Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. W piątek, 15 maja do adopcji poszedł - na reszcie ! Student :)
  2. Bejotko dzwoniła do kierownika, a kierownik podam Pani mój tel. poopowiadałam jej troszkę o Fosterku :) Warunki bardzo fajne i dobre, takiego psiaka jak nasz Foster szuka, ale ma w domu kotka, ja nie wiem jak on z kotkami, jak na nie reaguje, ale mimo wszysto bardzo chce jutro przyjechać i poznać Fostera!
  3. Dziewczyny wyglądają przepięknie, są bardzo szczęśliwe ! :) Ale byłoby cudownie, gdyby znalazły w końcu swój własny, kochający domek !
  4. W zlym tonie jest to, że oskarżarz osoby o wyłudzanie, które tego nie zrobiły! Nie znasz nas, więc nie oceniaj!
  5. Dlaczego nikt inny się nie czepia, tylko i wyłącnie TY, tylko przez Ciebie jest to całe zamieszanie!! Jak napisałam u Sary, ani ja ani danusia nie wzięła sobie pieniędzy ani Sary ani Tiffani do kieszeni, jeśli tego nie rozumiesz, to z tobą jest coś nie tak!! A może to Ty masz coś na sumieniu?? Bardzo Cię proszę, opuść już te dwa wątki. Znajdź sobie inny, bo - nie wiem, czy widziałeś, ale był jakiś czas temu bazarek, pieniądze były zbierane na SWOJEGO, PRYWATNEGO PSA, KTÓRY ZBIERA NA OPERACJĘ, ale to jest chyba w porządku, skoro nik nie zauwżył!?
  6. W sobotę Pan dzwonił do mnie, rzeczywiście konkretny, odpowiedzialny i rozsądny człowiek! Powodzenia Megan :)
  7. Wstawiam Tiffani zdjęcia 21 kwietnia, już po sterylizacji, czuje się dobrze, było bez żadnych komplikacji :)
  8.     Tak, co niedzielę jest wyprowadzanie psiaków, od 10 do 13:00 :) Tiffany też oczywiście chodzi :)
  9.     Przytyła! Poproszę o jej nowe zdjęcia :)
  10.     To teraz czekamy na zdjęcia Klusi! :)
  11.     Super!! Bardzo dziękujemy, jeśli dojdą na konto, na pewno potwierdzimy :) :)
  12.     A ja, jeśli aktualne, całą resztą leków dla podopiecznych bialskiego schroniska.
  13.     Nie mogę wysłać pw!
  14. Dostałam właśnie od księgowej potwierdzenia, ale uzupełnię je wieczorkiem
  15.     Dziękujemy Dorciu :) :) a przy okazji wstawiam obiecane zdjęcia Tiffani :)
  16. KOCHANI!! Wszystkim życzymy razem z moim Tofikiem, Lusią i Jeżynką WESOŁYCH ŚWIĄT i oczywiście smacznego jajka :) :) Mam trzy nowe zdjęcia Tiffani, ale wstawię wieczorkiem!
  17.     Wszystko dobrze, nadal jednak bez domu!
  18. Pieniążki w kwocie 293, 67 gr są już na koncie TIFFANI, przepięknie dziękuje w jej imieniu za chęć wsparcia naszej bialskiej dziewczynki :) :) :)
  19.     To my przepięknie dziękujemy :)
  20.     Sprawdź już w rozliczeniu :) Wszystko się zawsze znajdzie :)
  21. Właśnie dostałam potwierdzenie wpłat ze schroniska, zaraz zabieram się za uzupełnianie w rozliczeniu :) Serdecznie za nie dziękujemy:)
×
×
  • Create New...