Jump to content
Dogomania

Aga-33-76

Members
  • Posts

    2104
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga-33-76

  1. mogę zaoferować jedynie 10 zł m-nie trzymaj się chłopczyku ...
  2. [quote name='Ra_dunia']pięknie dziękujemy w imieniu Nadine :D Aga - rozumiem, że do czerwca wpłacałaś na konto Negrii??[/QUOTE] zgadza się, dopiero za czerwiec zrobiłam przelew na konto Wiosny :(
  3. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. Jak ja się cieszę że Ty chłopczyku w hoteliku jesteś :)
  5. Jesteś taki śliczny, ode mnie na początek 10 zł m-nie. Next - powodzenia na nowej drodze!!!
  6. Lena śliczna dziewczyno, ale Ci dobrze :)
  7. wysłałam pieniązki dla Wegi, w górę Maleńka!!
  8. Czaursiu, teraz to Ty w pieskim raju jesteś !!!
  9. noooo, teraz to ja widzę że chłopcy są szczęśliwi, i to jak !!
  10. za czerwiec deklaracja poszła już na konto Wiosny Nadinko, trzymaj się dziewczynko!
  11. Janeczko, bardzo się cieszę że znalazł Cię fajny dom... ... ze szczęścia skapnęło łez kilka ...
  12. W górę Rusałeczko!!!
  13. Od czerwca mogę zaoferować jedynie 10 zł stałej deklaracji :oops:
  14. To ja dziękuję :) Zmartwiłam się tylko, że może pieniążki nie dotarły.
  15. [quote name='Ra_dunia']Aga - przekaż Negrii, że ma wracać ;) My wyrozumiali jesteśmy, tylko się bardzo martwimy... Załatwi wszystko z Wiosną i będzie po sprawie ;) Teraz kontrola nad dalszymi finansami przejęta, wątek zaktualizowany. Czy ktoś zawiadomił już wszystkich darczyńców o zmianie konta? Wydaje mi się, że wszyscy już wiedzą - prawda?[/QUOTE] Mam z Negri jedynie kontakt mailowy; wiadomość przekazałam.
  16. Fredek, no i coś Ty narobił ??!!
  17. Przepraszam najmocniej, ale chciałam tylko dopytać czy moja wpłata za kwiecień nie dotarła czy gdzieś umknęła w rozliczeniu? :oops: Wysłałam pieniążki dla Chojraka razem z wpłatą na Lennonka.
  18. Kosteczko, niech pokocha Cię człowiek, Twój człowiek, tak na zawsze...
  19. Kinga (Nuka) trzymamy kciuki za nowy dom i za Ciebie ;)
  20. [FONT=Garamond][SIZE=3]Negri napisała do mnie maila, jej sytuacja osobista jest "obrzydliwie ciężka".[/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]Oto fragment wiadomości od Negri: [/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]"Pieniądze dla Nadin, na które z pewnością czeka Wiosna - są u mnie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]Zrobię przelew na jej konto i pełne zestawienie wpłat. Muszę jednak odzyskać możliwość zalogowania się na dogomanii, aby sprawdzić ostatnie rozliczenia. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Garamond][SIZE=3]Na dogo już nie wrócę, bo zawiodłam zaufanie wielu osób".[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Garamond][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]Wszystkie kwestie/zaległości finansowe zostaną załatwione przez Negri w najbliższym czasie za bezpośrednim kontaktem z Wiosną.[/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]Nieuczciwość nie jest w stylu Negri, uwierzcie mi... :([/SIZE][/FONT] [/FONT]
×
×
  • Create New...