Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='magenka1']A czy Lusi w ogóle kładą się uszka? Czy cały czas takie piękne antenki?[/QUOTE] niestety,cały czas radary:evil_lol:
  2. [quote name='Dogo07']Kinga_kinga7, a czy on jest taki jak jamnik czy raczej większy, masywniejszy, taki raczej wyrośnięty jamnik ? No i pewnie, mu to nowe miejsce nie bardzo odpowiada, skoro tak sobie lubił obserwować na swojej budzie, a teraz na otwartej przestrzeni to jak słońce duże jest, to musi raczej w budzie siedzieć biedak, tam pod drzewami to chociaż cień jakiś miał.[/QUOTE] Obsetwator jest niski,ale masywny,na wysokość jest troszkę wyższy..będę rozmawiać z p.kierownikiem o przeniesieniu go
  3. a teraz zdjęcie Panny jak śpi po tych przebiegach:) [IMG]http://i38.tinypic.com/9l8lqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2lclf5.jpg[/IMG]
  4. mogę jej zrobić zdjęcie szwów, bo ja się na tym nie znam. Jostel miała dwie sterylki, gdzie ona jest!Może zobaczy zdjęcie. [IMG]http://i35.tinypic.com/2znvfgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/znacnc.jpg[/IMG]
  5. ona zaczepia Tofika łapką, chyba chciała poszaleć, Elmirko uwierz, biegała jak torpeda i nie słuchała jak krzyczałam do niej
  6. chyba troszkę szew poszedł?, teraz panna śpi
  7. kurcze wypuściłam Luśkę bez smyczy, jak popędziła za Tofikiem ( 2 okrążenia okół domu ), aż się przestraszyłam, że się rozpruje
  8. a dzisiaj nikogo tu jeszcze nie było?:-o
  9. sama nie wiem co mam myśleć o tym telefonie, zobaczymy jutro!
  10. [quote name='jostel5']Kinguś,jeśli Pan się odezwie ,trzeba będzie zrobić bardzo wnikliwą,[B]analityczną wręcz[/B],wizytę przedadopcyjną..Bo Lusia -sama wiesz-musi pójść do domu,w którym będzie jej naprawdę dobrze.A dlaczego będzie dzwonił jutro,skoro już z nim rozmawiałaś?[/QUOTE] nie wiem dlaczego jutro a nie dzisiaj..zapytał,czy piesek nadal jest do adopcji i czy jest w schronisku,wie,że ma problem z tą łapką z ogłoszenia Trzymajcie kciuki jutro:p
  11. Dostałam dzisiaj w sprawie Lusi telefon:) Pan jest z Poznania..ma zadzwonić (mam nadzieje,że się odezwie) jutro
  12. jest przecudny , LION hop na górę po domek
  13. myślę, że dochodzi do siebie tylko jest okropnym śpiochem, nawet w dzień siedziałyśmy na podwórku to też leniuch kładł się i spał:evil_lol:
  14. witaj! oczywiście, przecież to chodzące złoto i tak jest !!!!!!!!!!!!!!!
  15. już jesteśmy po spacerku, ale jeszcze wyjdziemy później, bo Luśka to śpioch wstaje 8-9.00, ale też jesteśmy nocne mary:eviltong:
  16. to mu " pańcia " coś podpadła?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. :evil_lol:słuchajcie jak chce smaczka to siada i podaje to chorą łapkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. chodzące złoto chyba by pobrykało z Tofciem, zaczyna za nim biegać, ale ja prowadzam ją na smyczy bo się boję
  19. [quote name='ana666']załoze wątek na miau jak tylko będe miec chwile. Dziś sie bawił z inna kotką, az trudno uwierzyć ze nic nie widzi :( jak zamiatałam z poczatku nasłuchiwał a potem zaczał łapka trącić miotełkę do zabawy...jest przekochany[/QUOTE] a jest jakaś szansa,że będzie widział?
×
×
  • Create New...