[quote name='kakadu']margot dostalam twoje zdjecia i opisy, ale w opisach jest jeszcze mis i aniolek do powieszenia a nie ma zdjec tych przedmiotow;
sonia mam zdjecia i opisy, ale zdjecia sa jakies megawielkie i nie moge ich ogarnac, poporsze tza w domu zeby je troche pozmniejszal;
bazarek ze zdjeciami margo jest juz zrobiony, ale poczekam z otwarciem na reszte zdjec;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227113-ROBI-SIĘ-superbazar-ze-wszystkim-na-wystraszonego-basterka-do-31-05-g-21-00?p=19099325#post19099325[/URL][/QUOTE]
spoko zaraz dosyłam, tez mi się coś nie zgadzało....