-
Posts
1863 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bazyliszek
-
Ja ostatnio byłam w schronie jednak nie za bardzo miałam jak porozmawiać z wetem bo nie miał na to czasu. Jednak szczeniaki widziałam sztuk 5 są na letnim wybiegu. Poza tym są dwa bernardyny, cztery husky w tym jeden rudy bardzo fajny ;) Te dwa jamniczki bardzo do siebie podobne oraz piesek który mnie do dziś intryguje bo nie za bardzo wiem do jakiej rasy go przypisać posturę i kolor ma doga żółty pręgowany jest nieco niższy ale pysio trochę nie taki bo strasznie dużo fałdek ma na nim. Śliczny jest ale jak na moje to trochę agresywny. Poza pieskami w schronisku jest też bocian :cool3:
-
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgnieszkaO']Dzień dobrych informacji:) Te dwie suczki ( szczeniaki) są u Pana stróża, więc są bezpieczne. Zaszczepi je. Zgodził się, abyśmy z Panią Olą podjechały i zobaczyły w jakich warunkach są, zrobiły zdjęcia. Mama Majki zostaje u stróża. Majka może zostać u niego tymczasowo ( musimy dostarczyć karmę), musi tylko jeszcze ogrodzenie lepsze zrobić. Więc suczka nie będzie się stresowała. Kiedy ogarnę mgr, będę tam jeździć i uczyć jej chodzenia na smyczy.[/QUOTE] A co ze szczeniakami skoro pan nie zrobił ogrodzenia i suki szukają DT to szczeniaki zostają u stróża pomimo braku ogrodzenia? -
Kinga dowiedziałaś się czegoś?
-
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Coś mało osób tu zagląda... -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Agnieszko w takim razie jak z Tosią? -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i53.tinypic.com/2zduomp.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/351cu52.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/1115zpj.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2hpr91z.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2rc5nyh.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i53.tinypic.com/bg78ya.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/70jm7a.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2qdwy2e.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2h30d45.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2cf7el1.jpg[/IMG] -
Napisz może do Ladygreen na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212384-Szczeni%C4%99ta-i-suczki-w-DT-potrzebna-pomoc-w-og%C5%82oszeniach/page4[/url] napisała Wpisał Ciągle jestem chętna do pomocy-mam troszkę miejsca w domu na wsi, jeśli trzeba będzie przytuliska tymczasowego to służę pomocą dla zwierzaków:smile: Schronienie znajdą:smile: Nie chodzi tylko o ten wątek inne również Pozdrawiam Magdalena
-
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
No a tutaj bazarek ogłoszeniowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/212140-V-Edycja-og%C5%82oszeniowy-20szt-40szt-60sz-Dla-Fugi-i-Beza-do-20sierpnia-2011r-godz.20.00[/url] Koszt pakietu: 20 ogłoszeń tylko 5 zł (mozliwośc na 1 województwo lub mix) 40 ogłoszeń tylko 10zł(możliwość na 1 województwo lub mix) 60 ogłoszeń tylko 15zł(tylko mix) 80 ogłoszeń tylko 20zł(tylko mix) -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Może tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/210323-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-potrzebuj%C4%85cego-psiaka-%28INFO.-POST-2-3-4-5%29/page9[/url] albo na bazarku z ogłoszeniami ale tam są płatne -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i52.tinypic.com/2w4zdao.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/mua2xd.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/6pyvwl.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2ev59v5.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Nie nie jesteś szurnięta :cool3: Moja wetka sama dzwoniła jak się zwierze czuje po zabiegu ;) A teraz co do maluchów są świetne Fado nauczył się dawać łapkę Tośka też się uczy ale nie zawsze jej wychodzi :evil_lol: Nauczyły się też że na dywan ani na podłogę załatwiać się nie wolno i robią na szmatkę łatwiej się sprząta. Teraz próbujemy dojść do porozumienia w kwestii gryzienia butów ale one jednak mają inne zdanie niż ja bo buty według nich to najlepsza zabawka tak jak wylewanie wody z miski ;) No a poza tym to żeby było wygodniej nie dość że śpią na łóżku to jeszcze podusie muszą mieć :evil_lol: [IMG]http://i56.tinypic.com/2euluee.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2pydsfs.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/23hrihv.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Agnieszko może zmień tytuł wątku? :cool3: -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
O jeden dywan nie chodzi :cool3: W drugim pokoju nie ma dywanu a one tam sobie upodobały miejsce na toaletę więc nie jest tak źle ;) -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i56.tinypic.com/4fzxhh.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/dmbn7a.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2r639yo.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i52.tinypic.com/nnpa4n.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2rffu4j.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/s5zo1v.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i53.tinypic.com/30mmski.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/96dikk.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/l8fhy.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Kilka zdjęć Tosi [IMG]http://i55.tinypic.com/14w7k47.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2zrg96v.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/20sj0p2.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i51.tinypic.com/11qlq95.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/o9p9o1.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/24yya1v.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i56.tinypic.com/o7ipg1.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/cu9tv.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/34qtwn5.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i55.tinypic.com/11ruf6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2lkfpzs.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/ndlx4.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i56.tinypic.com/1znpgzl.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2mxe78n.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/14jrn0g.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Kilka zdjęć Fado [IMG]http://i52.tinypic.com/2lth8qu.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/t9dwfq.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/1zz04dh.jpg[/IMG] -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
No więc tak: -zdjęcia zrobiłam ale są takie nie za fajne bo maluchy strasznie ruchliwe się zrobiły przy aparacie i nie chciały współpracować :evil_lol: Myślę że na dniach uda się zrobić lepsze ;) -Pozwoliłam sobie zmienić Liderowi imię na Fado a sunia została Tosia :cool3: - Co do darcia się Fado to tylko na początku robił taki hałas za to później Tosia przejęła pałeczkę i się strasznie darła. :evil_lol: Nocka prawie przespana budziły mnie tylko co jakieś trzy godziny bo im się na zabawę zbierało a same się bawić nie chciały. Na początku Tosia była osowiała i przestraszona ale za to później jak się rozbrykała to była żywsza nawet od Fado. Zauważyłam że Fadusiowi z noska leci. Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku oba mają wielki apetyt i strasznie broją :evil_lol: No i oczywiście spały ze mną :lol: -
Fado w DS! Iga, Tośka, Majka i Perła też!
Bazyliszek replied to AgnieszkaO's topic in Już w nowym domu
Ja zaszczepić u siebie mogę to żaden problem tylko tyle że nie jestem zorientowana w cenach szczepień :oops: