Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. właśnie dzwoniła siostra,że Kama(sunia adoptowana ze schr.z BP), miała robione badania i wyszło - babeszjoza, ale prof. Wrona z ul. Głębokiej stwierdził, że jest to początek choroby, dostała serię zastrzyków teraz, jutro znowu i czekamy..:(
  2. [QUOTE]Kinga, dzisiejsze fotki sa super!!!:loveu: Skad ja znam ta zabaweczke??;-)[/QUOTE] Niedługo zobaczysz strzępy tej zabaweczki,uwielbia ją szarpać:)
  3. do kociaków nikt nie zagląda..:( o ja chociaż podniosę
  4. spacerek był o 7:30 zrobiła siku.pięknie zjadła śniadanie! Później wstawię zdjęcia jak się bawi:) [IMG]http://i51.tinypic.com/2ho8uo2.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/r1el8y.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/1zx1wqr.jpg[/IMG]
  5. teraz siedzi obok mnie na krześle i chy..ba czyta wątek o sobie!
  6. Lusia już po spacerze,załatwiła wszystkie potrzeby..:) troszkę zjadła i myśli o zabawie
  7. Lusia zjadła na kolację serduszka i zaraz na spacerek idziemy..
  8. dzisiaj otrzymałyśmy zaproszenie od p.Kasi,chce żebyśmy zobaczyły jakie warunki może zaoferować(wizyta przedadopcyjna) i chciałaby,żeby Lusia też obwąchała swój przyszły domek.Oczywiście zaproszenie przyjęte:)
  9. [QUOTE]ana666;15365946]kociaczek wczoraj pojechał do Dt :) w weekend postaram sie go odwiedzic i obfocic[/QUOTE]To super!:)
  10. [quote name='anetek100']i ja jestem ale super wieści:):):):):):)allegro zatem moge juz usunąć[/QUOTE] tak Anetko,można już usunąć!
  11. [quote name='jostel5']Aha! :) Kliknęłaś sobie "More" w "buźkach"...:PROXY5: Inteligentnam!:laugh2_2::evil_lol:[/QUOTE] też doszłam do tego:D
  12. Lusia już po spacerku,zrobiła tylko sikutka Elmirko! i pięknie zjadła serduszka na kolację:)
  13. [QUOTE].Jak juz pisałam jutro mam zabieg na ucho...[/QUOTE] trzymamy kciuki;)
  14. [quote name='wasabi81']Jednak mialas racje kinga... strona 101 jest ta szczesliwa dla Lusi!! :laola:[/QUOTE] a widzisz..:loveu:
  15. Ja się bardzo cieszę,że Lusia dostała [B]taką szansę i wierzę,że DOBRY DOM[/B]:multi:
  16. [quote name='zalerek']Powinien być ale na dzień dzisiejszy jest bardzo chory i nie wiem czy wyzdrowieje do 20 (a i tak jezdzi po jedzonko dla zwierzaków i do schroniska) ... Trzeba mu życzyć dużo dużo zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia ...[/QUOTE] P.Marku to życzę szybkiego powrotu do zdrowia:)
  17. jaki piękny ten Misio..pomóc finansowo na razie nie mogę,ale podnoszę!
  18. [quote name='elmira']Ahahah u Lusi tez kupowo;) :)[/QUOTE] nie Elmirko, to nie jest biegunka, ona wczoraj dużo zjadła!!!!
  19. [B]Uwaga!![/B] Wszyscy,którzy czytają watek Lusi proszę,żeby usiedli.[B]Od października Lusia jest LUBELANKĄ[/B]. Będzie mieszkała w bloku na CZECHOWIE.Pani Kasia jutro się zarejestruje na dogomanii i włączy się na wątek, a od października myślę, że dalej poprowadzi wątek Lusi i będzie nas dalej informowała o jej zachowaniach. Wielkie dzięki dla Pani Kasi, że daje Luśce taką szansę. Jest bardzo ciepłą osobą i bardzo kocha zwierzęta, a Lusia przecież szukała takiego domu!!!!:loveu::multi:
  20. 17:41 poszłam z lusią na krótki spacerek i zrobiła siusiu i [B]trzeci raz boba[/B]!!
×
×
  • Create New...