-
Posts
1863 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bazyliszek
-
[quote name='vena&vivi']Bazyliszku wybacz ale ja na żywo widziałam sukę u Fur i do chudości było jej daleko a na 100% nie miała wystających żeber i co tam jeszcze. Jeśli chodzi o uszy to z tego co wiem dostałaś [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]aurisal forte aby jej czyścić. Uszy były leczone i po zakończeniu kuracji miała mieć na bierząco czyszczone. Zresztą dzień przed przyjazdem do Ciebie miała grzebanko w uszach. :) ba Fur pracowała z nią żeby dawała sobie uszy czyścić bo dziabała więc dzień w dzień jej w uchach grzebała. [/FONT][/COLOR][/QUOTE] Owszem dostałam jednak dostałam również informację że leczenie już jest zakończone i mam jej je tylko czyścić, a okazało się że je koniecznie trzeba leczyć. Co do jej wagi to nie wiem może my w Inowrocławiu mamy jakieś inne wyobrażenie dobrze wyglądającego psa skoro opinia moja, weta, elinki, Ilon, moich rodziców oraz Igulec różni się od waszej.
-
Większość osób które chciałby pomóc są niestety niepełnoletnie...
-
Owszem zgodzę się że na zdjęciach z pierwszych może 2-3 dni była smutna jednak teraz do smutku jej dużo brakuje :) Z tym osowiała to też mogę polemizować zwłaszcza że udowadnia ile ma energii codziennie kiedy trzeba ją opanowywać aby na ławie nie usiadła bo przednie łapy to norma. W dzień spaceru z elinką wcześniej 2 godziny biegała na polu razem z Bazim i dwoma amstaffami moim poprzednim tymczasem i jego obecną współlokatorką więc już była nieco zmęczona a pomimo tego widać na filmiku że jeszcze znalazła siłę aby pobiegać z Lulą :) A co do uszu to właśnie kończymy ich leczenie ponieważ jak przyjechała miała je strasznie zawalone pomimo tego że mi przekazano że już nie musi brać leków i ma mieć je czyszczone co 2 dzień. Teraz już nie ma ropy która była na początku a uszka są czyste :)
-
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Bazyliszek replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Chciałabym zgłosić sunię Gwiazdeczkę która przebywa u mnie w BDT z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/204892-Dwie-Oneczki-uratowane!-Obecnie-w-BDT-Szukamy-DS[/url]!!! -
No cóż w takim razie może ja coś zaproponuję :) Czy moglibyśmy się wszyscy zainteresowani wolontariatem spotkać w sobotę rano?
-
Tak wiem że Gwiazdka będzie sterylizowana ale gdybyś się Beatko zapoznała z wątkiem zauważyłabyś że właśnie na sterylizacje można zgłaszać zwierzęta. Dzięki tej akcji suczka Kizi która była na tymczasie u elinki została wysterylizowana. A co do wagi Gwiazdkie nie wiem jak było wcześniej ja wiem jak jest teraz a jaki był stan jej wagi możesz zapytać Ilon która sama stwierdziła że jest chuda. Przepraszam bardzo ale twoje podejrzenia są nieco dziwne czy wydaje Ci się że ja psa głodzę?
-
Spójrzcie jakie te psy mają dredy :roll: Czy myślicie że schronisko zgodziłoby się chociaż na jednorazową wizytę większej liczby osób która wzięła by nożyczki grzebienie szczotki i maszynki w ręce i doprowadziła do porządku te psy? Bo przecież niebawem lato a one z taką sierścią...
-
[IMG]http://i51.tinypic.com/rmsqye.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2gt2bt4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i53.tinypic.com/2rmukww.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i51.tinypic.com/deb61g.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i52.tinypic.com/b7jiud.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i54.tinypic.com/rrqs1w.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i51.tinypic.com/14wdjif.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/23hxelj.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/55flfs.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i54.tinypic.com/dfgkzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2rxxv7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2r46jd2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i54.tinypic.com/2lmpjc3.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2qiwjvd.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/s6nmo8.jpg[/IMG]
-
Wstawię kilka zdjęć psiaków które robiłam po kryjomu :) Jednak niestety nic o psach napisać nie mogę nie znam ani ich numerów ani płci nie mówiąc o stanie zdrowi i wieku :( [IMG]http://i53.tinypic.com/2qk6s8y.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2j2amtt.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2ppbkie.jpg[/IMG]
-
Gwiazdeczka dostaje karmę oraz gotowane mięso z makaronem warzywami jak i również samo mięso zdarzają się też że mokrą karmę. Wet nie kazał zmienić karmy na tą po której ona przytyje ponieważ przybiera na wadze. Kiedy do mnie przyjechała ważyła 30 kg teraz waży już 34 kg. O stopień dysplazji zapytam weta jak będziemy szły z Gwiazdką na sterylizację. Czekam na odpowiedz od weta o cene zabiegu