[quote name='Dogo07']Kinga_kinga7, a czy on jest taki jak jamnik czy raczej większy, masywniejszy, taki raczej wyrośnięty jamnik ?
No i pewnie, mu to nowe miejsce nie bardzo odpowiada, skoro tak sobie lubił obserwować na swojej budzie, a teraz na otwartej przestrzeni to jak słońce duże jest, to musi raczej w budzie siedzieć biedak, tam pod drzewami to chociaż cień jakiś miał.[/QUOTE]
Obsetwator jest niski,ale masywny,na wysokość jest troszkę wyższy..będę rozmawiać z p.kierownikiem o przeniesieniu go