Jump to content
Dogomania

Mameczka

Members
  • Posts

    406
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mameczka

  1. No w koncu swiatelko w tunelu :) Lol ma juz spore zebiska i gryzie znowu kurze lapki i skrzydelka, choc te drugie pod koniec musze trzymac zeby nie lykal sporych kawalkow.Ostatnio sprobowalam mu dac mielone razem z warzywami i o dziwo zjadl ze smakiem:multi:.Teraz planuje odwazyc sie i zmielic korpusy w maszynce rodzicow:diabloti:
  2. Zerduszko mam nadzieje ,ze to tylko stres bo jesli byla szczepiona to chyba nie powinna nic zlapac.Dawaj znac co dalej.
  3. No powinien .Teraz pewnie sporo bedzie takich biedakow ,ktore uciekaja jak jakas petarda strzeli a glupi wlasciciele puszczaja takie pieski bez smyczy jakby nie znali swojego psa...
  4. o rany ale fajnie :) mam nadzieje ,ze pan juz nie pozwoli mu sie zgubic. Chociaz jedna dobra wiadomosc dzisiaj, niestety drugiemu pudelkowi sie nie udalo... strasznie mnie dobila ta wiadomosc o Supelku :(
  5. :shake::shake::shake: tak mi przykro nie spodziewalam sie takiego smutnego finalu Supcia:-( Zerduszko pamietaj ,ze bylas dla niego najlepszym czlowiekiem jakiego spotkal i dalas mu wszystko sciskam Cie mocno
  6. ja tez obstawiam morelke i tak jak pisze Energy moj tak wygladal ostatnio po 10 minutowej zabawie z ONka na dworze:evil_lol: dzis juz padam na pysk bo jestem po nocce w pracy ale jutro allegro obiecuje:p
  7. hej :) to z tego co wet mowi to trzeba poprostu miec nadzieje i juz ;) musimy wierzyc ,ze sie uda. To nie ja podpisalam sie jako Anna K. choc akurat tak tez sie nazywam to ja placilam dzisiaj i tylko 20zl.Podpisalam sie w tytule ,ze mameczka.
  8. ale slodki:loveu: mi sie zdaje ,ze to brudny morelowy ;) podobny troche z mordki do mojego Lola wiec jak dla mnie pasuje mu np Lolek :razz: no wlasnie ciekawe czy duzy czy maly bo na zdjeciach wyglada na sporego. Ja oczywiscie moge zrobic allegro ale to chyba dopiero jutro. Prosze o wszystkie dane do ogloszenia na pw..
  9. Ja puscilam przelewik dla supcia , kurcze ale widze ,ze to narazie kropla w morzu.. Ta krew to chyba moze byc od biegunki co? mocno podrazniony caly p/pokarmowy.Mam nadzieje ,ze przejdzie.Hmm a moze mu jednak ta karma nie sluzy na mleku?nie wiem sama tak mi to wpadlo do glowy.
  10. O widze ,ze nastepuje poprawa :p Tak sobie mysle ,ze chlopak mial naprawde super szczescie.Strach myslec jakby to sie skonczylo w schronie a tu ma troske i Dom jakiego moze nigdy nie zaznal w zyciu.Mam nadzieje ,ze szybko odzyska sily i znajdzie na stale rownie oddanych i wspanialych ludzi jak Ty [B]zerduszko[/B]:lol:.
  11. Mameczka

    BARF w kostkach

    Tak czytam o tych kostkach i zastanawiam sie czy mozna poprostu zmielic miesko z warzywami i karmic tym psa, oczywiscie dajac mu oprocz tego kosci? Chodzi o to ze typowej papki warzywnej(nawet z dodatkiem miesa czy podrobow) to moj Loliszon nie ruszy i tak dumam i dumam jak tego wybredniaka karmic.Skoro takie kostki sa jako karma to chyba nie musze psu zawsze dawac oddzielnie warzyw i oddzielnie miesa.:roll:
  12. uff to dobrze , ze jest lepiej.Pieniazkow troche pociagnelo widze no ale jakos grosik do grosika mam nadzieje sie uzbiera. Ciesze sie bardzo ,ze piesio sie troche pozbieral. A czemu jest taki problem z zalozeniem wenflonu?przez odwodnienie?czy jakis inny problem?Mi sie zawsze wydawalo ,ze psu latwiej sie wkluc niz czlowiekowi, jak sie ogoli lapke to zyly widac golym okiem a u ludzi to nieraz na czuja trzeba kluc(na zasadzie tam musi byc jakas zyla ;) )
  13. Halo.. Zerduszko jak minela noc? Jak sie ma Supelek no i czy ty w koncu chwile pospalas?
  14. Oj supelku to chyba dobre wiesci co? a jak sie ma nasz malutek teraz? dziekuje za nr. konta , jak tylko bedzie wyplata to cos tam wyskrobie na malego.
  15. Ja chetnie pobarfuje mojemu pudelsowi ale on poprostu nic nie chce i tylko dlatego kombinuje z puszkami. Kosci owszem mu smakuja ale dodatki barfowe czyli warzywa i nabial nie sa do przemycenia w jakiejkolwiek postaci. Nie wiem jaka meto da jest dobra dla niego bo narazie wszystkie zajmuja duzo czasu i mnostwo glowkowania ;)
  16. zerduszko ja jak tylko dostane wyplate to pomoge , kolo wtorku chyba.Niewiele moge oferowac ale pare groszy doloze.
  17. No tak niby pelnowartosciowy a bez warzyw? nie do konca to rozumiem ale niestety niewiele mi to pomaga bo dzis Lol sie na te puszki tez wypial:mad: co za francuzik mi sie trafil no:shake: ja juz nie wiem czym tego gada karmic. Wracajac do puszek to widzialam takie z warzywami i chyba jeszcze ryzem ale drogie to piekielnie chyba naturediet sie nazywa czy jakos tak:roll:
  18. no i co ja mam napisac... Zagladam tylko zeby sprawdzic co sie dzieje i weprzec duchem.... Trzymajcie sie.Musi byc lepiej w koncu.
  19. Oj ja tez uwielbiam te z rzodkiewki i brokulow , pycha sa jeszcze z gorczycy ale to juz raczej nie dla psa bo ostre.Ja mysle ,ze fasola mung to co innego niz te nasze fasole a kielki chyba i tak sa delikatniejsze.
  20. tez juz troche o nosowce poczytalam ;) Pom-pon a co ty myslisz o mojej teorii? ja nie jestem wetem ale pielegniarka i dlatego o tym pisze.Jesli sa spore wymioty to bialko jakby scina cala tresc w zoladku i w ten sposob hamuje odruchy wymiotne. Nie jestem mocno wierzaca ale naprawde modle sie o zdrowko Supelka.
  21. Zapytaj jesli mozesz o to bialko.Ja sie upieram przy tym bo wiem ,ze to hamuje biegunke i wymioty roznego pochodzenia a zaszkodzic chyba nie powinno.
  22. ja mam nawet kielkownice ;) super sie na niej hoduje kielki .Kupilam w sklepie ze zdrowa zywnoscia i super mi sie sprawdza :) to takie pietrowe pudelko, sypie sie kielki i spryskuje raz dziennie spryskiwaczem.
  23. Ja mysle ,ze dorosle psy maja jednak troche wiecej sily i ze nasz Supelek wytrzyma. Jesli tylko moge jakos pomoc.. we wtorek mam wyplate to moge jakos wspomoc finansowo. Supelku walcz!!!
  24. kumam :) a mozna dawac mu np taka animode zmieszana z papka warzywno-owocowa jak do barfa sie daje? Ja juz nie wiem co temu paskudnikowi wymyslic:roll:
  25. [QUOTE] Napisal [B]gops[/B] moj pudelson z racji ze zebow nie posiada zbytnio to zje tylko ta galerete z warzywami ale suka z racji ze mloda i pelne uzebienie posiada je i na surowo i gotowane na surowo bardziej zeby zeby oczyscic ,jak gryzak a nie jak posilek traktujemy [/QUOTE]dajesz piesowi gotowane kosci z kurczaka? Ja slyszalam ,ze tylko surowe mozna dawac bo gotowane bardzo niebezpiecznie sie krusza, sama to sprawdzalam zreszta, robia sie takie ostre jak szpilki.
×
×
  • Create New...