Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. zdjęcia ze spaceru i sąsiadem Lusi:) [IMG]http://i26.tinypic.com/kd2xaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/iyzm6g.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2hqggw6.jpg[/IMG] i już w domku:) [IMG]http://i32.tinypic.com/szfwjm.jpg[/IMG]
  2. [quote name='haniabor']Wierzyć się nie chce, ale Barney zjadł wieczorem solidną porcję. Nigdy bym nie przypuszczała, że miska może być problemem![/QUOTE] To musiał być bardzo głodny:-o bo nasza nic kompletnie nie je!
  3. obiecane zdjęcia Lusi:) [IMG]http://i27.tinypic.com/33jiec4.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/r72gcx.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/29o4fo4.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/qpgca1.jpg[/IMG]
  4. [quote name='elmira']:) Jaki jęzorek. Chyba mu smakowało.[/QUOTE] a jak się oblizuje:) Ciekawe co Paja mu dała:)
  5. Super filmiki!! A Fifi w nowej obróżce wygląda rewelacyjnie:loveu:
  6. [quote name='elmira'][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lusia,18650[/URL] To na dobry początek:)[/QUOTE] dzięki elmirko,ja Lusi zrobiłam na allegratce [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/6023557_lusia_z_niesprawna_lapka_ma_szanse_na.html[/url]
  7. [quote name='aganela']zaglądnełam wcześniej na wątek Lusi,ale nic nie piszę.Mogę zrobić dla niej ogłosz.ale dopiero w następ.tyg,teraz praca i obowiązki.....a Lusia robi super postępy!:)[/QUOTE] bardzo będę wdzięczna za ogłoszenia!:)
  8. wet powiedział,że można Lusi kupić jakieś witaminki na apetyt,może ktoś z Was miał dla swojego i może polecić?:)
  9. [quote name='jostel5']Dzieki,Elmirku! Biorę się za rozliczenia...Jak mi to wyjdzie,nie wiem,ale efekt zobaczycie w pierwszym poście... Już! Bardzo proszę wszystkich darczyńców Fifka o wnikliwą analizę rozliczeń na pierwszej stronie wątku! Kinguś-Ciebie przede wszystkim,bo Ty trzymasz bank-SPRAWDŹ! Trudność polega na tym,że nie bardzo wiem,co rozliczam,bo nie mam wpłat i wypłat przed nosem-bazuję na postach Kingi i niewątpliwie mogę wiele schrzanić!:oops::shake: Jeśli o kimś zapomniałam-proszę alarmować,ale się nie złościć:) -wyrównam! Kinguś,są jakieś nowe wpłaty? Elmirze trzeba przelać wyrównanie+awansem na żarełko...No i kończy się sucha karma-musimy uzupełnić zapasik... nowych wpłat nie ma.Elmirko zaraz prześlę Ci pieniążki:)
  10. właśnie znowu wyszłyśmy na ulicę na króciutki spacerek, chcę małą oswoić do aut i jest coraz lepiej, zjadła z ręki trochę puszki i suchej karmy - wbrew zaleceniom wet. uczymy się STOP reaguje na rękę hura!!! Ona już wie, że wabi się LUSIA. A teraz wszystkim mówimy dobranoc, bo idzie burza:loveu:
  11. Paju, stosuj się do zaleceń lekarzy i nie forsuj się, oszczędź nas, teraz to już musi być lepiej, trzymaj się, ogromny buziak
  12. Lusia boi się samochodów tzn. jak idziemy chodnikiem to staje, rusza jak przejedzie
  13. my byłyśmy na dłuższym spacerku REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111
  14. a my byłyśmy na dłuższym spacerku i rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!
  15. Witaj Pajuś:multi: Cieszę się,że już jesteś w domku:lol: Teraz odpoczywaj i wracaj szybciutko do zdrowia!
  16. Luśka dała popis z Tofikiem, tak zaczęli biegać, że wet. stwierdziła, że łapka ją wcale nie boli, biega i skacze jak kangur.Kapsel dobrze ją zdefiniował!
  17. Przyciągnęła mnie Lusia,przeczytałam ten wątek i myślę sobie,że historia jak z bajki, ja też mam u siebie na tymczasie Lusię i może ona już niedługo znajdzie swój domek. Wasza Lusieńka jest już szczęśliwa i Pani zresztą też!
  18. [quote name='wasabi81']Ciesze sie, ze sa tak dobre wiadomosci!! :-) Moze faktycznie trzeba poczekac z tym jedzeniem... zglodnieje, to poprosi:-) Teraz Lusia musi tylko znalesc kochajacy DS!![/QUOTE] oj tak wasabi,teraz tylko kochający DS!
  19. jesteśmy po szczepieniu, wet. była pod wielkim wrażeniem przemian Luśki ( oczywiście pozytywnych ), pięknie ją przywitała i odprowadziła do bramki. Z łapką też nie jest źle, ona się podpiera nią. A z jedzeniem mamy jeszcze czekać aż sama poprosi. Ogólnie jest ok!
  20. [quote name='wasabi81']Bardzo dobry pomysl!! Tylko nie wiem dokladnie jak to sie robi... Wydaje mi sie, ze musisz poprosic o to Moda.[/QUOTE] ok,to już piszę:)
  21. Słuchajcie a może damy Lusię na wątek ogólny,tam zagląda więcej osób,może ktoś ją wypatrzy?
  22. łatwo Ci powiedzieć, podstawiam jej miski z wymyślanym jedzonkiem, na spód wkładam kupę mięcha a ona nawet nie powącha, chętnie je kostki
×
×
  • Create New...