Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. Szanna vel Gaja wczoraj poszła do adopcji ! :) Oby tym razem dobrej ...
  2. Niestety nie wiem, może jutro się dowiesz?? Wydaje mi się jednak, że jest bardzo wychudzona ...
  3. Aktualnych chyba właśnie nie ma, ale poczekamy na danusię
  4. Dziękujemy bardzo za zdjęcia ! :) Dziewczyna jest cudowna ! :)
  5. Dziękujemy za relacje i czekamy na zdjęcia ! Super, że Tifcia robi takie postępy !
  6. Bazarek na utrzymanie KLUSI i PANDUSI w hoteliku, serdecznie zapraszamy do wsparcia dziewczyn! http://www.dogomania.com/forum/topic/148294-dodane-nowe-fanty-ciuszki-torebki-buty-na-utrzymanie-klusi-i-pandusi-w-hoteliku-pom%C3%B3%C5%BC-dziewczynom/
  7. Mam bardzo smutną wiadomość , Remuś niestety nie doczekał się swojej szansy ..... ! :( Odszedł za TM [**] choroba pokleszczowa
  8. Jak zawsze, nasza nieoceniona Bejotka pomoże ! :)
  9. Ciuszki, torebki, buty na utrzymanie KLUSI i PANDUSI w hoteliku. Pomóż dziewczynom ! http://www.dogomania.com/forum/topic/148294-ciuszki-torebki-buty-na-utrzymanie-klusi-i-pandusi-w-hoteliku-pom%C3%B3%C5%BC-dziewczynom/
  10. Serdecznie zapraszamy po przepiękne, dziecięce ciuszki ! :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147915-dla-ergo-z-interwencji-malutkie-firmowe-ciuszki-i-lala-dla-dziewczynki-do-8-sierpnia-do-22/page-2#entry16308881
  11. Prince ! Będziemy szukać, wrzucę go na nasz profil na fb :)
  12. miałam właśnie napisać o adopcji Soni, ale Gojasasa mnie wyprzedziła ! :) Powodzenia Soniu!
  13. Odszedł od nas Remuś, kochany i taki wesolutki psiak, nie doczekał się swojego prawdziwego, dobrego, kochającego domku ... [*]
  14. Bardzo się ciesze !! Dzwonił do mnie zainteresowany Blondykiem Pan kilka razy i w końcu psiak opuścił schronisko na dobre :) Wcześniej nie chciałam nic pisać, bo nie chciałam zapeszać, a niestety często tak się zdarza :(
  15. Maszynkę do strzyżenia, na dzień dzisiejszy wozimy nasze psiaki do groomera, byłoby fajnie jeśli znalazła by się osoba, która chciałaby nam pomóc i podarować.
  16. Zbliża się okres letni, więc bardzo chętnie przyjmiemy maszynkę do strzyżenia dla naszych psiaków, jeśli ktoś miałby i chciałby nam pomóc, proszę o pw! Nasza strona www.azyl-schronisko.pl
×
×
  • Create New...