-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='kasiacz']ojej, oddać Drakulę do schroniska?nigdy w życiu!!!ona tak samo jak Lusia-rozkręca się dzień po dniu,powoli,i czekam,kiedy da się pogłaskać-teraz jej ulubionym zajęciem już nie jest siedzenie pod szafą, ale obserwowanie mnie;)lezy w progu i zielonego, błyszczącego oka ze mnie nie spuszcza:) no i jeszcze kocha siedzieć w oknie i oglądać świat:)[/QUOTE] Piękna jest Drakusia:loveu: A my dopiero po spacerku,ja trochę przyspałam,ale Lusia też;)
-
[quote name='kasiacz']oj,domyslam się,jak ciężko Wam było...ale bedziemy w kontakcie telefonicznym się wspierać i pomagać!a cierpliwa i wytrzymała jestem-i miłości też w sobie trochę noszę...i przestrzeni zyciowej też będzie dużo![/QUOTE] jesteś bardzo cierpliwa i masz dużo miłości,chociażby to Drakusi,która jest po takiej "traumie"Ty dałaś jej dom,miłość i kiedyś na pewno będzie za to bardzo wdzięczna:) bo inny już dawno oddałby ją do schroniska:( zresztą sama wiesz jacy są ludzie...
-
[quote name='kasiacz']właśnie myslę, jak trzeba złagodzić ten najgorszy, emocjonalny stan tuż po przeprowadzce do mnie...ale nic do łba nie przychodzi...[/QUOTE] początki są zawsze trudne..jak sobie przypomnę co mieliśmy z Lusią po przyjeździe:shake: trzeba mieć dużo cierpliwości,dać psu czas,a przede wszystkim duużo miłości,którą TY na pewno dasz:loveu:
-
Gdańsk, 2010-09-24 przybłąkał się mały piesek. Ma dom.
kinga_kinga7 replied to andrzej30's topic in Już w nowym domu
też się bardzo ciesze:loveu: -
[quote name='kasiacz']cześć Jostel!mam nadzieję,że Lusia i ja przezyjemy ten najgorszy okres, kiedy będzie bez Pauliny i Jej Mamy,że dostosujemy się do siebie i po prostu damy sobie czas...chociaż boję się, nie ukrywam!a kanapowcem jest urodzonym i fotel po Tigerku tez zaanektowała!będzie dobrze,czuję w kościach:)[/QUOTE] Cześć Kasiu!! Na początku na pewno będzie trochę ciężko,ale później będzie DOBRZE:loveu: Lusia będzie miała u Ciebie wspaniale,duże mieszkanie,jest gdzie spacerować..
-
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='jostel5']LucySxy-jak znalazłaś Lady?:) Wiem jestem ciekawska,ale to nie wynika ze złej woli.Wzrusza mnie to,że mała zainteresowała sobą tyle wrażliwych osób.:) ja zaprosiłam LucySxy na wątek Lady:) -
[quote name='Ewixon']Jesteś cudowna, że nie przechodzisz obojętnie obok potrzebującego zwierzaczka - tylko od razu pomagasz i niejednorazowo ale poświęcasz codziennie czas i pieniądze w ratowaniu kolejnego nieszczęśnika! Paulinko jak go oswoisz to trzeba może do weterynarza albo do niego poprosić veta a my wspólnie finansowo pomożemy... chociaż Ty nigdy nie oczekujesz pomocy finansowej a z Rodziną dzielnie finansujesz Lusię i Obiego i in... oraz szukajmy wspólnie DS dla niego - oby zdążyć przed zimą :( - może wątek...?[/QUOTE] pomyślę nad tym,na razie jest jeszcze nieufny,ale do mnie już zaczyna podchodzić i się przytulać:) Dlatego założyłam mu obróżkę,bo chciała zrobić to sąsiadka,ale nie podchodzi do niej
-
Gdańsk, 2010-09-24 przybłąkał się mały piesek. Ma dom.
kinga_kinga7 replied to andrzej30's topic in Już w nowym domu
podnoszę,ma ogłoszenia?