-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
też bardzo się cieszę,że wreszcie wyjdzie ze schroniska i już nigdy tam nie wróci:) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
bardzo na Paję liczę1! -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
wróciłam ze schroniska i mam zdjęcia Maila:) [IMG]http://i46.tinypic.com/2j1pp9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/vpw777.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2hh3r53.jpg[/IMG] Mailo jest sam w pięknym boksie:),jest łagodny,ale bardzo nie ufny,chowa się,chciałam go zabrać na spacer,ale nie dał się zabrać.Potrzeba z nim dużo pracy.Jadł mi z ręki i sam podchodził.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Tak wg tego :).[/QUOTE] to przepraszam pomyliłam się,20 dosłane -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Dziękujemy :). Kinga_kinga: Powinno być chyba 565zł.[/QUOTE] [B]zaraz przeleję jeszcze do Paja 20 zł,nie wiem o jaką wpłatę chodzi(565zł) bo nie mam na prawie wszystkich tytułach wpłat na Mailo nicków[/B] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']A ja zaraz jadę do schronu...i zrobię Mailo zdjęcia....:)[/QUOTE] oo super:) -
[quote name='wasabi81']Dobrze Cie rozumie kinga... mysle, ze to nie jest wcale tak latwe zbierac pieniazki na wiecej niz jednego psiaka i nie pomieszac czegos w rozliczeniach. Ciesze sie ze Fifi jest malym bogaczem;-)[/QUOTE] samo prowadzenie nie było aż takim problemem,przy wpłatach na mailo mie miałam nicków i na jakiego psa(imienia),a niektóre okazały się na Fifiego i musiałam się domyślać
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[B]Przelałam na konto Paja 545 zł,bo tyle było wpłat na Mailo[/B] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Księgową Mailo jest teraz paja,więc pieniążki zbiera ona -
[quote name='elmira']No biedna sunia:-( Ale nie widać, żeby cierpiała. No i ma dziewczyna szczęście, że jest w normalnym schronisku, a nie w jakiejś mordowni, gdzie choroba oznacza igłę. W schronisku jest taka starsza sunia, malunia,ma na moje oko,ok. 8lat. Przecudna, delikatna i smutna. Ma siwiejący pyszczek. Pan Marek mówił, że ona została przerzucona przez płot i raczej jest domowa. Widziałam Niebieskooką, Trójłapkę:) Kilka piesków znalazło też domy. Dzięki temu i nowym boksom część bud stoi pusta:)[/QUOTE] a masz zdjęcia psiaków?? Ja dzisiaj rozmawiałam z p.kierownikiem,bo w przyszłym tyg przyjdą dwa worki karmy Brit,uszkodzone,ale zawdze psiaki będą miały co jeść:)