To ja zaproponuję Klusię i Pandusię, dziewczyny zostały razem wyciągnięte ze schroniska, są bardzo zżyte, w schronisku były zawsze razem. Od dwóch lat czekają na dom w hoteliku pod Poznaniem. Obie są cudowe, bardzo przyjacielskie , uwielbiają kontakt i towarzystwo człowieka, nauczone czystości, gotowe do adopcji :)
Pandorka
http://www.dogomania.com/forum/topic/136206-jamnikowata-rudziudka-pandorka-ju%C5%BC-w-hotelikuczeka-na-ds/
Kluseczka
http://www.dogomania.com/forum/topic/135071-klusia-ma-ju%C5%BC-deklaracje-i-szcz%C4%99%C5%9Bliwie-dojecha%C5%82a-do-hoteliku-teraz-szukamy-ds/