Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. i ja poszukam dla dziadka:) co na Dolnym Śląsku słychać??:cool1:dziadzio zdrów?? pozdrawiam
  2. Światuńciu kochany zbieraj siły:) w lecie Cię odwiedzę i ponoszę troszeczkę
  3. zaglądam do Światosławapewnie mu cieżko, bo duchota straszna, nie ma czym oddychać, przynajmniej u nas więc u Was pewnie też chmura goni chmurę:-( paczucha wczoraj została wysłana:knuje::)
  4. biedulek:( nie mam jak pomóc, będe zaglądać
  5. w górę Basterku:)
  6. i my się z Teofilem dołączamy i życzymy udanego piłkarskiego, ale spokojnego weekendu:):beerchug:
  7. Teofilek ma się dobrze:) wczoraj był u babci i latał jak rakieta:) po weekendzie pójdziemy do Pani vet, skontrolować wątrobę (po miesięcznej kuracji Epato) i mocz. Teoś dostał tabletkę na robaki bo takowe się pokazały;) Śmiało mogę powiedzieć, że to zupełnie inny pies teraz wszystkim się interesuje;), zagląda, sprawdza i wącha, wcześniej się bał. Jak mi się uda to nakręce filmik, sami zobaczycie, jak Teoś dostojnie i zwinnie potrafi biegać.;)
  8. Boziu kochana.....:( niewiem jak pomóc:(
  9. a Teoś bardzo dziękuje ofiarodawczyni iwlajn, za te magiczne ,,psie dopalacze'' i w ramach podziękowań wysyła i orazdla Świata i ivette3!!
  10. kochany Maniuś na tym filmiku:) szkoda, że nie widziałam kawalera w realu...:loveu:
  11. To u Kasi baby rządzą:evil_lol: 3maj się Maczka:loveu:
  12. zaglądam do kierowniczki Ksenii:loveu:
  13. rozlicza się bazarek, z którego połowa jest dla Romusia, jakieś pare złotych będzie:( coś cienko bazarki przędą:( ja nie mogę pomóc finansowo, ale fantami dysponuje zawsze;)
  14. bardzo ładnie się Światunia prezentuje:loveu:Kojot emeryt niech sobie tupta póki da radę, to chyba rekompensata za 9 lat za kratami:shake: ale jak tylko ma coś miekkiego pod tyłkiem woli spać:) Buziaki w Światuniowe kucyczki:loveu:
×
×
  • Create New...