-
Posts
1863 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bazyliszek
-
Nie ma za co :) Lepiej by było gdyby był wolontariat bo chociaż oficjalnie można by coś robić a dziś robiłam zdjęcia tak aby nikt nie widział bo weta nie było a pracownicy nie pozwalają :(
-
[quote name='marzena1981']Witam..Pixel?rozumiem,ze to którys,z schroniskowych psów?niestety ,nie mam dostepu do facebook'a i nie jestem za bardzo w temacie.Podejrzewam ,także ,że w najblizszym czasie dotre do P.Borkowskiego,i może czegoś sie dowiem?[/QUOTE] Tak Pixel to jeden ze schroniskowych psów dzisiaj byłam w schronisku i zrobiłam mu kilka zdjęć jednak P.Borkowskiego nie było.
-
Przepraszam że tak rzadko piszę ale mało czasu mi zostaje :oops: Najważniejsza jest nauka a staram się o długie spacerki z Gwiazdeczką :cool3: Sterylizacja będzie w sobotę o ile nic niespodziewanego się nie stanie. Zdjęcia zrobię jej jutro dziś już niestety czasu nie będę miała :-( Co do karmy to wet stwierdził że jej stawy są w takim stanie że pomimo tych tabletek które dostaje dobrze byłoby gdyby dostawała specjalistyczną karmę.
-
No cóż u Gwiazdeczki wszystko w porządku nadal podaje jej krople i leki. Tekstów pisać nie umiem :oops: Ale co ja mogę o niej powiedzieć, to anioł a nie pies. Na spacerach nir ciągnie nawet kiedy jest bez smyczy idzie koło nogi, z siadaniem nie ma problemów przy misce jest grzeczna czeka na pozwolenie zanim zacznie jeść ;) Z kotami się dogaduje nie zrobiła nawet krzywdy mojemu Amorkowi pomimo tego że kiedy spała on pukał ją łapką po pysku ( wyglądało jakby sprawdzał czy żyje :cool3:). Nie zauważyłam aby miała jakieś większe problemy z psami ani z dziećmi. No to chyba tyle ;)
-
No więc tak okazało się że Gwiazdeczka ma o wiele więcej problemów niż myślałam. Została zaszczepiona tylko na wściekliznę ze względu na uszy. Nadal ma zapalenie uszu i dostała krople 1 dziennie przez 2 tygodnie. Na stawy lekarstwa odbiorę dopiero jutro. Dzisiaj została odrobaczona i odpchlona. Okazało się również że ma świerzba co mnie bardzo martwi bo kontaktowała sie z moimi zwierzętami. Rachunki wezmę wszystkie razem w następnym tygodniu. Sterylizacja jakość koniec następnego tygodnia. Gwiazdeczka waży 30 kg :cool3: