Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='andegawenka']Nie dopuszcza? jak przeczytają to dopuszczą:mad:[/QUOTE] hihi zobaczymy;)
  2. [quote name='andegawenka']...ale Trufelek też będzie? bo mi się podoba i osobę która ma taki nick na dogo bardzo lubię...[/QUOTE] nie wiem andegawenko..jakoś nas nikt nie dopuszcza do głosu przy wyborze imion:roll::oops:
  3. [quote name='andegawenka']Kiedyś proponowałam Dorcię ale nikt nie chciał tej propozycji:shake:[/QUOTE] mi się bardzo podoba:)
  4. jeszcze tu zapraszam na nasz bialski,cegiełkowy bazarek:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214494-WEJD%C5%B9-otw%C3%B3rz-drzwi-i-zajrzyj-do-schroniska-w-BP-do-15.10.11-do-godz-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/214494-WEJD%C5%B9-otw%C3%B3rz-drzwi-i-zajrzyj-do-schroniska-w-BP-do-15.10.11-do-godz-20-00[/URL]
  5. taaak!! w górę Szarutko:)
  6. [quote name='wiosenka']Rozsyłam linka, super pomysł. Uwielbiam Kasie Kowalską i fajnie dobrane fotki, tylko nie wiem czy tylko u mnie, ale słaba jakość utworu i obawiam się, że większość osób może nie być w stanie wytrzymać 5 minut. Ale sam pomysł i fotki naprawdę na 6 :lol:[/QUOTE] dziękuje wiosenko:loveu: u mnie też ,niestety słaba jakość..
  7. [quote name='baster i lusi']w związku ,że tamten bazarek został zamknięty.wykupiłam jej ogłoszenia tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213649-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-40-og%C5%82osze%C5%84-za-7-z%C5%82-banerek-3-z%C5%82-do-15.09.2011?p=17624912#post17624912[/URL] i wkleiłam już na wątek post kinga_kinga7.zatem czekamy na ogłoszenia.[/QUOTE] serdecznie dziękujemy:loveu:
  8. wpłynęły na Szarutkę pierwsze pieniążki od nukujej:) zapisane w poście nr 5
  9. zapraszam na bazarek cegiełkowy na psiaki z BP [url]http://www.dogomania.pl/threads/214494-WEJD%C5%B9-otw%C3%B3rz-drzwi-i-zajrzyj-do-schroniska-w-BP-do-15.10.11-do-godz-20-00[/url]
  10. zapraszam na bazarek cegiełkowy na psiaki z BP [url]http://www.dogomania.pl/threads/214494-WEJD%C5%B9-otw%C3%B3rz-drzwi-i-zajrzyj-do-schroniska-w-BP-do-15.10.11-do-godz-20-00[/url]
  11. dobranoc Kacperku..przy okazji zapraszam na bazarek cegiełkowy na psiaki ze schroniska z BP [url]http://www.dogomania.pl/threads/214494-WEJD%C5%B9-otw%C3%B3rz-drzwi-i-zajrzyj-do-schroniska-w-BP-do-15.10.11-do-godz-20-00[/url]
  12. dobra Asiu:) a tymczasem,Szarutko w górę kochana!
  13. [quote name='nukujek']Halo cioteczki! Nie zaglądacie cosik do Kacperka:-( W górę!!![/QUOTE] ja zawsze zaglądam:) a co u niego?
  14. mimo wszystko dziękujemy za przybycie:) prosimy również o podnoszenia i bazarki jak ktoś może
  15. dziękujemy za odwiedziny:) Szarutka jest na wielkość jak owczarek,może ciut mniejsza..ale owczarkiem to nie jest;)
  16. w piątek dostałam tel w sprawie adopcji dwóch piesków do pilnowania -nie na łańcuch! domek jest w Białej Podlaskiej,Pani chciała się umówić w niedzielę po pieski..a dzisiaj dostałam od niej SMSa -zabrała dwie sunie[B] w tym jedna chyba Mosirka:) [/B]napisała,że amstaffowata-wszystko wskazuje na to,że to ona! a druga młodziutka,czarna..chyba też wiem jaka,ale jeszcze to sprawdzę;) mają dużo miejsca do biegania:)
  17. [quote name='baster i lusi']mam wykupiony pakiet ogłoszeń.podeślijcie tekst i fotki tu i napiszcie,że ode mnie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214446-Bazarek-37-og%C5%82osze%C5%84-3-banerki-za-5-z%C5%82-[/URL]!![/QUOTE] baster i lusi bardzo serdecznie dziękujemy za ogłoszenia:loveu: już dodałam
  18. w ogóle czasami żadne psy od nas,które wracają nie dostają szansy od nowego domku,trzeba próbować i przede wszystkim potrzebny jest czas! a pies też go potrzebuje...
  19. [quote name='cavani']A może on po prostu w ten subtelny sposób zasugerował mi, że najwyższy czas go wykąpać :evil_lol: Dzisiaj zapadła decyzja, że do Płocka wyruszamy w przyszłą sobotę. Pani czeka na Łatka, a ja się bardzo denerwuję. Ten piesek tyle już przeszedł zmian, że jego kolejny dom musi być już tym ostatnim w jego życiu. Poza tym, jeszcze żaden tymczasowicz nie mieszkał u mnie tyle miesięcy. Coraz bardziej przytłacza mnie wizja rozstania. Z drugiej jednak strony w schronisku już czeka kolejna potrzebująca istota, o której myślę. Ech, znowu będę rozdarta jak ta sosna :roll:[/QUOTE] fajnie, że Łatek wreszcie się doczeka domku
  20. [quote name='danusiadanusia']a ja deklaruję również wesprzeć finansowo dziewczynę , może nawet stałe deklaracje, dziewczyny trzeba to jakoś uporządkować no dobrze,spróbuję to jakoś ogarnąć;) cioteczki,czy możecie określić jakie będą wpływy każda złotówka na wagę złota,w rozliczeniach -pierwsza strona,post nr 3 umieszczam nicki osób,które deklarowały wpłaty na rzecz Szarutki jako jednorazowe i stałe:) gdybym coś poplątała,to proszę o sprostowanie
  21. podnosimy Kacperka i szykamy najlepszego domku!:)
×
×
  • Create New...