomoc? Mam do zaoferowania DT w bloku w dość sporym mieszkaniu dla pieska który będzie miał zapewnione finanse na karmę i weta. Spacerki 3 razy dziennie w tym jeden około 2 godzinny;) Przydam się na coś?
  13. haszczaki u Kuny - te duze i te malutkie ... Malutkie? Jakie potrzebują tymczasu? Ja niedawno oddałam jeden tymczasik i mam wolne miejsce. :cool3:
  14. Czy wszystkie pieski mają już DT ?
  15. Kotka już po sterylizacji wet ma wysłać fakturę:cool3:
  16. Jeśli to nie przeszkadza to sterylizacja kotki będzie wykonana w Zduńskiej Woli ponieważ w następnym tygodniu znalazł się transport a moja znajoma może ją wziąć do DT a może i nawet DS :cool3:
  17. Sterylizacja kotki jest umówiona na następny piątek :cool3: Jednak w lecznicy nie wystawiają faktur jak już to rachunek pisany może być?
  18. tak kotka niczyja. Po zabiegu ja moge ja przetrzymać ponieważ jesli beda finanse na jej zabieg to i tak ja ja zawiozę do weta :cool3:
  19. [IMG]http://i56.tinypic.com/iny3p5.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/20fvk9v.jpg[/IMG] Jest to kotka dość młoda bo ma około 2 lat i już 2 razy miała małe, biega po wsi jest dokarmiana przez moją znajomą. Nie wiem co mogę jeszcze napisać:cool3:
  20. Witam chciałabym zgłosić Kotkę mieszkającą na wsi niedaleko Inowrocławia. Oraz jeśli to możliwe to o kastrację kocurka ponieważ biega po piwnicy jednak jest pani która mogłaby go zabrać jednak nie chce bo znaczy teren a na kastrację niestety jej nie stać.
  21. Niestety nie wiem mówiłam tej pani o niej miała się zastanowić i w razi czego kontaktować ze schroniskiem. Ostatnio nie miała z nią kontaktu ale zapytam czy się zdecydowali :cool3:
  22. Z tego co wiem to pani Agnieszka która jest członkiem zarządu poruszała temat schroniska. Mamy słowne pozwolenie na wejście do schroniska aby ogłosić koty jednak na pisemne czekamy bardzo długo choć stosowne pismo było wysłane. Jednak nie chce wprowadzać w błąd odnośnie rozmów na temat schroniska więc najlepiej kontaktować się z panią Agnieszką wtedy informacje są w 100% pewne :cool3:
  23. Ja jestem wolontariuszką fundacji Kocia Dolina :cool3:
×
×
  • Create New...