Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. Wyglad rany zalezy od wielu czynnikow,a sreberkiem nie zawsze pryskaja
  2. Stalo sie pewnie to co z reszta prep na kleszcze...tylko u wet
  3. Rana wyglada niezle.pies ja lize bo swedzi,a swedzi bo sie goi.od ciaglego draznienia jezykiem sa porozlizywane brzegi rany.dziurki o ktorej piszesz nie widze,podejdz do tego weta co robil sterylke i pokaz mu to jesli cie to niepokoi
  4. ja daję kapsułki w kawałku serka topionego-ważne by było to maziste,próby przemycania czegokolwiek w parówce lub produktach o podobnej konsystencji spełzły na niczym-kapsulka uszkodzona a parówka zeżarta
  5. gayka spokojnie,refluksowe psy zdarzaja się i młodsze....postosuj helicid i zobaczysz jak będzie
  6. nie wim czy próbowałas tej wody Jan.ma specyficzny smak moim zdaniem-o ile czlowiek moze się do czegos przymusić o tyle zwierze niekoniecznie,no ale wyjatki się zdarzaja.no i,skoro woda ma sporo potasu to musisz wiedzieć tez na jakim poziomie potas ma twój pies,czy przypadkiem nie suplemetujesz potasu
  7. można kupic tańsze żarcie a wspomagac tabsami z apteki,taniej wychodzi
  8. poczytaj skład takiej wody,zapewne zawiera dosc sporo niektórych związków mineralnych,w jakich sa one proporcjach itd.moim zdaniem może pic i "kranówke"
  9. szkoda słów więc tylko wkleje: https://www.facebook.com/events/670614953057716/
  10. oj żebys wiedziała cocermanko...
  11. ok.dzięki za odp.a czy jes w takim razie mozliwosc że te strzyzone wlosy staja sie np.cieńsze?
  12. jeśliby robili rtg odc.szyjnego to oczywiście tchawica wyjdzie
  13. aasika nawet moja wszystko jedzaca sucz nie chciała royala lighta(tzw bytówki)jeśc
  14. dlatego zajżyj do działu zywienie
  15. czekaj(nie chce mi się odkopywac watku)-a tchawicę prześwietlaliście(zwężenie ewentualne)?
  16. albo inny prep. z korzeniem rzewienia(mam na myśli rubenal)
  17. aasika ruch,ruch i jeszcze raz ruch,co do odchudzania-jeśli chcesz to w wdziale żywienie,dietry można poczytać kto i czym odchudzał z jakimi efektami
  18. oj,tyle co kot dziennie zjada miesa nie jest w stanie zagrozic psu.iza dajecie na tem mocznik ipakktine/chitofos?
  19. moze się zaraziła psim kaszlem?
  20. memq mam psa z "wrażliwą"skóra.jest teraz na bosch'u fish& potato od jakiegos tygodznia na razie jest ok,bez drapania,łupieżu,siersc póki co się nie pogorszyła
  21. chudnięcie podałam jako jeden z objawów który moze wystąpic,ale jak widzicie nie musi,chudnięcie nie jest wyznacznikiem... jeśli wymioty pojawiaja się juz bardzo długo i pies nie reaguje na podstawowe leczenie nieżytu żoładka to skłania ku dalszej diagnostyce
  22. sowa wilczocha pisała że były dni gdzie pies nie wymiotowała,przeważnie obecnośc ciała obcego w przewodzie pok.manifestuje sie innymi objawami chocby chudnięciem zwierzecia(nie wiem jak to było u twoich znajomych)
  23. mykusika nici wchłaniaja się nawet 6 m-cy...może to ma z tym związek?
  24. masz jeszcze hemovet?
×
×
  • Create New...