Jestem po rozmowie z p.prezes schroniska,2 października Lady jest umówiona na zabieg usunięcia guza, w schronisku jest izolatka,w której Lady może przebywać po zabiegu.Jeśli są osoby chętne pomóc psinie,to każda pomoc jest mile widziana.Jeśli będę znała szczegóły,to na bieżąco będę pisać