-
Posts
2104 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga-33-76
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
Aga-33-76 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
mogę zaoferować jedynie 10 zł m-nie trzymaj się chłopczyku ... -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
Aga-33-76 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']pięknie dziękujemy w imieniu Nadine :D Aga - rozumiem, że do czerwca wpłacałaś na konto Negrii??[/QUOTE] zgadza się, dopiero za czerwiec zrobiłam przelew na konto Wiosny :( -
Azyl w Klembowie. Wątek szczeniaków. Potrzebne ogloszenia...
Aga-33-76 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
Aga-33-76 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Jak ja się cieszę że Ty chłopczyku w hoteliku jesteś :) -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
Aga-33-76 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Jesteś taki śliczny, ode mnie na początek 10 zł m-nie. Next - powodzenia na nowej drodze!!! -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Aga-33-76 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lena śliczna dziewczyno, ale Ci dobrze :) -
Czaursiu, teraz to Ty w pieskim raju jesteś !!!
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Aga-33-76 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
noooo, teraz to ja widzę że chłopcy są szczęśliwi, i to jak !! -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
Aga-33-76 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
za czerwiec deklaracja poszła już na konto Wiosny Nadinko, trzymaj się dziewczynko! -
8 miesięczna Janka już w nowym domu!!!! Trzymaj się mała!!!!
Aga-33-76 replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
Janeczko, bardzo się cieszę że znalazł Cię fajny dom... ... ze szczęścia skapnęło łez kilka ... -
W górę Rusałeczko!!!
-
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
Aga-33-76 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
W górę Marysieńko!!!! -
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
Aga-33-76 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Od czerwca mogę zaoferować jedynie 10 zł stałej deklaracji :oops: -
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
Aga-33-76 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja dziękuję :) Zmartwiłam się tylko, że może pieniążki nie dotarły. -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
Aga-33-76 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Aga - przekaż Negrii, że ma wracać ;) My wyrozumiali jesteśmy, tylko się bardzo martwimy... Załatwi wszystko z Wiosną i będzie po sprawie ;) Teraz kontrola nad dalszymi finansami przejęta, wątek zaktualizowany. Czy ktoś zawiadomił już wszystkich darczyńców o zmianie konta? Wydaje mi się, że wszyscy już wiedzą - prawda?[/QUOTE] Mam z Negri jedynie kontakt mailowy; wiadomość przekazałam. -
Jamnik Fredzio doczekał się :) już w domku:)
Aga-33-76 replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Fredek, no i coś Ty narobił ??!! -
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
Aga-33-76 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam najmocniej, ale chciałam tylko dopytać czy moja wpłata za kwiecień nie dotarła czy gdzieś umknęła w rozliczeniu? :oops: Wysłałam pieniążki dla Chojraka razem z wpłatą na Lennonka. -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Aga-33-76 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kosteczko, niech pokocha Cię człowiek, Twój człowiek, tak na zawsze... -
8 miesięczna Janka już w nowym domu!!!! Trzymaj się mała!!!!
Aga-33-76 replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
Dobrej nocy Janeczko ... -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
Aga-33-76 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[FONT=Garamond][SIZE=3]Negri napisała do mnie maila, jej sytuacja osobista jest "obrzydliwie ciężka".[/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]Oto fragment wiadomości od Negri: [/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]"Pieniądze dla Nadin, na które z pewnością czeka Wiosna - są u mnie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]Zrobię przelew na jej konto i pełne zestawienie wpłat. Muszę jednak odzyskać możliwość zalogowania się na dogomanii, aby sprawdzić ostatnie rozliczenia. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Garamond][SIZE=3]Na dogo już nie wrócę, bo zawiodłam zaufanie wielu osób".[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Garamond][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]Wszystkie kwestie/zaległości finansowe zostaną załatwione przez Negri w najbliższym czasie za bezpośrednim kontaktem z Wiosną.[/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=3]Nieuczciwość nie jest w stylu Negri, uwierzcie mi... :([/SIZE][/FONT] [/FONT]