Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. jeśli kupisz psa z hodowli czy tez z adopcji już zaszczepionego 2 x w odstępie miesiaca(sprawdż dokładnie ksiązeczkę)to nie musisz "przeprowadzac całego tego ambarasu"
  2. mycie zebów raz w m-cu mija sie z celem.jeśli chcesz zapobiegac kamieniowi nazebnemu to musisz raz dziennie.co do zebów które nie wypadły-pokazac wypadałoby wetowi,bo raczej sama ich nie usuniesz
  3. można Bravecto kruszyć,dziobać widelcem,mieszac z karmą i co tam jeszcze chcesz,ważne by dostało sie do psiego żoładka
  4. gryf80

    Wyniki z krwi

    pani dr kazała ci dietę suchą podawać?zajrzyj do działu o niewydolnych nerkach tam ludziska karmią swoje chorowitki róznym żarciem(gotowanym tez) nie tylko suchym.nie martw się kreatynina nie jest az tak wysoka.stosuj tylko leki.
  5. czemu u kotów beznadziejna-powiedziałabym ze nawet dużo lepsza-na rynku masz preparat do zakraplania na skórę "na wszystko"-robaki w środku i te na skórze(Broadline sie nazywa). a mój pies wszystkie tabsy łyka.on tak ma
  6. gryf80

    Wyniki z krwi

    no to raczej usg byłoby potzrebne,takie ph raczej swiadczy o infekcji,w osadzie nie ma kryształów ale nie znaczy że nie ma kamieni czy to w pęcherzu czy w nerce.spokojnie.poczekaj do wizyty u pani dr.śpij spokojnie.przypuszczam że z "takim moczem"to on sie boryka od jakiegoś czasu(na pewno nie od wczoraj).
  7. mój taki pazerny że łyknął bez pogryzienia
  8. gryf80

    Wyniki z krwi

    no widać-i ph moczu i cięzar niezbyt dobre,no i te elementy morfotyczne....i co zalecił antybiotyk?
  9. no ja kupiłam,dzis psu podam,zobaczymy
  10. gryf80

    Wyniki z krwi

    crea(kreatynina-nerki)może miec leciutko podwyzszone gdyż patrzac na hematokryt(hct) prawdopodobnie pies był lekko odwodniony gdy pobierano mu krew.stąd kreatynina taka a nie inna.podawanie psu karmy karmy typu renal moim skromnym zdaniem jest nie potzrebne,nie proponował ci badania moczu?jeśli faktycznie "nerki sa chore"ciezar właściwy moczu bedzie dosc niski
  11. ja się raczej skuszę.psa musze często kąpać,nośnika w sparyu nie znoszę zapachu,obrożę gubił co rusz,a czyms musi byc zabezpieczany
  12. rodowodowa sunia szuka domu https://www.facebook.com/Fundacja.AST/photos/a.124791714261497.23725.124788780928457/864128490327812/?type=1
  13. jeśli bedzie rósł to nie ma na co czekać-jeśli nie to w sumie nie ma ciśnienia,poczekaj na opinie lekarza
  14. nie jest to jakis fenomen,że potrafią się pojawic w linii cięcia
  15. uczciwy hodowca(mam na mysli hodowce nie handlarza)powinien przy kupnie informowac o wadzie.jeśli spisaliście umowe kupno-sprzedaz można prawdopodobnie negocjować cenę.przypuszczam że tak nie było wiec moze byc lipa-jeśli ta wada zostanie utrwalona pies może miec problem z szybkim odkładaniem sie kamienia nazębnego
  16. pamiętasz o stosowaniu preparatów p/pchelnych?a kiedy kąpałaś psa,może jest brudny...
  17. Potas badalas?
  18. propalin a incurin to dwie różne substancje.wpierw zabadałabym mocz(wykluczyc zapalenie pęcherza)
  19. cokolwiek na żoładek (leki) zalecili podawac?czy tylko ten antybiotyk
  20. babeszjoza występuje u ludzi ale dość rzadko,co troszke dziwi-leczenie opiera sie na antybiotykoterapii częściej występuje zapalenie opon mózgowych i borelioza
  21. daj cokolwiek,chce ciastko np biszkopta czy herbatnika to mu daj,chce plasterek szynki to mu daj.
  22. kurcze w takiej cenie ten Preventic że Kiltixa za to mozna kupić
  23. a daj jej za pół godz albo jak wytrzymasz to godzine po
  24. tu masz napisane jak podawać: http://www.pasaz.v10.pl/dolpac-10-mg-5,p16476812.html
  25. jeśli chcesz kategorycznie odchudzic psa to powiinas pójść do weta który ma pojecie o żywieniu zwierząt,obliczy ci ile kalorii przy takim trybie życia psa moze on spozywac a ty będziesz musiała siąść i to co zjada na co dzień przeliczc na te kalorie.ja swoja starsza suke potraktowałam po "najniższej linii oporu": kupiłam rc obesity menagment, wyliczona mi została ilosc kalorii z royalowskiego slim fita (weci którzy handluja royalem pewnie będa ten program mieli bo przedstawiciele rozdają) dzięki czemu schudła oraz niemusiałam dokupowac prep.wit min
×
×
  • Create New...