Jump to content
Dogomania

Luppoinka

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Luppoinka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie przeżyłam jeszcze takiej straty, więc mogę tylko w miliardowej części poczuć to co Ty czujesz., ale to już boli, sama myśl, a co dopiero strata. Też uważam, że Bazyl przyprowadzi Ci kogoś kto zostanie z Tobą na dłużej. Na pewno zrobi to w najlepszym momencie, po to by zobaczyć znowu swoją Panią radosną i pełną zaangażowania w życie psiaka. :)
 2. Serce sie kraje jak sie czyta o smutku, tesknocie.... Niestety jest to nieodłączny element gdy odchodzi ktoś tak bardzo nam bliski. Bazylek miał dużo szczęścia w życiu, bo miał Panią, która ogromnie go kochała i on na pewno bardzo dobrze to czuł. Nawet w ostatnich chwilach. Wiedział, że go kochasz i robisz wszystko dla jego dobra. Teraz jest w miejscu gdzie nie czuje bólu,gdzie również jest szczęśliwy. Wierze w to, że z czasem smutek zamieni się w miłe wspomnienia i myśl o Bazylku będzie przywoływać już tylko uśmiech na Twojej twarzy. ŻyczęCi by stało się to jak najszybciej...
 3. Smutne... Niech Bazylek teraz bez cierpienia biega za TM [*]
 4. Białasek musiał urozmaicić smacer :)   P.S. Zaglądam do Was od jakiegoś czasu. Bardzo lubie czytać gdy piszesz o Bazylku :)
 5. Trafiłam przez przypadek i zapisuje :) Zawsze chętnie pooglądam piękne psy :)
 6. Ja też dostałam swoje adresówki. Zamiast zielonej dostałam ciemnozieloną transparentną i do gratisowej adresówki nie dodali kółeczka. Fakt nie jest to wymagane, ale byłoby miło. Reklamować nie będę złego koloru bo ta ciemna mi się nawet podoba i pasuje do obróżki, więc im wybaczam :)
 7. Witam sie :) Od jakiegoś czasu zaglądam i po cichutku czytam :) Też zamówiłam we wtorek adresówki ze szkła akrylowego i też jedna miała być zielona, a druga pomarańczowa. Ciekawa jestem jakie do mnie trafią :)
 8. Ja też dołączam się do prośby o nowe foty :)
 9. Wpadam pierwsza:) Jaki cudnie umaszczony pyszczek!:) śliczności :loveu:
 10. [quote name='gops']Mi się bardziej podoba wersja od DS niż z furkidza , sama czaiłam się na te szelki :lol:[/QUOTE] [quote name='Victoria']bierz te z DS!![/QUOTE] Dzięki za opinie, tak właśnie zrobię :)
 11. Dziewczyny pomóżcie :) Zaraziłyście mnie chęcią posiadania ładnego kompletu i w końcu zdecydowałam kupić komplet szelki guard i smycz. Przeszukując internet przepadłam. Mam dylemat co lepsze i co bardziej pasuje do tej panienki [IMG]http://i57.tinypic.com/2zzhl08.jpg[/IMG] Furkidz taki wzór szelek plus smycz przepinana [URL]http://furkidz.eu/pl/p/Obroza-Glossy-Love/323[/URL] czy DS takie [URL]https://www.facebook.com/251584501590455/photos/a.464206710328232.1073741829.251584501590455/464210133661223/?type=3&theater[/URL] tylko zamiast różu fiolet i pleciona smycz??
 12. Luppoinka

  Zayra :)

  śliczna :loveu:
 13. Mój pies uwielbia ser biały więc oblepiam tabletkę i daje w całości do zjedzenia. Wtedy zawsze zjada chętnie :)
×
×
 • Create New...