Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. kakadu wysłałam maila z tymi brakującymi:)
  2. [quote name='kakadu']margot dostalam twoje zdjecia i opisy, ale w opisach jest jeszcze mis i aniolek do powieszenia a nie ma zdjec tych przedmiotow; sonia mam zdjecia i opisy, ale zdjecia sa jakies megawielkie i nie moge ich ogarnac, poporsze tza w domu zeby je troche pozmniejszal; bazarek ze zdjeciami margo jest juz zrobiony, ale poczekam z otwarciem na reszte zdjec; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227113-ROBI-SIĘ-superbazar-ze-wszystkim-na-wystraszonego-basterka-do-31-05-g-21-00?p=19099325#post19099325[/URL][/QUOTE] spoko zaraz dosyłam, tez mi się coś nie zgadzało....
  3. [quote name='Gosiapk']już podpisalam :)[/QUOTE] ja również, dziś pikieta, ale będe wtedy u promotorki:( Teoś pozdrawia z poduchy w misie:sleep2:
  4. zaraz wyśle kakadu fotki na maila tylko ogarnę parę watków:)
  5. [quote name='kasiapsiaki']mój staruszek kochany też na łóżko wchodzi sam,ale na schodach na rączkach:) ale mogę go wnosić i znosić żeby tylko żył mi 100lat:)[/QUOTE] ja Teonia wszędzie zaniosę na rękach tylko żeby żył do końca świata i jeden dzień dłużej....:loveu:
  6. oczywiście masz racje, to też wetka powedziała, więc w nocy ma Teoś michę z wodą:)
  7. [quote name='MTD']Założyłam wydarzenie, teraz potrzebuję tam Was :) [URL]https://www.facebook.com/events/409933355696532/[/URL][/QUOTE] udostępnione:)
  8. starowinkę? Teoś śmiga na łóżka i z łóżek jak rakieta:diabloti: tylko na schodach musi na rączki:diabloti: a co do fotek przy kawie to czemu nie:)
  9. ja niestety nie mogę nic zadeklarować, ale jakąś jednorazową moge wpłacić:( a jakby ktoś się podjął bazarku poszukam fancików. Wiele dobrego słyszałam o hoteliku u Emiś, tylko ciężko zmiejscami:( zapytajcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/208485-Hotelik-Raszka-w-Sarnowie-(k-Katowic[/URL])
  10. super fotki:) a jakie dziewczynki szczęśliwe na nich:)
  11. spoko fanty na bazarek trzymam:) mama obiecała, że też coś wynajdzie:)
  12. pewnie, znależć taką cenę a jeszcze jakby miał tam fajnie to by już wogóle.... 30zł za dobę to cena dla ,,normalnych'' tzn chyba jak ktoś jedzie na wczasy i swojego psa zostawia. Często hotelik ma indyw cenę dla bezdomniaków:( tak w granicach 10-12zł zalezy od wielkości psa. Manieczku czochraki ci przesyłam:loveu:
  13. jaki przytulak kochany:loveu: kto da domek Toluniowi???:razz:
  14. zagądam do Romusia:) i zachęcam do odwiedzenia bazarku:) połowa pieniażków będzie dla Romusia, szkoda, że nikt nie zagląda:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226449-Letnie-ciuszki-biżu-i-torebki-na-Szczebrzeszyn-I-Romka-do-30-05?p=19023001#post19023001[/URL]
×
×
  • Create New...