Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. wpłata od krolik2014 i Elf i Mango zaznaczona na pierwszej stronie. Dziękujemy:loveu: a Teoś bo zabiegu i kroplówach bardzo odżył:) ładnie je i już na spacerkach jak inne pieski podchodzą do niego wykazuje zainteresowanie, obwąchuje każdego i daje buzi:) a dawniej to stał bidul i się bał. Wczoraj miał wycieczkę do skawińskiego parku, gdzie jak na porządnisia przystało oznaczał tereny;) i czego nie da się ukryć chciał upolować kaczuchy:). Jak chodzi ze mną to wydaje mi się, że to nie taki maly piesek, ale gdy obserwuje go z kimś toż to przecież maleństwo:loveu:
  2. ja także podczytuje co u Marianka;) zawsze mam sentyment do psich dziaduszków:( opuszczonych......
  3. a tak dla ciekawostki jedna cioteczka mi coś podsunęła:) wpiszcie sobie w google: australijski pies pasterski:) wyglądem i charakterem pasuje do Teosia. Jak Teo siedział z kroplówą to wet, który przyszedł na drugą zmianę zapytał co to za rasa psa??:loveu:czyli nasz kawaler światowy:)
  4. mimo wad to i tak piękny pies:) urocza:loveu:
  5. racja Kasiu:) wszystko w opisie się zgadza, a szczególnie dzieci Teoś uwielbia, zawsze zatrzymuje sie przy nich. Niektórzy pytają czy to kojot, wtedy ja mówię, że prawidziwy:evil_lol:
  6. dziś Teoś wziął ostatnią kroplówkę. Chyba wszystko wraca do normy bo dziś nie mógł usiedzieć przy tych 250ml, ale poszło:) Najwazniejsze, że apetyt wrócił chłopaczkowi. Dziś jest ,,dzień dziecka'' nie zapomniałam o drobiazgu dla dziaduszka i mimo, że to dziadek to musi wszystkie święta nadrobić po kolei:)
  7. trzymaj się Tuptulciu:loveu:. Pozdrawiamy z Teofilkiem:)
  8. ciekawe czy u Świata też oberwanie chmury?? My z Teofilem wracając z kroplówy w 3 min byliśmy przemoczeni na ,,amen''. Buziak Światuniu:buzi:
  9. :) jak się dziś wyrobie wyślę info cioteczkom:) teraz lecę z Teofilem na kroplówę:(
  10. pies może i zdziczały, ale dużo od ludzi zależy:) wiem coś o tym:loveu:
  11. tak trzymaj Światuniu:) dzielny z ciebie kawaler, już niedługo pogrzejesz kościki
  12. Teofilek dostał rano kroplówę:) teraz leży po płynnej ciapce mięsno-warzywnej:) dużo sika ale to normalne po kroplówie. Jutro popołudniu następną butla:) Taki grzeczny i kochaniutki, w nocy spał jak kamień, nawet nie chrapał co ma w zwyczaju:) tylko sprawdzałam czy jest ciepły....:oops: najbardziej się bałam narkozy, bo vetka mi nie mogła zagwarantować, że Teoń się obudzi, chociaż, zawsze mnie zapewnia, że Teo ma serce jak dzwon. Dziś po połowie kroplówy poszliśmy na siku i Teofil wyleciał jak torpeda na łąkę. Ja wam mówię, ile razy lecę z nim, tak śmiga, a jak na ogrodzonym terenie jest spuszczony ze smyczy to go potem zapiąć nie można.
  13. zaglądam do Laleczki:loveu:
  14. [quote name='MTD']paula, ucz się ucz, nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować prawnika ;)[/QUOTE] święte słowa:) pozdrawiam Maniutka:)
  15. podrzucę chłopaczka:)
  16. :( Teoś miał zabieg rano pod narkozą, niestety głupi jaś na niego nie podziałał. Niemogłam usiedzieć, gdyż najbardziej się bałam, że się nie wybudzi a to dziadziuś i wszytsko trzeba brać pod uwagę:(. Usunięto mu 4 zęby:( stan zapalny już objął gardło, widocznie dlatego jak miał przed sobą miski z jedzonkiem to kurczowo przełykał ślinę i się oblizywał, ale nie tknął nic nawet wody. Po usunięciu ząbków, wyczyszczono kamień. Teoś to mała torpeda, obudził się i siedział taki sierotnik z kroplówą. Dostał dwa zastrzyki i jutro rano podjedziemy na następną kroplówkę. Dziś wieczorkiem tylko woda. Grzeczniutki lezy teraz z welflonkiem. Co mocznicy to ani wyniki moczu, ani krwi na to nie wskazują. Mamy wszystko na oku łączenie z wątrobą. Co najważniejsze, że jak narazie z serduszkiem wszystko w porządku:loveu: mizanki i drapaki od królika przekazane:loveu:
×
×
  • Create New...