Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='elmira']Kochane, nie dawajcie psu kociej karmy. Podobno nie jest dobra dla psów, choć im smakuje.[/QUOTE] tak myślisz Elmirko?
  2. [quote name='kasiacz']Hmmm, czyli muszę sie zaopatrzyć w większą ilośc kociej suchej i mokrej karmy??[/QUOTE] myślę,że tak:evil_lol::evil_lol: Lusia może bardziej woli kocią,bo ma ona więcej białka:roll:?
  3. [quote name='kasiacz']to super,że już nie trzeba jej wkłądac jedzenia do pyszczka:)Paulina, a suchą karmę Lusia zna?lubi ja?a mokrą?czy na razie tylko zupa i surowe mięsko?[/QUOTE] karmę suchą je (dla kotów:evil_lol:),mokrą też,ale małe kawałki muszą być..zupę dopiero uczy się jeść:lol:
  4. Fajnie,że była sesja! jestem bardzo ciekawa jak wyszły zdjęcia-ale na pewno PIĘKNIE:)
  5. nie ma za co zalerek! Cel jest przecież jeden:)
  6. [quote name='kasiacz']Cześć Paulina!Lusia zaczęła wiecej jesc czy nadal sie odchudza?:)[/QUOTE] Witaj:) chętnie je wątróbkę i serduszka,wczoraj zjadła b.ładnie zupę z ryżem,ale była siostra ze spanielką,i Lusia jadła ze złości,Klara zresztą też,opędzlowały dwie miski zupy:loveu:
  7. [quote name='wasabi81']Ja rowniez czekam na wspaniale fotki!!:-)[/QUOTE] ja też czekam!
  8. Lusia na dworku:) [IMG]http://i54.tinypic.com/femjif.jpg[/IMG]
  9. filmik Lusi:loveu: [url]http://www.youtube.com/watch?v=8U0DVu6EZbs[/url]
  10. [quote name='wasabi81']Ciekawe czy Lusia sie wyspala;-)[/QUOTE] wyspała się,była na długim spacerku,zjadła,pobawiła się i odpoczywa:lol:
  11. [QUOTE]Jutro jak wiekszosc z was pewnie juz wie od 11.20-14.. bede na rynku,biore udział w happeningu pt.,,zerwijmy łancuchy,,[/QUOTE] świetnie:multi:
  12. [quote name='jostel5']Ty też się wyśpij! :) Miłych snów![/QUOTE] dobrze..i wzajemnie:)
  13. [quote name='jostel5']Wczoraj było hałaśliwie ;) Dzisiaj Lusia musi odpocząć! :)[/QUOTE] no było;) Lusia już chrapie
  14. Dostałam wpłaty na Fifka od: Jostel-20 zł Kamila P.-20 zł Dorota Ł.-10 zł
  15. p.prezes mówiła,że po zabiegu byłaby w izolatce..
  16. nic nie wiadomo do 2 października:roll:
  17. nie znam jeszcze kosztów zabiegu, bo prawdopodobnie będzie robiony u wet. w Białej Podl.(u doktora, który na pewno zrobi zabieg po kosztach) za który trzeba będzie zapłacić ile nie wiem... Myślę, że na dzisiaj najbardziej przydałaby się pomoc finansowa
  18. Jestem po rozmowie z p.prezes schroniska,2 października Lady jest umówiona na zabieg usunięcia guza, w schronisku jest izolatka,w której Lady może przebywać po zabiegu.Jeśli są osoby chętne pomóc psinie,to każda pomoc jest mile widziana.Jeśli będę znała szczegóły,to na bieżąco będę pisać
  19. ja to nie potrafię..a nie może być z pierwszego postu?
×
×
  • Create New...