-
Posts
2104 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga-33-76
-
Oddam albo WYRZUCĘ. Może jednak chce ktoś takiego psa? Ma dom.
Aga-33-76 replied to tripti's topic in Już w nowym domu
W górę Sonia! -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Aga-33-76 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenko, już dawno powinnaś tulić się do swojego człowieka ... -
Shilka - Kochana Sunia zabrana z pola już w NOWYM DOMU !!!
Aga-33-76 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']ludzie nie mają sreca:( Aga jak tam Lapi????:)[/QUOTE] a tu są zamieszczone dzisiejsze fotki synka Shilki - Lapiego ;) : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179537-Azyl-w-Klembowie-WAE-tek-szczeniakA-w-Potrzebne-ogloszenia/page12[/URL] -
Azyl w Klembowie. Wątek szczeniaków. Potrzebne ogloszenia...
Aga-33-76 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=Calibri]Patrzcie ciotki jaki duzi chłopcik jeśtem ;)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Calibri][IMG]http://images35.fotosik.pl/125/0046fa4662fd34acmed.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri][IMG]http://images47.fotosik.pl/270/5d39925700be1a3amed.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri][IMG]http://images35.fotosik.pl/125/bd203b089a0f8c45med.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri][IMG]http://images39.fotosik.pl/266/82acf126635f66bdmed.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri][IMG]http://images41.fotosik.pl/266/7bc812b569db1263med.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri][IMG]http://images40.fotosik.pl/266/7c1c3c840b1af456med.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri][IMG]http://images36.fotosik.pl/157/1e98c0e6f45dcb54med.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri][IMG]http://images39.fotosik.pl/266/7c6f44d379cc1d16med.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri][IMG]http://images41.fotosik.pl/266/8ca3b4f8269c036dmed.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Calibri][IMG]http://images42.fotosik.pl/182/beaaa69e866aab4cmed.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] -
Azyl w Klembowie. Wątek szczeniaków. Potrzebne ogloszenia...
Aga-33-76 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Lapik już zaszczepiony. Niestety kąpiele w Nizoralu nie pomogły. Wczoraj chłopak dostał Advocata a od poniedziałku zaczynamy kurację Lamisilem i Keflexem (przeciw grzybom). Zacznę powolutku ogłaszać chłopaka; zanim znajdzie się dom skończymy leczenie. -
Shilka - Kochana Sunia zabrana z pola już w NOWYM DOMU !!!
Aga-33-76 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
aż żal pomyśleć, że taka fajnia sunia miała ciężkie życie, pewnie dlatego że była szczenna trafiła na ulicę a wystarczyło ją tylko wysterylizować :-(:shake: -
[quote name='Madallena']Przepraszam, niedawno wrocilam z pracy ;/ Racja. Dostalam smsa. Zapomnialam Ci wyslac dane :( sory, moja wina. dane sa tu: Fundacja Azylu pod Psim Aniolem Rachunek bankowy: [B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B] Siedziba: [B]ul. Kosodrzewiny 7/9, 04-979 Warszawa[/B] [B]Zapomnialam ksiazeczke[/B]. Nie wiem czy faktura bedzie do piatku. Fundacja dostaje zazwyczaj faktury pod koniec miesiaca. Ale postaram sie chociaz o jej skan. (Ada, sory za zamieszanie ale mam za duzo spraw ostatnimi czasy, wiec z gory wielkie sory za moje roztrzepanie) Bylam niedawno u Skipersona. Jaki on jest biedny :( w tym okropnym kolnierzu wyglada jak 7 nieszczzesc :( Jest smutny i prosi o zdjecie abazury, po to tylko, zeby choc na chwilunie mogl sobie polizac to, czego juz nie ma :) Ranka ladna, nic sie nie babrze.[/QUOTE] Ciotka uduszę. Nie mogę od przyszłych właścicieli żądać zwrotu kasy za kastrację bez faktury i formalnego wpisu w książeczce :shake: (ale mam nadzieję, że książeczkę z Klembowa zabrałaś, tylko zapomniałaś ją zabrać na kastrację ? i będzie ona wraz ze Skiperem do zabrania na piątek ?)
-
Oddam albo WYRZUCĘ. Może jednak chce ktoś takiego psa? Ma dom.
Aga-33-76 replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że tym razem się uda ! -
Tunieczko słodkich psich snów :loveu:
-
Tunieczko slodkich psich snów
-
Dobrej nocki Czarusiu
-
W górę Rusałeczko!
-
Azyl w Klembowie. Wątek szczeniaków. Potrzebne ogloszenia...
Aga-33-76 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Oj doskonale wiem, tylko serce co innego podpowiada niż rozum nakazuje ... Im szybciej idealny (bo tylko do takiego malucha oddamy) dom się znajdzie tym dla Lapiego lepiej (na razie to jest nasz cień). -
Oddam albo WYRZUCĘ. Może jednak chce ktoś takiego psa? Ma dom.
Aga-33-76 replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Sonia, co Ty tu jeszcze robisz dziewczyno :shake: W górę!!!!!!! -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Aga-33-76 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Dobrej nocki chłopaki! -
Azyl w Klembowie. Wątek szczeniaków. Potrzebne ogloszenia...
Aga-33-76 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Dylemat sercowo-moralny, a stało się to czego się obawiałam: wszyscy (no może za wyjątkiem Nike'a) pokochaliśmy Lapiszona ... -
[quote name='Madallena']Jutro dowiem sie o koszta. Faktura bedzie wystawiona na Fundacje Azylu pod Psim Aniolem bo to ich znizki i dzieki temu dzisiaj wtryniłam go na jutrzejsze cięcie :)[/QUOTE] Wysłałam Ci wczoraj wiadomość (sms) z adresem mailowym na który trzeba wysłać nr konta do zapłaty za kastrację Skipera - nie dostałam nic. Poproszę o skan FV. Oryginał FV pojedzie razem z książeczką zdrowia (mam nadzieję że potwierdzono w niej wykonanie zabiegu) w piątek do Katowic. DT nie odbiera telefonu, w związku z powyższym pytam, czy Skipera będzie można odebrać w piątek w godzinach przedpołudniowych? Tu liczę na pomoc Kago. Umowa adopcyjna w dwóch egzemplarzach zostanie przesłana pocztą, bezpośrednio do przyszłych właścicieli (niestety nie mam możliwości przekazania umów w miejsce odbioru Skipera); poproszę osobę transportującą o sprawdzenie danych zawartych w umowie z dokumentem tożsamości.
-
Azyl w Klembowie. Wątek szczeniaków. Potrzebne ogloszenia...
Aga-33-76 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogłoszeń gotowy, tylko ja nie mogę z miejsca ruszyć, mamy ogromny dylemat ... Jutro szczepienie ...