Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. Słuchajcie,a może wykupię taki pakiet ogłoszeń dla Lusi?[url]http://www.dogomania.pl/threads/188902-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-zwierzaki-z-Dobrzynki[/url]
  2. mój Tofik jest dość awanturniczy,więc jeśli chodzi o zabawę z innym,to trzeba mu popaść na humor,tak jak z Lusią:evil_lol: A za Fifulka trzymam kciuki
  3. [quote name='Kapsel']Kinguś, koniecznie musisz jej zrobić i to od razu z wyróżnieniem :p[/QUOTE] Tylko ja nie umiem:( tzw nie umiem z wyróżnieniem
  4. [quote name='Kapsel']Cz ta mała kangurka ma jakieś ogłoszenia, typu allegro? :razz:[/QUOTE] kapselku jeszcze nie ma żadnych..21 będzie szczepiona od wścieklizny,potem będzie umawiana na sterylizację i będziemy ogłaszać;) Ale o allegro myślałam,czy jej nie zrobić..
  5. [quote name='diuna_wro']Czyli na koncie Pauliny są wszystkie pieniądze? W takim razie piesek ma opłacony dt u niej na najbliższy miesiąc także?[/QUOTE] ...Dogo pisałyśmy razem:)
  6. [quote name='diuna_wro']Paja zbiera pieniądze na hotelowanie u siebie ???[/QUOTE] wcześniej zbierałam ja,ale miałam już dwa psy na które zbieram pieniążki i nie dałam już rady.. A dla Paji życzę dużo,dużo zdrowia i szybkiego powroty do nas!
  7. [quote name='jostel5']No właśnie-CO TERAZ?[/QUOTE] właśnie,co teraz z Mailusiem:(
  8. [quote name='jostel5']Kinga,wejdź na wątek Mailo!!!!!Jest źle![/QUOTE] widziałam..
  9. [quote name='Kapsel']Lusia przypomina mi miniaturkę kangurka :megagrin: taka śmiesznotka z niej, ale w dobrym znaczeniu oczywiście :evil_lol:[/QUOTE] dzięki Kapselku za odwiedzinki:) od razu weselej się zrobiło:)
  10. śliczna Zosieńka:)
  11. [quote name='wasabi81']No dobra, juz nie bede was dluzej glodzic;-)[/QUOTE] właśnie wróciliśmy ze spacerku:) Teraz Lusia oczywiście wyleguje się na kanapie,wzięła sobie karmę i położyła się koło niej [IMG]http://i31.tinypic.com/mmtvds.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/511zyq.jpg[/IMG]
  12. [quote name='wasabi81']Uczy sie w ekspresowym tempie, madra z niej dziewczynka:loveu:, no i oczywiscie ma wspaniala nauczycielke:-)[/QUOTE] wasabi już tak nie pochlebiaj,bo i tak nie jemy,to teraz z dumy przestaniemy obie:) [B]Jostel już wysyłam pw[/B]
  13. będzie z niej naprawdę super pies:) Na smyczy cały czas się uczymy,i już nawet ładnie chodzi i po ulicy!
  14. Lusia podczas zabawy z Tofikiem i pierwszy raz wzięła w buzię zabawkę:) [IMG]http://i32.tinypic.com/fm8f9v.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2zsag4g.jpg[/IMG] Tu troszkę niewyraźne,ale trudno,żeby były ładne podczas zabawy:) [IMG]http://i30.tinypic.com/veprmo.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2vsnrrp.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2h67sb7.jpg[/IMG]
  15. zjadła 2 kawałki żółtego sera bo się domagała i nic więcej, teraz znowu śpi
  16. [quote name='jostel5'][/B] Jaki pan,taki kram! :) Widziałam na nk zdjęcia Pańci Lusi -Pańcia też nie wygląda na "żyrtą"...;) No i obie są ŚLICZNE!:)[/QUOTE] dziękujemy:) U nas cały czas pada i jest burza,Lusia oczywiście w domku i tu czuje się najbezpieczniej,mniej się boi:) A jak chce siusiu to stoi przy drzwiach:)
  17. dzisiaj już nie wiedziałam co Lusi dać do jedzenia i dałam jej kocią karmę:) Zjadła garść! Teraz odpoczynek:) Lusia w domu mniej się boi,czuje się bezpieczniej [IMG]http://i32.tinypic.com/2iics5l.jpg[/IMG]
  18. [quote name='wasabi81']Jak tam Lusia?? Byl juz dzisiaj spacerek na smyczy:painting:, czy raczej bez?? :Dog_run:[/QUOTE] spacerek był wczoraj wieczorem i dzisiaj rano,na razie po podwórku..:)chociaż wychodzi też troszkę za bramkę,ale jak zaszczeka pies,albo ktoś idzie to ucieka..
  19. [quote name='elmira']Ja też mam kontakt z osobą, która robi super bannerki. Tez zamówię, oki? Najwyżej będzie ich więcej.[/QUOTE] o fajnie:) ja zamówiłam dwa
  20. [quote name='wasabi81']Ja osobiscie nie umie robic bannerkow, ale mozesz zamowic n.p. tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/143495-Grafika-na-fotoblogi-i-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie/page72[/url] wybierz jakies zdjecie i krociutki tekst;-)[/QUOTE] dziękuje,zaraz zamówię:)
  21. [quote name='jostel5']Kinguś,może by robić Lusi powoli ładne ogłoszenia? To potrwa, A Ty ją w tym czasie nauczysz CZŁOWIEKA. A później weźmiesz się za następnego psiutka i następnego,i następnego...:)[/QUOTE] ogłoszenia jak najbardziej się przydadzą:),a może ktoś umie robić bannerki?
  22. [quote name='elmira']Cześć Dziewczyny, witaj Lusieńku:) Wspaniała zmiana z zalęknionego pieska w kanapowego pieszczocha.[/QUOTE] Lusia bardzo dziękuje za odwiedzinki:)
×
×
  • Create New...