Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. Jak widać - są ludzie, którzy nie mają co do tego skrupułów!! Dziękuje, że jesteś z nami :)
  2.     Tak, pomału ładnie waga dziewczynie rośnie :)
  3. KOCHANA! Dzisiaj dotarła do Tiffani karma i nie tylko :) Dziękujemy, wieczorem wstawię zdjęcia z otrzymanych paczek. bo doszły także legowiska od cioteczki Dana i Muszkieterowie :) :) : :)
  4. Tiffani pozdrawia wszystkie cioteczki, dziękuje za wsparcie i prosi pięknie o dalsze!
  5. zwłaszcza żal tych, które odchodzą samotne, niekochane, w schroniskowym boksie ....
  6. Odeszła dzisiaj Aza i Misio :( Bejotko ten Misio
  7. Nie jest duża, jest średniej wielkość, ma ok. 5 latek
  8. W domowych warunkach oczywiście byłoby jej lepiej, jednak nie stać nas na płatny ... W schronisku ma zapewnioną opiekę, także weterynaryjną!
  9. 24.02.2015 dostaliśmy anonimowe zgłoszenie z prośbą o interwencję, pojechaliśmy i ... MUSIELIŚMY TĄ SUNIĘ ZABRAĆ Z TEGO PIEKŁA! Garstka kości, żebra, które można liczyć, przykurcze mięśni, zapalenie spojówek, pasożyty zewnątrz i wewnątrz ciałka, które waży zaledwie 11,5 kg. Przez całe swoje życie nie zaznała nic!!! dosłownie nic !!! a ma dopiero ok. 5 lat.  :( :( Ile tak można cierpieć!?  Koło takiej biednej suni nie da się przejść obojętnie! Zdjęcia same mówią … :( Myślę, że teraz musi być tylko lepiej! Proces ten będzie długi i kosztowny, ale Tiffani wreszcie pozna człowieka z innej strony! Z tej dobrej!!  Każdy może wesprzeć dziewczynkę finansowo wpłacając datki bezpośrednio na konto schroniska , gdzie przebywa od kilku dni.  Wpłaty z dopiskiem "dla TIFFANI " prosimy wpłacać na konto 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "AZYL" 21-500 Biała Podlaska ul. Olszowa 4 bardzo proszę pomóżmy jej !!! ona nie zasługuje już dłużej na taki los! Pokażmy Jej, że człowiek jest lepszy, że potrafi zatroszczyć się o taką biedną istotkę! ROZLICZENIE - tu będą wpłaty, które będą potwierdzone przez schronisko:) 2.03. br. 10,- MYZZY 2.03. br. 25,- JOLANTA W. z Katowic 3.03. br. 30,- KOJA 3.03. br. 7,- EWA GONZALES 3.03. br 20,- URSZULA M. Białystok 3.03. br. 50,- ELŻBIETA K. Janów Podlaski 4.03. br. 20,- ANNA G.R. Szczekociny 5.03. br. 10,- ANULA 6.03. br. 10,- BRZOŚKA 9.03. br. 40,- AGATA S. Warszawa 10.03. br. 30,- KAMOS 12.03. br, 20,- ELŻBIETA K. Warszawa 13.03. br, 20.- JOTA67 16.03. br. 20,- KAROLINA C. S Kraków 17.03. br. 30,- JAGUSKA 17.03. br. 30,- MIKAGA 17.03. br. 20,- EWIXON 17.03. br. 10,- RADEK 18.03. br. 50,- MELA JAKIMIUK 18.03. br. 30,- GUSIACZEK 18.03. br. 5,- OLIMPIJKA 18.03. br. 50,- KRYSTYNAS 19.03. br. 10,- TERRA 20.03. br. 15,- ANDEGAWENKA 23.03. br. 20,- DOROTA1 23.03. br. 57,- Z BAZARKU OD SONEK666 24.03. br. 20,- ASTRA126 30.03. br. 20,- MARKOFIX1 30.03. br. 348,50,- Z BAZARKU OD HALSZKA 30.03. br. 293,67,- SPADEK PO MACIUSIU OD MARTIKA&AISCHA 30.03. br. 50,- TERESAA118 7.04. br. 20,- OLENA84 7.04. br. 30,- DORCIA2 16.04. br. 57,81 Z BAZARKU OD MISIADG Proszę o wpisywanie nicku :) serdecznie dziękujemy za pomoc !!!
  10. Może przydałoby się odświeżyć im ogłoszenia?
  11. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych i - jak co roku - dzięki Waszym przekazanym pieniążkom możemy sprawić, żeby zwierzakom w naszym schronie żyło się jeszcze lepiej! Schronisko nie zastąpi im ciepłego Domu, ale chcemy podarować im choć cząstkę tego, co dostają zwierzaki, mające swoich kochających właścicieli, namiastkę ciepła domowego. Dlatego w tym roku również prosimy Was o ten drobny, ale jakże wielce znaczący gest, dzięki któremu schroniskowym bidom będzie żyło się lepiej!
  12. Fajnie zobczyć takie szczęliwe i uśmięchnięte dziewczyny :) :) :)
×
×
  • Create New...