[quote name='elmira']Kurcze, kiszka. Ja na punkcie rudych psów jestem zboczona. Szkoda mi tego rudzielca.[/QUOTE]
to specjalnie dla Ciebie jeszcze jedno zdjęcie rudzielca:)
[IMG]http://i51.tinypic.com/25zi8uh.jpg[/IMG]
[quote name='jostel5']Jeśli trzyma ją w górze i w ogóle na niej nie staje,to pewnie jest złamana...:([/QUOTE]
tak Jostel,trzyma ją w górze i nie staje na nią:(
i jeszcze takie:)
Wilczek-psiak ma 10 miesięcy(pies),odłowiony został 24września na ul. Kosynierów przy ogródkach działkowych, gdzie od kilku dni błąkał się
[IMG]http://i52.tinypic.com/xgbeax.jpg[/IMG]
Norka-sunia ma 10 miesięcy,została porzucona i czeka na dobry dom
[IMG]http://i56.tinypic.com/iz5ilf.jpg[/IMG]
[QUOTE]Kinia, a temu rudemu bezdomniaczkowi, to pewnie Ty założyłaś obróżkę, co? :) Śliczny psiak.[/QUOTE]
tak:) Psiaczek jest kochany,tylko ma coś z tylną nóżką,nie chodzi na niej..:(
cześć wszystkim!! Lusia zjadła całą miseczkę wątróbki i troszkę suchej karmy,pobiegała z Tofikiem..wstawiam zdjęcia:loveu:
[IMG]http://i53.tinypic.com/2q23hj9.jpg[/IMG]
[IMG]http://i54.tinypic.com/30kdlkx.jpg[/IMG]
[quote name='Dogo07']Faktycznie zdjęcia cudne :lol:.
A co to za piesek:
[url]http://lh4.ggpht.com/_fWRdp18L2oY/TJpQsKGhfPI/AAAAAAAAAvM/2xmhZH_GNNg/IMG_9104_resize.jpg[/url] ?[/QUOTE]
to jeśli się nie mylę jest Bursztynka:)
[quote name='kasiacz']Lusia wygląda na baaaardzo zadowoloną:)świetne fotki, zresztą w taką pogodę chyba kazdemu się gęba śmieje;););)[/QUOTE]
bo jest bardzo zadowolona,mimo,że jest przyczepiona i nie pobiega z Tofikiem,nie pogania Jeżynki.:)
[quote name='bico']Mam nadzieję, że podczas foto-sesji pokazałyście Obisia Muzzemy i będzie tu można zobaczyć jego fajne foty do ogłoszeń:happy1:[/QUOTE]
oto nasz piękny Obiś:loveu:
[IMG]http://i54.tinypic.com/25jf2xl.jpg[/IMG]
[IMG]http://i53.tinypic.com/2mg6o12.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/35iqj53.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/jkhykh.jpg[/IMG]