Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. gryf80

    Barf

    aga nie lubię kosci z kaczyzny bo zawsze sie boje o te ostre elementy kostne odpryskujące podczas grzyzienia.kaczka chyba jest jakaś taka"bardziej naturalna"niż sklepowe kurczaki ,których gnaty sa jak gabka.czego nie moge powiedzieć o kurczakach z wiochy-ten sam problem co przy kaczce
  2. kurcze może byc problem z tym lekiem,trzymam kciuki za powodzenie w poszukiwaniu.w szczególności jeśli się sprawdził
  3. york może obsikiwać meble,w momencie kiedy młody bedzie podrastał.radzę wykastrowac najpierw yorka-jeśli oczywiscie nie wiązecie z nim żadnych planów
  4. dzięki za informacje.oczywiście spróbuję.
  5. na jakim problem potrzebny?
  6. najważniejsze,żeby niczego nie zmieniać w otoczeniu psa.tak jak zapamietał niech będzie do końca...
  7. u mnie przy tak niskiej temp.kleszczy juz nie ma,ale nigdy nie wiadomo kiedy aura znów zaskoczy wysoka jak na ten m-c temp.
  8. ira6 jak wyzej-odpuść sobie.nie warto się kłócić.jeśli potrzebujesz kontaktu z psami może spróbuj jako wolnotariusz w schronisku dla zwierząt
  9. pomęcze jeszcze odnosnie tej marki-czy spotkaliście się z [próbkami tejże karmy?
  10. gryf80

    Barf

    racja-ostatnio w leclercu widziałam cenę co prawda mrożonej ale prawie 20 zł /kg to przegięcie
  11. gryf80

    Barf

    betty-pewnie dziewczyny mają większe doświadczenia odnośnie"kaczyzny"-mnie się nie podobały te ostre elementy kostne-inne niż z kuraka
  12. na budę dla onka wystarczy 3/4 belki słomy. psy pod moją i męża nieobecność przebywają na dworze,w ocieplanych styropianem budach,niedługo wpakuję do budek słomę co prawda pszenną ale trudno-darmowa bo od rodziny(ponoś najlepsza żytnia).psy wychowały się w mieszkaniu(wszystkie trzy),teraz gdy zimno-dziś u mie było w nocy -4-śpią w domu z własnej woli.gdyby chciały na dwór to by tam w nocy zostały.
  13. mój jeden pies jest żywiony od 6 m-cy pdc large breed adult,niestety takie sobie efekty-ponieważ jest to zwierze bardzo łapczywe(mix bullteriera po sterylce)duże kule spowalniają jedzenie i usuwają nalot na zębach,ale qpale olbrzymiej wielkości i futro matowe.znów przechodzę do rc
  14. dla niejadków lepszej nie znam z rc
  15. odpowiedż masz niżej-nie ma tego leku.został wycofany
  16. nie ma go juz i żadna lecznica go nie posiada.został dawno-chyba na początku roku -wycofany.pozostaje ci tylko drogi alizin
  17. czy okulista badał ciśnienie w oku?jakie krople pies dostał,oko było czerwone-białkówka w sensie przekrwione,czy miało wybroczyny?
  18. cholercia,teraz pewnie mogłaby sie obyć bez kubraka-moje też siedzą jeszcze na dworze i spią w budzie,ale:moje przy gandzi to spaślaki i budy maja styropianem ocieplone 20 cm-wym.kurcze może by opiekun schronu trochu smalczyku codziennie dodawał,albo olejem karmę polewał zawsze to większa dawka kalorii. szkoda że ja tak daleko-słomy by miała ile by chciała.
  19. kurcze one nie moga tak się pałętać między ludżmi,bo kobieta na mandaty nie wyrobi, jedyny w okolicy jaki mi przychodzi do głowy to albo z tomaszowa albo z hrubieszowa
  20. zgadza się.kulki małe.moje 2futra jedzą ją bo nnie chcą innej karmy.psy są w sumie zdrowe,ale wcześniej bardzo często podjadały trawę(lekki gastrit),obecnie uspokoiła się sytuacja-no,przynajmniej nie pasą się jak kozy,od tak poskubują.zaznaczam że nie żywię tylko tym,suche jedzą rano gotowane wieczorem
  21. dzięki wszystkim właśnie o tę mi chodziło.
  22. może byc już traktowana jak dorosły pies.każdy rodzaj karmy nowy,należy wprowadzać powoli przynajmni9ej przez okres 7 dni zwiększając stopniowo na korzyść karmy którą chcemy stosować długotrwale.nie wiem czy wpływa na kolor wlosa ale na kolor skóry na pewno.
  23. czy ktokolwiek próbował versele-laga?to chyba jakis odłam bento kronen.interesuje mnie czy wybredniaki ja jedzą
  24. jest ich całe mnóstwo-proponowałabym ukierunkowanie na sierść i skórę,z dobrych i tanich :firma mikita.wygooglaj sobie
  25. super kosmate!dla mnie to sznaucery olbrzymy w nietypowym umaszczeniu
×
×
  • Create New...