[B]Uwaga!![/B] Wszyscy,którzy czytają watek Lusi proszę,żeby usiedli.[B]Od października Lusia jest LUBELANKĄ[/B]. Będzie mieszkała w bloku na CZECHOWIE.Pani Kasia jutro się zarejestruje na dogomanii i włączy się na wątek, a od października myślę, że dalej poprowadzi wątek Lusi i będzie nas dalej informowała o jej zachowaniach. Wielkie dzięki dla Pani Kasi, że daje Luśce taką szansę. Jest bardzo ciepłą osobą i bardzo kocha zwierzęta, a Lusia przecież szukała takiego domu!!!!:loveu::multi: