Jump to content
Dogomania

Bazyliszek

Members
  • Posts

    1863
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bazyliszek

  1. Nie ma za co :) Lepiej by było gdyby był wolontariat bo chociaż oficjalnie można by coś robić a dziś robiłam zdjęcia tak aby nikt nie widział bo weta nie było a pracownicy nie pozwalają :(
  2. No więc tak ona dostaje dziennie -po 8 kropli do jednego i do drugiego ucha - 1,5 tabletki tych suplementów na stawy - jedną małą i jedną dużą tabletkę przez 5 dni też na stawy Poza tym tam było odrobaczenie szczepienia na wściekliznę i na wirusówki
  3. [quote name='marzena1981']Witam..Pixel?rozumiem,ze to którys,z schroniskowych psów?niestety ,nie mam dostepu do facebook'a i nie jestem za bardzo w temacie.Podejrzewam ,także ,że w najblizszym czasie dotre do P.Borkowskiego,i może czegoś sie dowiem?[/QUOTE] Tak Pixel to jeden ze schroniskowych psów dzisiaj byłam w schronisku i zrobiłam mu kilka zdjęć jednak P.Borkowskiego nie było.
  4. Tu jest kartka którą dostałam od weta z rozpiską co za ile ;) [IMG]http://i55.tinypic.com/2wmffjo.jpg[/IMG]
  5. Niestety nie musiała zostać przełożona na czwartek ponieważ wet miał jakiś dość pilny przypadek i poprosił o przełożenie ale rachunek już mam za to wszystko co było przy niej robione :cool3: Wstawić tutaj?
  6. Zazwyczaj jak mama gotuje dla naszych zwierzaków mięso to nie zapomina również o niej :cool3:
  7. Jest wielka poprawa ale leki jeszcze kilka dni ma dostawać :cool3: A i jeśli mogłabym prosić o karmę w najbliższych dniach bo ma już mało a nie chciałabym aby została bez karmy ;)
  8. Faktury odbiorę jutro jak będę szła z Gwiazdeczką na sterylizację ;) Plakaty oczywiście że rozwieszę a zdjęcia już wstawiam :cool3:
  9. Uszka już coraz lepiej jednak jeszcze nie jest do końca dobrze. A karma z firmy ARION dla psów dorosłych z problemami ze stawami ;)
  10. A co do ogłoszeń to może mogłabym skorzystać z pomocy fundacji Kocia Dolina [url]http://www.kociadolina.pl/posrednictwo-adopcyjne.html[/url]
  11. Przepraszam że tak rzadko piszę ale mało czasu mi zostaje :oops: Najważniejsza jest nauka a staram się o długie spacerki z Gwiazdeczką :cool3: Sterylizacja będzie w sobotę o ile nic niespodziewanego się nie stanie. Zdjęcia zrobię jej jutro dziś już niestety czasu nie będę miała :-( Co do karmy to wet stwierdził że jej stawy są w takim stanie że pomimo tych tabletek które dostaje dobrze byłoby gdyby dostawała specjalistyczną karmę.
  12. No cóż u Gwiazdeczki wszystko w porządku nadal podaje jej krople i leki. Tekstów pisać nie umiem :oops: Ale co ja mogę o niej powiedzieć, to anioł a nie pies. Na spacerach nir ciągnie nawet kiedy jest bez smyczy idzie koło nogi, z siadaniem nie ma problemów przy misce jest grzeczna czeka na pozwolenie zanim zacznie jeść ;) Z kotami się dogaduje nie zrobiła nawet krzywdy mojemu Amorkowi pomimo tego że kiedy spała on pukał ją łapką po pysku ( wyglądało jakby sprawdzał czy żyje :cool3:). Nie zauważyłam aby miała jakieś większe problemy z psami ani z dziećmi. No to chyba tyle ;)
  13. Wet ma mi rachunki przygotować na po świętach więc spokojnie :cool3: A co do wagi Gwiazdki nie wydaje mi się aby powinna chudnąć a wręcz przeciwnie jak się przejedzie po grzbiecie to czuje się jej kręgosłup.
  14. No więc tak wet proponuje zmianę karmy na tą typowo dla psów z problemami stawów (np. Arion). Poza tym od dziś gwiazdka dostaje ArthroFos co zjada jak ciasteczka :) W poniedziałek dostanie tabletki na odrobaczenie a od środy kolejne tabletki (teraz nazwy nie pamiętam przepraszam)
  15. Rozmawiałam z wetem o tej karmie i proponuje zmianę
  16. A mam pytanie dlaczego ona dostaje tą karmę?
  17. No więc tak okazało się że Gwiazdeczka ma o wiele więcej problemów niż myślałam. Została zaszczepiona tylko na wściekliznę ze względu na uszy. Nadal ma zapalenie uszu i dostała krople 1 dziennie przez 2 tygodnie. Na stawy lekarstwa odbiorę dopiero jutro. Dzisiaj została odrobaczona i odpchlona. Okazało się również że ma świerzba co mnie bardzo martwi bo kontaktowała sie z moimi zwierzętami. Rachunki wezmę wszystkie razem w następnym tygodniu. Sterylizacja jakość koniec następnego tygodnia. Gwiazdeczka waży 30 kg :cool3:
×
×
  • Create New...