Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. a co u nas tak cicho, my już po robocie! Luśka pobiegała sobie a teraz śpi w fotelu.Ona bardzo mało je!, dzisiaj jeszcze nie jadła, nawet polędwicy nie chciała.Wydaje mi się, że ona jadała raz dziennie.Wczoraj jak zjadła karmy suchej to wieczorem kurczaka nie chciała nawet z ręki! zjadła tylko pół udka, ale po kość przyszła i chrupała.
  2. fajnie, że u Was wszystko ok! trzymajcie się cieplutko;)
  3. może Jostel chcesz odmiany? to polecam Lusię, chociaż ona reaguje, że nie wolno, ale to zazwyczaj jest po fakcie! a nie będziemy jej na podwórku tak pilnowały;)
  4. Witamy ! i co nikt nas nie odwiedził? my po spacerku, dzisiaj znowu prace na działce ale nie po Lusi!. Wieczorem strasznie wiało, padało i błyskało kwiaty padły, zwykłe porządki.
  5. [B]Wasabi[/B] dziękuje za ogłoszenia!! i za piękne bannerki:loveu:
  6. mama wie, że pies też musi coś robić, więc chodzimy i zagrzebujemy po niej:evil_lol:
  7. zjadła samego kurczaka, trochę karmy suchej, dzisiaj biegała wieczorem z Tofikiem potem rozgrzebała znowu dołki:evil_lol:
  8. tak Wasabi, szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia tym norom, pracowała bardzo gorliwie;)
  9. dzisiaj dopiero zobaczyliśmy, że dziewczynka wcale się nie nudziła, znowu rozkopała całe podwórko, teraz przypieka, ale po południu do roboty zawalać doły! Jak ktoś chce koparkę to wypożyczę Lusię z Tofikiem. Oni dadzą radę oboje:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. witamy, po przerwie wszystko już w normie, noce odespane, poprawiny zaliczone i Lusia dopilnowana.
  11. teraz biega po podwórku, bo nie ma chętnego na spacer, wszyscy są padnięci ale nikt nie ma kaca!
  12. nie ona nie gryzie! tylko wyrywa się jak jest polewana i spłukiwana wodą - rybiara:evil_lol:
  13. zrobiłyśmy kąpiel obowiązkowo to zapach ryby, znowu awantura
  14. nie po sąsiedzku nie wyjdzie, bo każdy ma pieska. Sąsiad mówił, że ona jest bardzo głośna tzn. szczeka donośniej niż Tofik, czyli stróż z niej może być
  15. Witajcie!! Wczoraj mieliśmy wesele,wróciliśmy o 3:00:lol: Lusia została z Toficzkiem,była bardzo grzeczna,a jak się cieszyła jak wróciłam;) Musimy ją znowu wykąpać,bo tarzała się w rybie(mój tato jak wróci z ryb,to skrobie je pod tują) a Lusia skorzystała,że nikt jej nie pilnuje i..
  16. [quote name='wasabi81']Hej Kinga, podawac do ogloszen numery kontaktowe z pierwszego postu? (t.zn. twoj i do schroniska?) Wiadomo czy Obis jest po kastracji?? Nadal wykozystywac tekst z pierwszej strony, czy mamy jakies nowe info o nim (Obserwatorku)? Calusy dla Ciebie Obisiu!!:loveu:[/QUOTE] kontakt do mnie i do kierownika,tekst z pierwszego postu,nie mam nowych zdjęć i nic nie wiem o nim..
  17. dla pocieszenia u nas też! trzymajcie się, dobrze, że u Was jest ok!;)
  18. dobra, my kończymy ostatnie przygotowania do wesela i pa, bo jutro noc zarwana;)
  19. dzisiaj przyszły do nas 3 sąsiadki, a ja chwaliłam się jak pięknie wykonuje komendy siad i daj łapę.One były zaskoczone, że jeszcze troszkę jest płochliwa ( ale tylko w stosunku do obcych) , że jest taka pojęta dziewczyna.Chociaż na żadną nie zaszczekała, nawet podchodziła i wąchała.Ale spacery są super, nawet jak pies szczeka a powiem nie wolno! przechodzi i nie zwraca uwagi, na rowerzystów też:multi::lol:
  20. przebiegi Luśki [IMG]http://i36.tinypic.com/n62jy0.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/dma4n5.jpg[/IMG]
  21. Luśka dzisiaj poszalała na podwórku, biegała jak opętana, później spała, nawet nie reagowała jak się ubierałam, zawsze się cieszyła i wychodziła żeby założyć jej smycz, troszkę zjadła kolacji ale za t więcej piła.Później wstawię zdjęcia z tego brykania:lol:
  22. [quote name='nika28']Czy znacie jakiegoś sensownego weterynarza w Białej Podlaskiej który mógłby dosyć tanio wysterylizować kilka kocic ? Ostatnio sterylizowałam tam u takiego weta który wziął kocura za kotkę i rozciął mu brzuch :roll: Jadę tam za 2 tyg. i mam do wysterylizowania kilka bezdomnych kotów ze wsi...[/QUOTE] z tego co wiem,to dr Iwanicki z Białej kiedyś zajmował się zwierzętami schroniskowymi,w tym roku osobiście chciałam zasponsorować sterylkę Bernardynce i dr określił zabieg na kwotę 150 zł,nie znam go osobiście,ale kierownik ze schronu z Białej był bardzo zadowolony z jego współpracy:)
  23. Lusieńka jest już po kąpieli, troszkę się awanturowała, ale jak zobaczyła co ją może ominąć, stała w miejscu, gorzej była z pukaniem!!:shake:, teraz się strząchnęła i śpi, później kolacja i spacer:razz:
  24. :evil_lol:to nie psie wesele!, Lusia potrzebuje troszkę swobody, po tej sterylce jej się to należy;)
×
×
  • Create New...