Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='kasiacz']witam Dziewczyny!też dzis późno wstałam:)do której Lusia pozwoliła Ci pospać?[/QUOTE] do 9:30:),ale jeśli dużo nie pije,to nie trzeba się tak zrywać rano;)
  2. [quote name='kasiacz']ojej, oddać Drakulę do schroniska?nigdy w życiu!!!ona tak samo jak Lusia-rozkręca się dzień po dniu,powoli,i czekam,kiedy da się pogłaskać-teraz jej ulubionym zajęciem już nie jest siedzenie pod szafą, ale obserwowanie mnie;)lezy w progu i zielonego, błyszczącego oka ze mnie nie spuszcza:) no i jeszcze kocha siedzieć w oknie i oglądać świat:)[/QUOTE] Piękna jest Drakusia:loveu: A my dopiero po spacerku,ja trochę przyspałam,ale Lusia też;)
  3. dobrze,ja już się żegnam,bo rano muszę iść z Lusią na spacerek..Miłej nocy!!!!!!!!!!
  4. [quote name='kasiacz']oj,domyslam się,jak ciężko Wam było...ale bedziemy w kontakcie telefonicznym się wspierać i pomagać!a cierpliwa i wytrzymała jestem-i miłości też w sobie trochę noszę...i przestrzeni zyciowej też będzie dużo![/QUOTE] jesteś bardzo cierpliwa i masz dużo miłości,chociażby to Drakusi,która jest po takiej "traumie"Ty dałaś jej dom,miłość i kiedyś na pewno będzie za to bardzo wdzięczna:) bo inny już dawno oddałby ją do schroniska:( zresztą sama wiesz jacy są ludzie...
  5. [quote name='kasiacz']właśnie myslę, jak trzeba złagodzić ten najgorszy, emocjonalny stan tuż po przeprowadzce do mnie...ale nic do łba nie przychodzi...[/QUOTE] początki są zawsze trudne..jak sobie przypomnę co mieliśmy z Lusią po przyjeździe:shake: trzeba mieć dużo cierpliwości,dać psu czas,a przede wszystkim duużo miłości,którą TY na pewno dasz:loveu:
  6. [quote name='kasiacz']cześć Jostel!mam nadzieję,że Lusia i ja przezyjemy ten najgorszy okres, kiedy będzie bez Pauliny i Jej Mamy,że dostosujemy się do siebie i po prostu damy sobie czas...chociaż boję się, nie ukrywam!a kanapowcem jest urodzonym i fotel po Tigerku tez zaanektowała!będzie dobrze,czuję w kościach:)[/QUOTE] Cześć Kasiu!! Na początku na pewno będzie trochę ciężko,ale później będzie DOBRZE:loveu: Lusia będzie miała u Ciebie wspaniale,duże mieszkanie,jest gdzie spacerować..
  7. [quote name='jostel5']LucySxy-jak znalazłaś Lady?:) Wiem jestem ciekawska,ale to nie wynika ze złej woli.Wzrusza mnie to,że mała zainteresowała sobą tyle wrażliwych osób.:) ja zaprosiłam LucySxy na wątek Lady:)
  8. [quote name='jostel5']Serce Ci krwawi,prawda? Mnie też...:( ...i co teraz? Może rzeczywiście załóż mu wątek...[/QUOTE] bardzo..taki deszczyk padał,a bidulek nie wiadomo gdzie się podziewał:placz: Dostał ode mnie na imię Maks;)
  9. [quote name='Malwi']cioteczki - to jest ta sama sunia co na poprzedniej stronie ;) - ma charakterystyczna kreseczkę między oczami ;))[/QUOTE] aha;) to pomyłka??
  10. [quote name='jostel5']A jak się czuje Rudzielec? Staje na łapkę?[/QUOTE] jak idzie,to łapka jest cały czas w górze,a jak stoi i daje mu jeść,to delikatnie opiera się na niej..tak bardzo chciałby do mnie wejść:(
  11. [quote name='jostel5']To już druga???? O dwulatce napisałam wczoraj,dałam ją na benki...Skąd to zdjęcie? Na stronie schronu nie widzę...:( Edit.Eeee...to chyba ta sama sunia...[/QUOTE] ta którą dałaś wczoraj jest w "kwarantannie" a ta "psy do adopcji" to ja już nie wiem:shake:
  12. mamy kolejną Benię:( ma 4 lata [IMG]http://i55.tinypic.com/1pe04z.jpg[/IMG]
  13. U nas dzisiaj deszczowo..byłam z Lusią na spacerku,ale zamiast zrobić sikuta,to bawiła się z Rudzielcem:)
  14. [quote name='elmira']Fajne psiaki. :) Miłego dnia.[/QUOTE] Wzajemnie:)
  15. Witamy:) Lusia zjadła ładnie śniadanko i jest na dworku..
  16. Lusia poznała siostrzenicę szwagra:) [IMG]http://i56.tinypic.com/54bq8o.jpg[/IMG] cały nasz dobytek:) [IMG]http://i55.tinypic.com/deoen6.jpg[/IMG] Lusia z Kamcią(już zdrową!) [IMG]http://i52.tinypic.com/24dgfux.jpg[/IMG]
  17. [quote name='jostel5']A jak się udała wycieczka? Lusi się podobało?[/QUOTE] bardzo Jostel podobała jej się wycieczka:) bo świetnie wybawiła się z siostrami!! Zaraz wstawię zdjęcia
  18. [quote name='Ewixon']Jesteś cudowna, że nie przechodzisz obojętnie obok potrzebującego zwierzaczka - tylko od razu pomagasz i niejednorazowo ale poświęcasz codziennie czas i pieniądze w ratowaniu kolejnego nieszczęśnika! Paulinko jak go oswoisz to trzeba może do weterynarza albo do niego poprosić veta a my wspólnie finansowo pomożemy... chociaż Ty nigdy nie oczekujesz pomocy finansowej a z Rodziną dzielnie finansujesz Lusię i Obiego i in... oraz szukajmy wspólnie DS dla niego - oby zdążyć przed zimą :( - może wątek...?[/QUOTE] pomyślę nad tym,na razie jest jeszcze nieufny,ale do mnie już zaczyna podchodzić i się przytulać:) Dlatego założyłam mu obróżkę,bo chciała zrobić to sąsiadka,ale nie podchodzi do niej
  19. Dzisiaj odezwiemy się późnym wieczorkiem,bo jedziemy do Lublina-[B]wszyscy!!!![/B]
  20. Lusia była dzisiaj na pierwszym spacerku o 9:30! Zrobiła boba i sikuta:)
×
×
  • Create New...