[quote name='Malgoska']jaki zabieg szykuje się dla Romanka?[/QUOTE]
Niestety narazie żaden:( wczoraj odebrałam wyniki krwi i alat ma wysoki, wetka powiedziała, że żadna narkoza nie wchodzi w grę. Badanie serca i rentgen niczego na szczęście złego nie wykazały. Tylko ta krew. Roman przechodzi na dietę hepatic. Kurczę przecież on i tak jadł suchą karmę pro plana dla dziadziów. Nie krzywdował mimo tego, że jest wszystkożerny. Dostawał troszke twarożku, warzywa, a sporadycznie kiełbaskę ale to tylko jak był w odwiedziny u taty. Być może ma tak jak Teoś, że alat był podniesiony mimo diet i leków, chociaż w październiku robiliśmy i był niższy. W pon lub wtorek Pani wet spróbuje wyczyścić i usunąć ząbki bez narkozy. Trudno jajka zostają. Zobaczymy co dalej. Romiemiu i tak wszystko jedno chrupie karmę tylko trzeszczy, a na spacerach jest szczęśliwy i dyryguje wszystkimi:)